Lgbt

mąż
28.09.2021 11:56 Małopolska uchyliła „uchwałę anty-LGBT”. Przeciw m.in ojciec prezydenta

Radni sejmiku województwa małopolskiego, zagrożeni utratą miliardów euro ze środków unijnych, unieważnili w poniedziałek tak zwaną „uchwałę anty-LGBT”. Komisja Europejska uznała bowiem uchwalony w 2019 roku dokument za dyskryminacyjny, zapowiadając jednocześnie wstrzymanie wypłaty funduszy. Obrady sejmiku rozpoczęły się ze znacznym opóźnieniem – wszystko w związku z awanturą, która wybuchła wśród przedstawicieli klubu PiS. Finalnie część z nich wstrzymała się od głosu, co umożliwiło uchylenie uchwały. Przeciw temu działaniu opowiadał się między innymi przewodniczący gremium – Jan Duda, prywatnie ojciec prezydenta Polski.

Jarosław Jakimowicz
21.08.2021 17:56 Jarosław Jakimowicz zaskoczył widzów TVP słowami o osobach LGBT+

Jarosław Jakimowicz od ponad roku towarzyszy Magdalenie Ogórek w emitowanym przez TVP Info programie „W kontrze”. Od 12 miesięcy widzowie stacji torpedowani są przez wspomnianą dwójkę peanami na cześć partii rządzącej, a także niewybredną krytyką wszystkich, którzy mogliby zagrozić „nowemu, wspaniałemu światu”. Tym razy były aktor – nie po raz pierwszy zresztą – wziął na tapet społeczność LGBT+. Na antenie padły też słowa o jednym z najbardziej utalentowanych polskich artystów.

Beata Szydło
19.08.2021 12:20 Beata Szydło namawia radnych do głosowania za utrzymaniem głośnej uchwały. Polska może stracić 2,5 mld euro

Ważą się losy dofinansowania, jakie województwo małopolskie miało otrzymać z Unii Europejskiej. Radni sejmiku muszą zdecydować, czy odrzucić homofobiczną uchwałę. Jeśli tego nie zrobią, region straci 2,5 mld euro. Wczoraj pisaliśmy tutaj o okolicznościach ultimatum, jakie województwu małopolskiemu postawiła Komisja Europejska. W 2019 roku sejmik małopolski przyjął deklarację anty-LGBT. Unia Europejska nie zamierza tolerować dyskryminacji, a to wiąże się z sankcjami. W lipcu KE poinformowała małopolskich radnych, że jeśli nie wycofają się z deklaracji „w sprawie sprzeciwu wobec wprowadzenia ideologii LGBT do wspólnot samorządowych”, wstrzyma dofinansowanie w ramach inicjatywy REACT-EU. Inicjatywa ta zakłada dofinansowanie służby zdrowia i gospodarki krajów UE, by zniwelować destrukcyjne skutki pandemii koronawirusa. W jej ramach województwo małopolskie miało otrzymać 2,5 mld euro. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Komisja Europejska dała radnym 2 miesiące na zastanowienie. We wtorek miało się odbyć specjalne posiedzenie w tej sprawie, ale z „powodów technicznych” obrady przełożono na czwartek.

18.08.2021 14:13 Jan Tadeusz Duda przerwał milczenie w sprawie tzw. uchwały anty-LGBT

