Rozrywka.Lelum.pl > Andrzej Z Plutycz

Andrzej Z Plutycz

Ktoś miałby zastąpić Andrzeja w „Rolnicy. Podlasie”? Internauci mają kandydata, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
21.11.2023 09:56 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej zostanie zastąpiony? Widzowie go krytykują, jest już pomysł na nowego rolnika

Andrzej Onopiuk z Plutycz w ostatnim czasie wprowadza kolosalne zmiany w swoim gospodarstwie. Rolnicy zakasali rękawy i remontują dom, jak również jego otoczenie. Postępy prace relacjonują na youtubowym kanale Gienka i Andrzeja Plutyczów.

Andrzej z Plutycz podjął ważną decyzję
05.11.2023 07:12 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz podjął decyzję, która może go wiele kosztować. Fani są mocno zaniepokojeni

Andrzej z Plutycz po raz kolejny zaskoczył wszystkich wiernych fanów. Uczestnik reality show “Rolnicy. Podlasie” oznajmił telewidzom swoje plany na najbliższą przyszłość. Ten pomysł może go nieźle kosztować! Internauci nie kryją swojego zmartwienia.

Czarne chmury nad bohaterami "Rolnicy. Podlasie"
08.10.2023 10:43 Czarne chmury nad Andrzejem, Gienkiem i Emilią. Rolnicy z Podlasia mogą mieć poważny problem

Program „Rolnicy. Podlasie” przyniósł popularność takim bohaterom, jak choćby Andrzejowi i Gienkowi z Plutycz czy Emilce z Laszek. Bohaterowie reality show, prowadzą swoje gospodarstwa na oczach kamer, dzięki czemu ich codzienne zmagania muszą śledzić rzesze fanów. Ostatnie wydarzenia z Podlasia mogą sugerować, że rolnicy powinni jednak mieć się na baczności. 

Andrzej z Plutycz skrytykowany przez fanów
15.09.2023 20:16 Andrzej z Plutycz oskarżony o kłamstwo, a to dopiero początek! Fani mają dość, grożą mu bojkotem

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Jednymi z najpopularniejszych uczestników reality show są Andrzej i Gienek z Plutycz, którzy ujawniają kulisy pracy swojego gospodarstwa. Teraz jednak młodszy z panów stał się ofiarą mocnej krytyki ze strony internautów.

Przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz,
31.08.2023 15:12 "Rolnicy. Podlasie": przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz. Ogrodzenie poniszczone, zwierząt nie ma...

Andrzej z Plutycz to jeden z ulubionych bohaterów programu “Rolnicy. Podlasie”. Fani z ciekawością wyczekują kolejnych informacji z jego gospodarstwa. Niestety, tym razem rolnik podzielił się druzgocącymi wieściami.

Andrzej z Plutycz
26.06.2023 13:18 Gdy zobaczyli nagranie od razu rzucili się z krytyką na Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Nie mogli uwierzyć, co wyprawia na polu

Andrzej z Plutycz jest jednym z najpopularniejszych bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Losy mężczyzny, który chętnie dzieli się swoim życiem nie tylko w telewizyjnym show, ale także w mediach społecznościowych śledzi wielu fanów.Jego sympatycy nie zawsze zgadzają się jednak z każdą decyzją rolnika.

Andrzej z Plutycz
19.05.2023 07:39 Kłopoty w Plutyczach. Geodeci weszli na podwórko Andrzeja. Rolnik boi się tego, co może usłyszeć

Andrzej z Plutycz jest jednym z bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Wraz ze swoim ojcem, Gienkiem, rozsławili swoją wieś, a udział w programie przyniósł popularność także im samym. Z powodzeniem prowadzą oni kanał na YouTubie, gdzie pokazują życie na swoim gospodarstwie. Od jakiegoś czasu Andrzej z Plutycz pokazuje w programie efekty remontu swojego domu. Być może już wkrótce rozpoczną się prace także na zewnątrz. 

Rolnicy. Podlasie
23.04.2023 15:10 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej walczył z ciągnikiem. Niestety okazało się, że nie sprostał zadaniu

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" zaskoczył wszystkich telewidzów swoim zachowaniem. Uczestnik reality show zapomniał, jak się używa ciągnika.W ostatnim odcinku kultowego show Andrzej z Plutycz udał się na pole i od razu napotkał pierwsze przeszkody. Okazało się, że mężczyzna nie pamięta, jak się orze za pomocą swojego traktora.

