Rozrywka.Lelum.pl > Jurek Owsiak

Jurek Owsiak

Jurek Owsiak
30.01.2022 21:53 Wystrzeliło światełko do nieba. Jurek Owsiak ujawnił, czy były incydenty podczas finału WOŚP

Przed chwilą wystrzeliło światełko do nieba, najważniejszy symboliczny moment finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak odpowiedział wcześniej na pytanie, czy w 2022 roku podczas finału miały miejsce jakieś incydenty. Światełko do nieba to tradycyjny element wieczornych obchodów finału WOŚP. W Warszawie zorganizowano z tej okazji pokaz fajerwerków. Wcześniej Owsiak wystąpił na konferencji, podczas której opowiedział o tegorocznych incydentach.

Jurek Owsiak
31.03.2021 09:41 Jurek Owsiak podczas wywiadu zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego. Poprosił o wyjaśnienia

Jurek Owsiak był gościem programu Newsroom w WP. Podczas rozmowy prezes WOŚP odniósł się do problemów i nieścisłości związanych z respiratorami, które pojawiły się na początku pandemii. W trakcie wywiadu zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego z prośbą o wyjaśnienie całej sytuacji: – Proszę użyć całej swojej władzy. Jurek Owsiak dzięki WOŚP od lat zaangażowany jest w działania, mające na celu pomóc innym. Jako prezes wspomnianej fundacji od 28 lat zajmuje się zakupem niezbędnego sprzętu za pieniądze publiczne. W nawiązaniu do swoich doświadczeń działacz poprosił Jarosława Kaczyńskiego o wyjaśnienia: – Wydano 200 mln zł na respiratory, o których nic nie wiedzieliśmy. W momencie gdy były one kupowane, były najdroższymi respiratorami na świecie – podkreślał Jurek Owsiak.

Jurek Owsiak
12.01.2021 11:07 Ile zarabia Jurek Owsiak? Ujawniono dokładne kwoty, które wielu mogą zdziwić

Ile zarabia Jurek Owsiak? To pytanie zadają sobie miliony Polaków zawsze, gdy zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeciwnicy działacza zarzucają mu, że część zebranych datków bierze dla siebie. To jednak nie jest prawda! Pomysłodawca WOŚP nie pobiera żadnej pensji z racji pełnienia funkcji prezesa zarządu Fundacji WOŚP! Jurek Owsiak ma inne źródła dochodów, dzięki którym może godnie żyć. Działacz charytatywny sam o tym poinformował w mediach społecznościowych.

jurek owsiak
03.01.2021 17:27 Jurek Owsiak przekazał zdumiewającą wiadomość ws. WOŚP 2021. Nikt nie spodziewał się podobnej informacji

Jurek Owsiak w rozmowie z portalem Party przekazał zdumiewającą wiadomość. Jak się okazuje, WOŚP 2021 nie będzie taki, jak ubiegłoroczne imprezy, znane wszystkim Polkom i Polakom. Organizator corocznego koncertu ujawnił, co się zmieni. Pierwotnie 29. edycja Finału WOŚP miała odbyć się 10 stycznia, już teraz wiadomo, że tak się nie stanie. – Jesteśmy tak skonstruowani, że wszystkie przeciwności bierzemy na klatę i natychmiast szukamy dobrych rozwiązań – powiedział w rozmowie z Party Jurek Owsiak.

WOŚP
03.12.2020 16:40 Większość Polaków popiera Jurka Owsiaka. Wspierasz WOŚP?

WOŚP jest już znana na całym świecie, co roku padają kolejne rekordy zebranych pieniędzy. Większość Polaków pochwala działania Jurka Owsiaka i chętnie biorą udział w jego akcji. A jak jest z wami? Popieracie tego działacza, czy raczej patrzycie sceptycznym okiem na jego poczynania? Trzeba przyznać, że od kilkunastu lat aktywnie działa i realnie pomaga potrzebującym. Według ostatnich sondaży przeprowadzonych przez Inquiry wynika, że większość Polaków jest dumna z działań WOŚP. Po ostatnim finale padł kolejny rekord zebranej kwoty. Popieracie organizację Jurka Owsiaka?

08.03.2018 18:18 WOŚP: gigantyczny rekord! Sprawdź, ile zebrali

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod kierownictwem Jurka Owsiaka po raz kolejny pobiła swój rekord! Właśnie ogłoszono wyniki, to wielki sukces! Zebrana kwota zwala z nóg! WOŚP pobił swój zeszłoroczny rekord! Pieniądze z tegorocznej zbiórki pójdą na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. W zeszłym roku zebrano dokładnie 105 570 801, 49 złotych. W tym roku ta kwota była jeszcze wyższa! 🙂

koniec Przystanku Woodstock
08.03.2018 17:57 To już koniec Przystanku Woodstock. Odbył się po raz ostatni. Będzie nowa nazwa

Na porannej konferencji Owsiak przekazał nam dwie ważne wieści. Pierwsza dotyczyła rekordu zebranych pieniędzy, druga mówiła o końcu Przystanku Woodstock. Dzisiaj w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Żwirki i Wigury 63A w Warszawie, odbyła się specjalna konferencja. Owsiak przekazał wspaniałe wieści na temat nowego rekordu podczas tegorocznego finału WOŚP. Kwota wyniosła aż 126 milionów 804 złote i 34 grosze! ZOBACZ TEŻ: Beata Tadla przerwała milczenie po rozpadzie jej związku. „Dziękuję…”