Komisja Europejska wstrzymała rozmowy o przekazaniu środków województwu małopolskiemu, które miały być przeznaczone na odbudowę gospodarki i służby zdrowia. Decyzja KE jest związana z przyjętą przez Małopolskę uchwałą anty-LGBT. Ojciec prezydenta RP, powiedział w ostrych słowach, co o tym myśli. W kwietniu 2019 roku sejmik małopolski przyjął homofobiczną deklarację „w sprawie sprzeciwu wobec wprowadzenia ideologii LGBT do wspólnot samorządowych”, zwaną ustawą anty-lgbt. Dokument przeszedł dzięki większości PIS 22 głosami. Deklaracja zawiera sprzeciw wobec „promowania ideologii ruchów LGBT” w przestrzeni publicznej. Informuje też, że cele ruchów LGBT „naruszają podstawowe prawa i wolności zagwarantowane w aktach prawa międzynarodowego, kwestionują wartości chronione w polskiej konstytucji, a także ingerują w porządek społeczny”. Radni sejmiku zadeklarowali też „obronę systemu oświaty przed propagandą LGBT zagrażającą prawidłowemu rozwojowi młodego pokolenia”. W 14 lipca 2021 roku Komisja Europejska poinformowała zarząd województwa, że wstrzymuje rozmowy na temat inicjatywy REACT-EU. W jej ramach region małopolski miał otrzymać 2,5 mld euro, przeznaczonych na walkę ze skutkami pandemii koronawirusa. Stało się tak właśnie ze względu na przyjęcie homofobicznej ustawy. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Wielu radnych chce jej unieważnienia. We wtorek miała odbyć się nadzwyczajna sesja w tej sprawie – została jednak przerwana z powodów technicznych, a obrady przesunięto na czwartek. Na wtorkowych obradach zdążył się jednak wypowiedzieć Jan Tadeusz Duda, ojciec prezydenta Andrzeja Dudy. Ostro skrytykował decyzję Komisji Europejskiej, a jej członków nazwał barbarzyńcami.

TVP
26.01.2021 22:25 Uczestniczka programu „Motel Polska” wypowiedziała się na temat adopcji dzieci przez pary LGBT

Od niedawna telewidzowie TVP mają okazję podziwiać program Motel Polska, który ma być odpowiedzią na niezwykle popularne show TTV pt. Gogglebox. Przed Telewizorem. Podczas jednego z odcinków uczestniczka programu, Dorota Wodzińska-Burzyńska wypowiedziała się odnośnie do swoich poglądów na temat LGBT. Ku wielkiemu zaskoczeniu spotkała się ze sprzeciwem swojego syna, który towarzyszy jej podczas reality show. Chociaż TVP zapewniało, że uczestnicy oceniający program Telewizji Polskiej będą wyróżniać się ciekawością świata, humorem i przede wszystkim rozsądkiem, to już mieliśmy okazję usłyszeć nieprzyjemną opinię polskiego boksera Krzysztofa Włodarczyka. Teraz doszło do innej kuriozalnej sytuacji.

papież Franciszek
22.10.2020 16:20 Papież Franciszek poparł związki homoseksualne. „Pary homoseksualne zasługują na prawną ochronę dla swoich związków”

Film dokumentalny to historia pontyfikatu Franciszka, który, podczas swojej posługi walczy o prawa mniejszości i kobiet. Głowa Kościoła w jednym z wielu ujęć wypowiedział ważne słowa, nie tylko dla społeczności LGBT, ale także dla każdego Chrześcijanina. Papież Franciszek poparł związki homoseksualne. Słowa, które wypowiedział, wstrząsnęły świeckim i kościelnym państwem. W filmie dokumentalnym Francesco padły istotne słowa. -Pary homoseksualne zasługują na prawną ochronę dla swoich związków – powiedział papież.

MINISTER EDUKACJI
24.08.2020 12:34 Nagłe oświadczenie ministra edukacji. Dariusz Piontkowski ujawnił prawdę

Minister edukacji wydał bardzo ważne oświadczenie. Jak się okazuje, wielu z nas się myliło. Teraz Dariusz Piontkowski bezpośrednio nawiązał do ostatniej, wzbudzającej wiele emocji, sytuacji. Polityk ujawnił całą prawdę, przy okazji czego, nie zabrakło również mocnych słów. Na jaw wyszły kolejne fakty.W piątek 21 sierpnia Grzegorz Wierzchowski został odwołany z funkcji kuratora oświaty, o czym miała przeważyć jego wypowiedź na temat LGBT. Teraz głos w sprawie zabrał minister edukacji. Dariusz Piontkowi wydał oficjalne świadczenie i ujawnił całą prawdę.

wybory prezydenckie
08.08.2020 22:29 Rafał Trzaskowski w końcu przerwał milczenie. Ludzie nie są zadowoleni, żądają wyjaśnień

Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Wielu Polaków nie jest zadowolonych z postawy prezydenta Warszawy. W licznych komentarzach i wiadomościach polityk proszony jest o reakcję i wyjaśnienia. Zrobiło się bardzo poważnie, a kilka słów wypowiedzianych przez polityka nie wystarcza już Polakom.Rafał Trzaskowski od kilku dni przygląda się temu, co dzieje się na warszawskich ulicach. Te wydarzenia obserwuje zresztą cała Polska, licząc na wsparcie byłego kandydata na prezydenta opozycji. Wygląda jednak na to, że słowa to za mało.

