Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Taniec radości w domu Lewandowskich. Anna wydała komunikat nt. kolejnej ukochanej dla niej osoby
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.06.2023 22:15

Taniec radości w domu Lewandowskich. Anna wydała komunikat nt. kolejnej ukochanej dla niej osoby

Anna i Robert Lewandowscy
fot. KAPiF

Anna Lewandowska jest jedną z najsłynniejszych polskich WAGs. Żona Roberta Lewandowskiego może poszczycić się także własną rozpoznawalnością jako trenerka personalna i właścicielka wielu marek związanych z odchudzaniem i zdrowym trybem życia. 

Po przeprowadzce do Hiszpanii Anna Lewandowska zaczęła trenować bachatę. Ostatnio pochwaliła się efektami z powodu wyjątkowej okazji. 

Anna Lewandowska świętuje ważną okazję

Anna Lewandowska opublikowała na swoim instagramowym profilu nagranie swojego tańca na tarasie. Partneruje jej jednak nie Robert Lewandowski ani jej instruktor tańca, ale jej brat, Piotr. Jak zdradziła influencerka, mężczyzna obchodził bowiem swoje urodziny. 

Mój ukochany brat ma dzisiaj urodziny! To jeden z najwspanialszych facetów na świecie! Kto poznał Piotra wie o czym mówię. Rozwijaj swoją pasję i ciesz się z życia!

"To była genialna przygoda i mega doświadczenie". Maciej Dowbor nagle podsumował program Polsatu, który prowadził

Anna Lewandowska świętuje urodziny brata

Do życzeń Anny Lewandowskiej dla brata dołączyli się także jej obserwatorzy. Na jej instagramowym profilu śledzi ją 5,3 miliona obserwatorów.

– Wszystkiego najlepszego dla brata! Matkę zawsze cieszy jak rodzeństwo się trzyma razem. Pozdrawiam mamę i siostrę. Świętujcie. 

– A dopiero co na live mówił, że zaczęli swoją przygodę z żoną. No brawo, nieźle mu idzie! Wspaniałości dla Piotrka.

– Najlepsze życzenia dla Piotra. Dużo zdrowia, pomyślności i samych postępów w tańcu. Wszystkiego najlepszego – czytamy w komentarzach. 

Anna Lewandowska jest bardzo związana z bratem

Anna Lewandowska jest bardzo związana ze swoim bratem Piotrem. O ich więzi często opowiada w wywiadach. Piotr Stachurski zawodowo zajmuje się przygotowywaniem scenografii do sesji zdjęciowych i pokazów mody. Mężczyzna jest młodszy od słynnej siostry o dwa lata. 

– Ja w szkole nie pozwoliłam, żeby na niego ktoś rękę podniósł. Zawsze każdy wiedział, że Piotrkowi nie można nic zrobić, bo jest siostra – która zabije. Kłótnie też oczywiście były, natomiast teraz nasze drogi się bardzo mocno zeszły – powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z bratem z okazji 31. urodzin. 

Źródło: Przegląd Sportowy