Andrzej z Plutycz
18.04.2023 19:34 "Miasto Wieś": Andrzej z Plutycz nie popisał się kulturą. Oburzające, do czego doszło przed kamerami

Andrzej z Plutycz okazjonalnie wystąpił w produkcji “Miasto wieś”. Wraz ze swoim tatą gościli w gospodarstwie Roberta i Kasię z Warszawy. Niestety rolnik zaliczył niemałą wpadkę na antenie programu.“Miasto wieś” to nowy program telewizji Fokus. Polega on na tym, że rolnicy wyjeżdżają do miasta, a mieszkańcy miast na kilka dni pojawiają się na wsi. Tym sposobem do Warszawy udała się Paulina z Plutycz (siostra Andrzeja), a do duetu rolników przyjechali Robert oraz Kasia.

Andrzej z Plutycz
11.04.2023 17:19 Wielkie zmiany u Andrzeja z Plutycz, to nowy początek, zaczyna od zera. Pochwalił się, co dostał

Andrzej z Plutycz dał się poznać fanom serialu “Rolnicy. Podlasie”. Zyskał ich sporą sympatię i postanowił pójść za ciosem. Założył z Gienkiem także kanał na Youtubie i również w tym miejscu możemy obserwować ich życie na roli. W najnowszym filmie widać u nich duże zmiany.Bohater popularnego programu pochwalił się zmianami. Czeka go wiele pracy… i nowe kłopoty. 

Andrzej z Plutycz, Rolnicy. Podlasie
12.03.2023 22:02 Andrzej z Plutycz powrócił z sanatorium kompletnie odmieniony. Ma dość samotności

Za nami emisja jedenastego odcinka piątego sezonu programu “Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz, który przez wzgląd na kontuzję musiał odbyć rehabilitację, powrócił do rodzinnej wsi — i aż trudno go rozpoznać. W życiu uczestnika zaszła nieoczekiwana przemiana. Miał czas na przemyślenia? W Plutyczach jak zwykle praca wre — tymczasem jeden z głównych bohaterów nie mógł uczestniczyć w szeregu prac. Producenci podali, że Andrzej w ostatnim czasie przebywał w sanatorium, gdzie oddał się rehabilitacji po złamaniu. 

Andrzej z Plutycz
08.03.2023 18:20 Andrzej z Plutycz musiał wyjechać. Wszystko przez jego złamaną rękę, niestety nie miał wyjścia

Andrzej z Plutycz nie pojawił się w 10. odcinku piątego sezonu programu "Rolnicy. Podlasie". Bohater musiał nagle zmienić swoje plany i zrezygnować z obowiązków. Producenci ujawnili prawdę o mężczyźnie.Widzowie Fokus TV z radością podglądają codzienne życie rolników, którzy zyskali ogromną popularność. Ostatnio jednak nie mogliśmy poznać losów jednego z ulubieńców internautów. Okazuje się, że musiał on zmierzyć się z bolesnym doświadczeniem.

Andrzej z Plutycz, Rolnicy.Podlasie
22.02.2023 12:47 Andrzej z Plutycz przeprowadził gruntowny remont. Po przekroczeniu progu szczęka opada, tak teraz mieszka

Andrzej z Plutycz pochwalił się fanom swoją odnowioną łazienką. Dom uczestnika programu “Rolnicy. Podlasie” przeszedł gruntowny remont. Jak teraz mieszka rolnik?Nie da się ukryć, że widok nowej łazienki mężczyzny naprawdę robi wrażenie. A co z resztą pomieszczeń?

Andrzej z Plutycz
07.02.2023 08:10 "Rolnicy. Podlasie": kolejna prośba Andrzeja o pomoc rozgniewała fanów

Gienek i Andrzej z Plutycz to najpopularniejsi bohaterowie programu "Rolnicy. Podlasie". Nie tylko pojawiają się w show, ale także regularnie publikują na swoim kanale w serwisie YouTube. Jednym z ostatnich filmów Andrzej mocno podpadł internautom.To nie pierwszy raz, gdy mężczyzna spotyka się z krytyką pod swoim adresem. Widzom często nie podoba się jego zachowanie.

Andrzej z Plutycz
25.01.2023 19:58 Andrzej z Plutycz pochwalił się swoim bogactwem, trzyma je pod ziemią w środku lasu

Andrzej z Plutycz postanowił pochwalić się swoim bogactwem. Bohater „Rolnicy. Podlasie” ukrył w środku lasu prawdziwy skarb, niewtajemniczonym naprawdę trudno byłoby go znaleźć. Fani przecierali oczy na widok tego, co trzyma pod ziemią. Można powiedzieć, że najsłynniejszy rolnik z Plutycz zajmuje jedną z „głównych ról” w popularnym programie. Jednak nie tylko tam można śledzić jego losy. Rozpoznawalność pozwoliła mu na otworzenie własnego kanału na YouTubie. To, czego nie zobaczymy w telewizji — chętnie pokazuje do „własnej” kamery.

