Bracia

bracia
24.10.2019 10:47 Bracia od zawsze cierpieli na ślepotę barw. W końcu dostali specjalne okulary, a ich reakcje nagrano

Bracia od urodzenia byli daltonistami — to znaczy, że nie potrafili rozpoznawać barw. Całe ich życia miały dla nich odcienie żółci i błękitu. Widzenie kolorów to jedno z tych drobnych błogosławieństw, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi, dopóki nie zorientujemy się, że niektórym ludziom los ich poskąpił. Możliwość widzenia kolorów nie jest czymś, o czym myślimy każdego dnia. To, że niebo jest niebieskie, trawa zielona, oczy naszej ukochanej osoby mają taki, a nie inny kolor, to wszystko drobne cuda, których ci bracia nigdy nie mieli szansę zobaczyć. Cierpieli na ślepotę barw, niemożność zarejestrowania przez oko pełnej gamy kolorystycznej świata.

Siostra
21.10.2019 10:10 6 braci po raz pierwszy widzi swoją siostrzyczkę. Ich reakcje i słowa są przesłodkie

Siostra, która dopiero pojawiła się na świecie od samego początku, skradła serca swoich starszych braci. Filmik z udziałem, który jakiś czas temu pojawił się w sieci, stał się prawdziwym hitem. I nie ma w tym nic dziwnego. Ich reakcje i słowa, które padają, są przesłodkie. Rodzina to największy dar, jaki możemy dostać od losu. Relacje i uczucia, którymi darzą się poszczególni członkowie, są niedopisania i nie chodzi tylko i wyłącznie o więzy krwi, czy pokrewieństwo. O tym fakcie doskonale pamięta małżeństwo, które jakiś czas temu urodziło córeczkę. Mogą być naprawdę dumni z zachowania swoich 6 synków, których wychowali na medal.

przyjaciele
28.08.2019 16:44 Przyjaźnili się 60 lat. Po latach przez przypadek odkryli, że są rodzeństwem

Przyjaciele, których historię pragniemy wam przedstawić dokonali niebywałego odkrycia. O co dokładnie może chodzić? Otóż mężczyźni po 60 latach znajomości, zupełnie przypadkowo dowiedzieli się, że… są rodzeństwem! Nie po raz pierwszy okazuje się, iż badania genealogiczne potrafią wykazać naprawdę zaskakujące fakty! Genealogia genetyczna niejednokrotnie już udowadniała, że kwestia pochodzenia jest o wiele bardziej złożona i skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Przekonali się o tym m.in. mężczyźni, którzy po wielu latach znajomości dowiedzieli się, iż w rzeczywistości są rodziną!