kinga duda
08.08.2020 21:28 Słowa Kingi Dudy poniosły się echem po Polsce. Teraz wszystkie oczy są zwrócone na nią, Polacy chcą odpowiedzi

Kinga Duda zdecydowała się użyć słów i argumentów, które zaskoczyły wszystkich. Jak mają się jej słowa do ostatnich wydarzeń? Polacy żądają wyjaśnień. Wszystkie oczy skierowane są na nią.Kinga Duda wypowiedziała ważne słowa, które rozeszły się olbrzymim echem i poruszyły ludzi. Teraz wielu Polaków oczekuje, by prezydentówna znów zabrała głos. Pojawia się coraz więcej pytań skierowanych do córki Andrzeja Dudy. Cierpliwość Polaków pomału się kończy.

Agnieszka Włodarczyk
08.08.2020 15:16 Polska dostała natychmiastowe wezwanie. Cały świat czeka na reakcję

Polska dostała natychmiastowe wezwanie do działania. Obserwuje nas cała Europa, a wszystko za sprawą wczorajszych wydarzeń, kiedy to aktywistka Margot została przewieziona do aresztu na okres dwóch miesięcy. Sytuacja zbulwersowała wiele osób, w tym komisarz praw człowieka Rady Europy.Polska znowu została skrytykowana za działanie wobec osób LGBT. Zdaniem komisarz praw człowieka Rady Europy Dunji Mijatović, zatrzymanie Margot jest mrożącym sygnałem dla wolności słowa i praw LGBT w Polsce.

BENEDYKT XVI
01.08.2020 21:24 Niewiarygodne sceny w centrum Warszawy tuż przed godziną „W”. Tysiące osób było świadkami

Warszawa, 1 sierpnia, centrum miasta i kilka minut do godziny W – właśnie wtedy tysiące osób zgromadzonych na Rondzie Dmowskiego było świadkami niewyobrażalnego zdarzenia. Na chwilę przed dźwiękiem syren, rozegrały się wstrząsające sceny. Jak poinformowało Radio ZET, prezes Ruchu Narodowego straszył tęczową zarazą.Nie tylko Warszawa, ale i cała Polska, oddaje dziś hołd bohaterom, którzy przez 63 dni w 1944 roku walczyli o wolność w stolicy. Niestety, podczas tego wyjątkowego dnia, w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, tuż przed godziną 17, padły słowa, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Kinga Duda: fryzura
13.07.2020 19:04 Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy

Kinga Duda została surowo oceniona przez polityków, osoby publiczne i wyborców. Jacek Poniedziałek — aktor teatralny i telewizyjny ocenił, jakie intencje według niego miała córka prezydenta.Kinga Duda podczas wieczoru wyborczego wygłosiła przemówienie, w którym mówiła o szacunku, równouprawnieniu i o tym, że każdy ma prawo kochać, kogo chce. Wiele osób te słowa ucieszyły i sprawiły radość, jednak w świecie mediów wzbudziły również podejrzenia. Jeden z najbardziej znanych homoseksualistów w Polsce ocenił wystąpienie córki prezydenta.

andrzej duda
13.07.2020 11:14 Nagle Andrzej Duda zaczął mówić o LGBT. Podał przykład z własnego życia

LGBT zaakceptowane przez prezydenta. Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego wyznał, że nie żałuje żadnych słów wypowiedzianych podczas swojej kampanii, jednak każdy powinien mieć prawo żyć wedle własnych zasad.LGBT to temat, który skrupulatnie poruszany jest od początku kampanii wyborczych. Podczas wystąpienia Andrzeja Dudy padły słowa, których jeszcze kilka tygodni temu, nikt nie mógł się spodziewać. Prezydent zaznaczył, że jest pełen tolerancji i podał przykład, w którym zaakceptował osoby homoseksualne ze swojego najbliższego otoczenia.