Rolnicy. Podlasie
11.12.2022 23:14 „Rolnicy. Podlasie”: czy Andrzej w końcu znajdzie żonę?

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” gości na ekranie od lat i nadal nie udało mu się znaleźć miłości. Fani zastanawiają się, czy kiedyś pozna odpowiednią kandydatkę. Historie miłosne uczestnika mogą zaskoczyć. Andrzej z Plutycz wraz ze swoim ojcem byli bohaterami pierwszej serii show i aż do dziś regularnie pojawiają się na ekranie. Ich gospodarstwo stało się nawet atrakcją turystyczną, a niektórzy widzowie czują się, jakby śledzili losy członków własnej rodziny. Szczególnie życie uczuciowe młodszego z bohaterów wzbudza wiele emocji.

Andrzej
15.05.2022 23:07 Rolnicy. Podlasie: Gienek opowiedział o Andrzeju z Plutycz. Ciekawe fakty wyszły na jaw

Gienek i Andrzej z Plutycz to popularni bohaterowie serialu Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”. Onopiuk właśnie wygadał się na temat wykształcenia i życia uczuciowego swojego syna. Fani mogą być bardzo zaskoczeni. Serial „Rolnicy. Podlasie” jest emitowany w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Premierowe odcinki można oglądać o godzinie 20:00.

Rolnicy. Podlasie
23.12.2021 10:29 Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz trafił do szpitala. Doszło do niepokojących wydarzeń

Do dramatycznych wydarzeń miało dojść w gospodarstwie bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Jak informuje portal Pomponik, Andrzej z Plutycz miał zostać zaatakowany w oborze przez krowę. Zwierzę miało przygnieść 39-letniego rolnika do ściany. Syn Gienka musiał udać się do szpitala na prześwietlenie ręki. Program „Rolnicy. Podlasie” na antenie Focus.tv cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Niedawno w gospodarstwie Andrzeja z Plutycz miały miejsce dramatyczne sceny. Po ataku krowy, rolnik miał trafić do szpitala.

Andrzej z Plutycz
22.12.2021 19:36 Tragedia w „Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz miał wypadek, doniesienia zmroziły fanów

Andrzej z Plutycz miał poważny wypadek. Gwiazdor programu Fokus TV „Rolnicy. Podlasie” został zaatakowany przez własną krowę i trafił do szpitala. Co dokładnie się wydarzyło? Portal Pomponik donosi, że 39-letni syn Gienka z Plutycz został zaatakowany przez krowę. Do dramatycznego wypadku doszło w oborze. Zwierzę miało przygnieść rolnika do ściany.

Rolnicy. Podlasie
02.12.2021 17:17 Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz podpadł fanom. „Jak Andrzej zmienia biegi, to mnie serce boli”

„Rolnicy. Podlasie” to hitowy program stacji Fokus TV. Jednymi z najpopularniejszych bohaterów serialu jest Gienek z Plutycz i jego syn Andrzej. Ten drugi ostatnio zrobił bardzo złe wrażenie na fanach – w internecie trwa prawdziwa burza. Co się stało? Gienek Onopiuk z miejscowości Plutycze na Podlasiu i jego syn Andrzej są prawdziwymi gwiazdami stacji Fokus TV. Tym razem jeden z nich wywołał prawdziwą aferę. Czy wzburzeni fani mają rację?

Andrzej z Plutycz
26.11.2021 08:58 ”Rolnicy. Podlasie”: Mało kto wie, czym naprawdę zajmuje się Andrzej z Plutycz. Zaskakujący fakt

Gwiazdor programu „Rolnicy. Podlasie” Andrzej z Plutycz to nie tylko zapalony rolnik. Mężczyzna, który coraz częściej skupia na sobie wzrok fanów, a przede wszystkim fanek ma również inne zajęcie, któremu poświęca mnóstwo czasu. Co najważniejsze, idzie mu to znakomicie i nie ma zamiaru się zatrzymywać. Sława Andrzeja Onopiuka wzrasta z dnia na dzień i nic nie wskazuje na to, by taki stan rzeczy miał ulec zmianie. Udział w projekcji Fokus TV pozwolił mu na rozwój kariery, jednak działa również na własną rękę.