Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Taniec z Gwiazdami” ogłosił kolejną gwiazdę! Nowa edycja będzie przepełniona pięknościami
Michał Włoch
Michał Włoch 13.01.2020 21:47

„Taniec z Gwiazdami” ogłosił kolejną gwiazdę! Nowa edycja będzie przepełniona pięknościami

taniec z gwiazdami
instagram.com/tanieczgwiazdami
Taniec z Gwiazdami to format, który od lat nie traci na zainteresowaniu mediów i telewidzów. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja tanecznego show. Poznaliśmy właśnie kolejną gwiazdę, którą będziemy mogli zobaczyć na parkiecie! Kto to będzie?
Taniec z Gwiazdami to format, który od lat nie traci na zainteresowaniu mediów i telewidzów. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja tanecznego show. Poznaliśmy właśnie kolejną gwiazdę, którą będziemy mogli zobaczyć na parkiecie! Kto to będzie?
To będzie wyjątkowo mocna edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Dotychczasowa obsada programu robi wrażenie. Jakiś czas temu pojawiły się bowiem zarzuty, że brakuje już gwiazd, które byłyby chętne na występ w programie i to tancerze są sławniejsi od rzekomych gwiazd. Tegoroczna wiosenna odsłona programu i jej goście zadają kłam temu stwierdzeniu.

Taniec z Gwiazdami: nowa gwiazda wkracza do gry

To już jedenasty raz, gdy na antenie Polsatu gwiazdy będą walczyć o trofeum i nagrodę, które oferuje program Taniec z Gwiazdami.

Serwis internetowy jastrzabpost.pl informuje, że do grona gwiazd, które wystąpią w programie tanecznym, dołączyła Edyta Zając.

Edyta Zając z zawodu jest modelką, która znana jest również z medialnego małżeństwa z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Para rozstała się ze sobą jakiś czas temu, prawdopodobnie z winy sportowca.

Występ w programie Taniec z Gwiazdami to nie pierwsze tak duże medialne wyzwanie modelki. Gwiazda ma na koncie występ w programie Agent.

Kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

W walce o nagrodę główną, którą jest 100 000 złotych Edyta Zając będzie musiała pokonać kilku naprawdę groźnych przeciwników.

Jednym z nich jest sympatyczny Tomasz Oświeciński, którego gołębie serce połączone z sylwetką kulturysty z całą pewnością znajdzie wielu wielbicieli.

To jednak inne piękne kobiety będą najmocniej rywalizować o palmę pierwszeństwa w tanecznych show Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Do grona uczestniczek dołączyły już Nicole Bogdanowicz, oraz znana z The Voice of Poland Ania Karwan. Obie celebrytki ustępują jednak popularnością dwóm kolejnym gwiazdom.

W Tańcu z Gwiazdami będziemy mogli zobaczyć także uczestniczkę Top Model, prowadzącą program Love Island Karolinę Gilon.

Na faworytkę wyrasta jednak Julia Wieniawa, która ma stale rosnącą rzeszę oddanych fanów. Portal jastrzabpost.pl podaje, że młoda gwiazda za każdy odcinek programu zarobi 30 tysięcy złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Taniec z gwiazdami

Tomasz Oświeciński to czarny koń programu Taniec z Gwiazdami.

Taniec z gwiazdami

Edyta Zając spróbuje wykorzystać doświadczenie z innych produkcji.

Taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa wciąż pozostaje jednak zdecydowaną faworytką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  3. Jest wolna, nie współżyła z nikim, a zaszła w ciążę. Przypadek, który zdarza się raz na milion
  4. Awokado działa jak domowy botoks. Wystarczy dodać 3 składniki, efekt jest spektakularny
  5. Trucizna, która sieje spustoszenie w organizmie. Miliony Polaków piją ją każdego dnia
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: jastrzabpost.pl