Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Wielka wpadka w „Tańcu z Gwiazdami”. Wszystko poszło na żywo, widzowie złapali się za głowę
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 02.10.2020 23:07

Wielka wpadka w „Tańcu z Gwiazdami”. Wszystko poszło na żywo, widzowie złapali się za głowę

taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News / Fragment programu „Taniec z Gwiazdami”

W programie Polsatu Taniec z gwiazdami doszło do wpadki na scenie. Wszystko się nagrało, ogromna część telewidzów oglądała wszystko na żywo.

Wpadka w programie Taniec z gwiazdami

  1. Dorota Gardias przerwała milczenie. Wydała oświadczenie o stanie zdrowia, fani porażeni
  2. Znany kabareciarz nie wytrzymał i powiedział, co sądzi o szczuciu na LGBT. Wielu może się nie spodobać, padły ostre słowa
  3. Ogromna tragedia, nie żyje uwielbiany aktor. Ciało mężczyzny znaleziono w domu

Taniec z gwiazdami nie przestaje nas zadziwiać. Właśnie, doszło do zdumiewającej sceny. Mało kto mógł się tego spodziewać, telewidzowie przecierali oczy ze zdumienia. Jedna z uczestniczek zaliczyła wielką wpadkę, wszystko było emitowane na żywo. Niektórzy przed telewizorami z pewnością nie mogli oderwać wzroku. Widzowie natychmiast zaczęli komentować całą sprawę.

Dzisiaj jest wyjątkowa edycja programu, ponieważ uczestnicy tanecznego show występują w parze z bliską osobą. Jako pierwsza wystąpiła Sylwia Lipka, która w duecie z bratem Danielem zatańczyła sambę. Wszystko szło dobrze, aż do pewnego momentu.

Kiedy przyszedł czas na spektakularne zerwanie z siebie eleganckiej odzieży, ta część występu niestety zawiodła, z pewnością nie tak to ćwiczyli na próbie generalnej. Kiedy Sylwia chciała w efektowny sposób zedrzeć z siebie ubranie, nie udało jej się tego zrobić do końca. Skończyła swój taniec ze spodniami w kostkach. Wszystko się nagrało, ten szczegół z pewnością nie umknął fanom programu.

Sylwia Lipka dostanie pozew? Fanka odkryła porażający szczegół

Zaraz po skończonym występie taniec Sylwii z Danielem pojawił się na oficjalnej stronie Tańca z gwiazdami na Facebooku. Jedna z internautek wskazała na jeden porażający szczegół, nie kryje swojego oburzenia.

— Przecież oni skopiowali ruchy z gry Just Dance Jak tak można, tylko kwestia czasu, aż Ubisoft pozwie Sylwię o plagiat — napisała jedna z fanek programu.

— Ten układ taneczny został kropka w kropkę skopiowany z gry Just Dance 2018, Sylwia niebawem może dostać pozew od Ubisoft — dodawała ta sama kobieta.

Oglądaliście ich występ? Zauważyliście coś podejrzanego w ich ruchach? Podobał wam się taniec Sylwii z bratem, pomimo tej niespodziewanej wpadki z ubraniem? Aktorka z pewnością długo tego nie zapomni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami

Sylwia i jej brat Daniel zatańczyli sambę.

taniec z gwiazdami

Fanka wskazała na jedną rzecz.

Taniec z gwiazdami

Wokalistka wkłada wiele pracy w treningi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszędzie pełno policjantów i antyterrorystów, blokują nawet drogi. Wielka tragedia, porywacze zabrali dziecko
  2. Podniesiono alarm dla lotnictwa. Eksperci są pewni, w Europie dojdzie do wybuchu
  3. Dziś Światowy Dzień Uśmiechu. Co wywołało u was uśmiech?
  4. Od przedszkola do Opola furtką do sławy. Kto pamięta jakie gwiazdy występowały w programie TVP?
  5. Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” dotyka biustu tajemniczej kobiety na ulicy. Nie wiedziała, że robią jej zdjęcia
  6. Krystyna poszła do lasu na grzyby, gdy zobaczyła borowiki, poraziło ją. Nigdy wcześniej nie widziała podobnych rzeczy

Źródło: facebook.com