BENEDYKT XVI
04.07.2020 11:58 Andrzej Duda chce zmian w konstytucji. Chodzi o zapis o adopcji przez pary jednopłciowe

Andrzej Duda znany jest ze swojego specyficznego podejścia do LGBT. Obecny prezydent chce raz na zawsze zakończyć dyskusję dotyczącą tematu adopcji przez pary jednopłciowe. Właśnie Polskę obiegła informacja o złożeniu prezydenckiego projektu, który ma na celu zmiany w konstytucji. Poprawki mają dotyczyć zakazu adopcji dzieci przez jednopłciowe pary.Andrzej Duda słynie z konserwatywnego podejścia do środowiska LGBT. Prezydent stwierdził, że w konstytucji musi się znaleźć zapis, który w jasny i przejrzysty sposób odniesie się do zakazu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Zmiany mają na celu, jak powiedział prezydent według jego oficjalnego Twittera – jasno przeciąć dyskusję na ten temat.

24.06.2020 18:11 Uczestniczka „Projekt Lady” przekroczyła granicę? Celebrytka propaguje ideologię nacjonalistyczną, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

Uczestniczka programu, Paula Radzikowska zagalopowała się nieco w głoszeniu swoich poglądów. Teraz odpowie za swoje słowa przed prokuraturą. Jej słowa są naprawdę trudne do cytowania, jednak niedoszła gwiazda Projekt Lady nie wahała się używać ich publicznie, pod własnym nazwiskiem. Na szczęście jej akcje zostały zauważone przez czujnych Internautów i zgłoszone odpowiednim organom.Projekt Lady to program, który niektórym uczestniczkom przysporzył wielu fanów. Niestety, nie wszystkie mogą pochwalić się klasą, której miały nauczyć się w programie TVN. Jedna z dziewczyn uczestniczących w Projekcie Lady ostatnio naprawdę przekroczyła granice. Jej wypowiedzi o społeczności LGBT i Ukraińcach są godne pożałowania, używa w nich słów wręcz typowych dla nazistowskiej propagandy.

gogglebox
23.06.2020 19:08 Niestety, nie żyje Michał. Popełnił samobójstwo, nie mógł dłużej znieść nienawiści

Michał popełnił samobójstwo. Sprawa opisywana przez Gazetę Wyborczą jest wyjątkowo przykra. Utalentowany chłopak nie mógł dłużej znieść nienawiści, kierowanej w jego stronę. Mama zmarłego młodego mężczyzny otwarcie mówi, że uważa właśnie tę nienawiść za przyczynę śmierci syna. Po wielu latach męki i walki z obrażającymi komentarzami i psychicznym nękaniem – nie wytrzymał.Jak się okazuje, wszystko to za sprawą orientacji seksualnej młodego mężczyzny. Michał, którego mama udzieliła wstrząsającego wywiadu, był gejem. Nie mógł się z tym pogodzić, głównie przez to, jak go traktowano. Jego orientację uznano za dobry pretekst do gnębienia chłopaka. Historia ma tragiczny finał.

Agnieszka Włodarczyk
17.06.2020 20:46 Niewyobrażalny skandal z udziałem TVP. Nie mieści się w głowie, kogo zaatakowali

TVP: dziennikarze stacji odnieśli się w krytyczny sposób do Powstańców warszawskich, którzy stanęli w obronie społeczności LGBT. Prezes Związku Powstańców Warszawskich Zbigniew Galperyn oraz prezes Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego Rafał Szczepański opublikowali oświadczenie, w którym apelują o tolerancję i równość. Niestety, obaj zostali zaatakowani.Trwająca w Polsce dyskusja na temat społeczności LGBT wre. Kolejne osoby stają w jej obronie i głośno proszą o tolerancję i równość, jaka ich zdaniem powinna zapanować w Polsce. Zbigniew Galperyn i Rafał Szczepański wydali oświadczenie, które spotkało się z krytyką dziennikarzy TVP.

Andrzej Duda
14.06.2020 23:53 Andrzej Duda zwrócił się do największych światowych mediów. Tłumaczy się z kontrowersyjnych słów

Andrzej Duda postanowił wytłumaczyć się ze swoich kontrowersyjnych słów, które wypowiedział podczas spotkania wyborczego w Brzegu. Jego bardzo odważną wypowiedź zacytowały liczne media za granicą. Prezydent postanowił wyjaśnić to, co miał na myśli. Zarzucił mediom, że jego słowa zostały wyjęte z kontekstu.Na swoim Twitterze Andrzej Duda umieścił wpisy w języku angielskim, kierując je bezpośrednio do zagranicznych mediów. Prezydent wyjaśnił, że popiera różnorodność i równość, a jego słowa na temat społeczności LGBT zostały wyjęte z kontekstu.

