Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tak ubrana Doda to rzadkość. Widzowie Polsatu przecierali oczy, gdy ją ujrzeli na koncercie "Pokolenia wolności"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.06.2023 23:09

Tak ubrana Doda to rzadkość. Widzowie Polsatu przecierali oczy, gdy ją ujrzeli na koncercie "Pokolenia wolności"

Doda
fot. facebook.com/polsat, KAPiF

Koncert Polsatu “Pokolenia wolności” przyciągnął rzesze widzów nie tylko do Gdańska, ale i przed telewizory. Fani oczekują kolejnych występów uwielbianych gwiazd. Gdy na scenie pojawiła się Doda, ludzie przecierali oczy ze zdumienia! 

Wielu nie widziało Dody w takim wydaniu. Spodziewali się kolejnej odważnej, ekstrawaganckiej kreacji, tymczasem wokalistka ponownie zaskoczyła fanów!

"Pokolenia wolności": Koncert Polsatu przyciągnął wielu widzów

Na placu Zebrań Ludowych odbył się koncert “Pokolenia wolności”. Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem telewizji Polsat z okazji rocznicy przeprowadzenia w Polsce pierwszych częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w 1989 roku. Widowisko muzyczne, na którym gościły największe gwiazdy polskiej estrady, to doskonały sposób na upamiętnienie historii, w sposób przystępny zwłaszcza dla młodych ludzi. 

Widzowie “Pokolenia wolności” usłyszeli największe hity lat 80. i 90. w wykonaniu współczesnych artystów. Wśród nich zobaczyliśmy m.in. Kayah, Michała Szpaka, Kamila Bednarka, Natalię Szroeder (której występ wywołał niemałe kontrowersje!), a także Dodę. Wokalistka zachwyciła zarówno ubiorem, jak i występem.

Dzisiejszy koncert Maryli Rodowicz nagle odwołany. Smutny powód, masowo napływają wyrazy wsparcia

"Pokolenia wolności": Doda wystąpiła w czerwonej sukni do ziemi

Kiedy Doda wyszła na scenę na koncercie Polsatu “Pokolenia wolności”, fani aż przecierali oczy w niedowierzaniu. Wokalistka, która przyzwyczaiła do szokowania ubiorem, zaprezentowała się zupełnie inaczej, niż można by się spodziewać. Miała na sobie długą, czerwoną suknię bez rękawów o fasonie syreny. Z lewej strony przytwierdzona została ogromna róża; kolejne, mniejsze były przyszyte na całej długości kreacji. Włosy artystki zostały elegancko upięte kokardą w odpowiadającym kolorze.

Doda, w akompaniamencie Sienna Gospel Choir, wykonała utwór Maryli Rodowicz pt. "Polska Madonna". Jej występ poruszył widzów, nie tylko obecnych na koncercie, ale i przed telewizorami. Całe show na pewno zostanie na długo w ich pamięci. 

"Pokolenia wolności": Doda zachwyciła fanów nie tylko suknią, ale i wspaniałym wstępem

W komentarzach pod postem, w którym Polsat udostępnił nagranie z występu Dody, internauci rozpływali się nie tylko nad jej oszałamiającą kreacją, ale również sposobem wykonania piosenki. Zwrócili uwagę, jak dokładnie przygotowała się do występu.

– Przepiękne wykonanie. Co by nie mówili przeciwnicy czy zwolennicy Dody, to muszą przyznać, że nigdy nie lekceważy odbiorcy i zawsze jest przygotowana perfekcyjnie. Kiedy się wygłupia, to się wygłupia, a kiedy tematyka koncertu wymaga innej oprawy, to wychodzi jak diva. Piękna suknia, skromna-dziewczęca fryzura i utwór, w którym słyszalne jest każde słowo. Żadnego przerysowania i dlatego chwyta za serce. Piękne wykonanie – czytamy pod postem.

– Wykonanie petarda. Sukienka marzenie, a tekst nadal prawdziwy... Trudno się nie wzruszyć – pisała fanka.

– Przepięknie, dostojnie, z szacunkiem dla Polski. Ma bardzo dobrą dykcję. Można nie znać tekstu, a w wykonaniu Dody rozumie się każde słowo – chwaliła internautka.