ślub
29.02.2020 18:51 Dwie kobiety wzięły legalny ślub w Warszawie. Wykorzystały lukę w polskim prawie

Ślub jednopłciowy w Polsce? Okazuje się, że jest to możliwe. Kobiety w sprytny sposób obeszły prawo i od dzisiaj są już szczęśliwymi żonami. Całkowicie legalnie. Kasia i Sonia opowiedziały swoją historię. Na prywatnej, cywilnej uroczystości ślubnej powiedziały sobie sakramentalne tak. Para lesbijek wykorzystała lukę prawną na swoją korzyść i dzięki temu kobiety mogą cieszyć się teraz statusem małżeństwa. Jak do tego doszło?

wesele
11.02.2020 15:42 Za nagranie z wesela trafili do więzienia. Grozi im coś jeszcze gorszego

Wesele miało być tylko niewinną zabawą, okazało się jednak poważnym konfliktem z prawem. Filmik opublikowany w sieci zakończył się interwencją policji. Zapadł już wyrok – 8 osób zostało skazanych na karę więzienia. Co się stało? Zachodnia opinia publiczna jest wstrząśnięta decyzją władz. Do Internetu trafiło nagranie z imprezy urodzinowej opisywanej jako “wesele gejów”. Aresztowanych zostało 10 osób, które brały udział w nagraniu, pod pretekstem popełniania czynów zabronionych przez Allaha – donosi Human Right Watch.

OJCZYM
15.12.2019 11:52 Adoptował go i wyszedł za niego za mąż. Mężczyźni byli razem 50 lat

Ślub poprzedzony adopcją partnera — cała ta sytuacja wydaje się bardzo szczególna i osoby, które nie poznają dokładnie ich sytuacji, oceniają ich zachowanie negatywnie i trudno się dziwić. Co dokładnie stało się, że ci mężczyźni postanowili rozwiązać swoją sytuację w taki kontrowersyjny sposób? Bill i Norman są w związku od 50 lat. Ich sytuacja nigdy nie była prosta, jako że obaj są mężczyznami, pomimo że od zawsze żyją w liberalnych Stanach Zjednoczonych. Z powodu prawnych zawirowań kiedy brali ślub, w świetle prawa byli… ojcem i synem. Ta sytuacja dla nikogo nie była komfortowa.

lgbt
01.12.2019 17:36 10 polskich gwiazd LGBT, które dokonały coming outu. Numer 7 zaskoczył tysiące Polaków

LGBT w Polsce jest jednym z tych tematów, który od samego początku wywołuje masę kontrowersji. Nie jest tajemnicą, że skrót ten odnosi się do społeczności osób homoseksualnych, biseksualnych oraz transgenderycznych. Co ciekawe, coraz więcej polskich gwiazd dokonuje coming outu. Sprawdź razem z nami, kto wyszedł z tzw. szafy i otwarci mówi o swojej orientacji. W ostatnich latach coraz więcej gwiazd polskiego show-biznesu zdecydowało się publicznie odpowiedzieć o swojej orientacji seksualnej. Większość z nich wychodzi z założenia, że mówienie głośno o tym, kogo naprawdę się kocha, nie jest powodem do wstydu. Ostrzegamy, że numer 7 zaskoczył tysiące Polaków.

syn
30.09.2019 17:53 „Ojciec wyrzucił mnie z domu, bo jestem gejem”. Chłopak opowiedział, jak to wyglądało u niego w domu

Ojciec postanowił wrzucić z domu swojego 20-letniego syna. Chłopak w swojej relacji na Twitterze wyjawia szokujące powody jego decyzji. To, co zrobił mężczyzna, nigdy nie powinno mieć miejsca. -Ojciec wyrzucił mnie z domu, bo jestem gejem, napisał Adrian w swoim wyznaniu. Adrian doświadczył homofobii i agresji ze strony swojej rodziny, a właściwie ojca. Kiedy postanowił wyznać im całą prawdę o swojej orientacji, jego świat legł w gruzach – ojciec postanowił wyrzucić go z domu. Takiej reakcji nie mógłby się spodziewać nawet w najgorszych snach.

ślub
23.09.2019 13:45 W bajce dla dzieci pokazano gejowski ślub. Część rodziców jest oburzona, domagają się wycofania odcinka

Ślub przedstawiony w popularnej bajce dla dzieci wzbudził kontrowersje. Dlaczego? W związek małżeński wchodzą dwaj mężczyźni. Części rodziców nie podoba się, że ich dzieci dowiedzą się, że nie wszyscy ludzie są tacy sami. Jednak twórca bajki nie ugina się pod naciskami. Jest dumny z tego odcinka i uważa, że spełnia założenie, z jakim tworzony jest jego program! W natłoku dostępnych opcji ciężko czasami jest obecnie znaleźć bajkę, która nie nudząc najmłodszych, jednocześnie poruszałaby istotne tematy i uczyła dzieci czegoś wartościowego o życiu. Za taką zdecydowanie można uznać amerykańsko-kanadyjską kreskówkę o tytule Artur. W tej bajce często pojawiają się tematy poważne, na poziomie dostosowanym do najmłodszych odbiorców.

seriale o tematyce lgbt
11.08.2019 13:02 Seriale o tematyce LGBT. 10 najlepszych produkcji, które warto znać

Seriale o tematyce LGBT cieszą się aktualnie coraz większą popularnością. Świat rozrywki nadrabia zaległości i stara się pokazywać osoby o różnych orientacjach w najnowszych produkcjach, których powstaje coraz więcej. Seriale związane z najpopularniejszym skrótem są absolutnym więc absolutnym must see! Jakie seriale LGBT 2019 koniecznie musisz sprawdzić? Poznaj 10 najlepszych produkcji, które naprawdę warto znać! Przez wiele lat tematyka ta w kinie czy na ekranach telewizyjnych była tematem tabu. Ludzie woleli udawać, że osoby nieheteronormatywne nie istnieją, w związku z czym ciężko było zobaczyć ich historie na ekranie. Całe szczęście powoli ulega to zmianie, a społeczeństwo LGBT jest coraz częściej prezentowane w kinie, telewizyjnych filmach i serialach. Dziś oddajemy wam top 10 seriali, które powinien sprawdzić każdy z was.

kobieta
21.07.2019 14:06 Kobieta urodziła dziecko swojemu bratu. Zrobiła to z powodu pieniędzy

Kobieta urodziła dziecko swojemu bratu. Znamy powody tej decyzji. Choć sprawa jest dość nieoczywista, to zdaniem rodzeństwa nie mogli znaleźć lepszego rozwiązania. Ważną rolę odegrał czynnik finansowy, skomplikowane prawo i ich bliska relacja. Wyjaśniamy! Kobieta zdecydowała się urodzić dziecko, aby pomóc bratu. Choć brzmi to niewiarygodnie, to właśnie taka jest prawda na temat niedawnych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Kwestie prawne i finansowe spowodowały, że było to jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Zobaczcie, jak to tego doszło!

26.05.2018 12:15 Biedroń rozpętał burzę roku. Zdradził kto jest PIERWSZYM GEJEM RP „z kotem”

Biedroń ujawnił, że pierwszym gejem Rzeczpospolitej jest „ten głaszczący koty”. Według prezydenta Słupska „miłośnik kotów” jest hipokrytą, ponieważ jako „lider prawicy” publicznie działa przeciwko gejom. Stwierdził również, że „wie to jako gej”, sugerując, iż ma pewne wyczucie w tej materii.Sugestia poczyniona przez Biedronia nie jest niczym nowym. Niejednokrotnie już pojawiały się hipotezy o potencjalnym homoseksualizmie Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem jednak można podejrzewać, że opinia „doświadczonego” w tym temacie Biedronia nie jest rzucona na wiatr.Robert Biedroń szokuje. Prezydent Słupska oficjalnie stwierdził, że „polityk głaszczący koty” jest gejem. To rozpętuje burzę roku, a w komentarzach już jest piekielnie gorąco.ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński pogrążony! Ujawniono jego nieznane zdjęcie z Kiszczakiem