Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Uczestniczka „Projekt Lady” przekroczyła granicę? Celebrytka propaguje ideologię nacjonalistyczną, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 24.06.2020 18:11

Uczestniczka „Projekt Lady” przekroczyła granicę? Celebrytka propaguje ideologię nacjonalistyczną, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

fot. instagram.com/apaulix/

Uczestniczka programu, Paula Radzikowska zagalopowała się nieco w głoszeniu swoich poglądów. Teraz odpowie za swoje słowa przed prokuraturą. Jej słowa są naprawdę trudne do cytowania, jednak niedoszła gwiazda Projekt Lady nie wahała się używać ich publicznie, pod własnym nazwiskiem. Na szczęście jej akcje zostały zauważone przez czujnych Internautów i zgłoszone odpowiednim organom.

Projekt Lady to program, który niektórym uczestniczkom przysporzył wielu fanów. Niestety, nie wszystkie mogą pochwalić się klasą, której miały nauczyć się w programie TVN. Jedna z dziewczyn uczestniczących w Projekcie Lady ostatnio naprawdę przekroczyła granice. Jej wypowiedzi o społeczności LGBT i Ukraińcach są godne pożałowania, używa w nich słów wręcz typowych dla nazistowskiej propagandy.

Paula Radzikowska: Projekt Lady

Do sieci trafiły screeny komentarzy Pauli, które głoszą skrajne poglądy wykluczające i obrażające społeczność LGBT i Ukraińców. Język, którym posługuje się niedoszła celebrytka, jest naprawdę wulgarny i przywodzi na myśl nazistowską propagandę. Co więcej, jak wynika z jej Instagrama, wcale nie żałuje swoich słów. Co takiego powiedziała?

– Lewactwo to podludzie, które powinno być utylizowane, bo tylko niszczycie te ojczyznę. Nie rozmawiam z pedalstwem. Wszędzie powinno się was traktować tak jak w Białymstoku (pisownia oryginalna) – taki komentarz wypłynął na Facebooku.

  1. TVP właśnie podało ważną wiadomość. Chodzi o Łukasza Szumowskiego, Polacy czekali na jego deklaracje
  2. Aneta robiła zakupy w Tesco, nagle zatrzymała się przy półce z mlekiem i zamarła. Od razu wyciągnęła telefon, mamy zdjęcie
  3. Jej brzuch bez przerwy rósł. Lekarze zrobili prześwietlenie i zamarli, nie widzieli nigdy nic podobnego

Skrajne poglądy uczestniczki Projekt Lady

Za swoje słowa Paula może słono zapłacić. Ujawniono także jej komentarz dotyczący Ukraińców, który jest równie okrutny jak ten na temat gejów i lesbijek.

Nienawidzę Ukraińców, nie powinni mieć prawa wstępu do Polski. Są potomkami zwyrodnialców, którzy dokonali rzezi na polskiej ludności. Miliardy zostały wysłane na Ukrainę przez naszego wspaniałego prezydenta. To jest przecież kpina. Jak można wspierać wroga? Pluję na nich, jak Tiger Bonzo – pisała Paula Radzikowska.

Teraz jak informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, sprawa została zgłoszona do prokuratury. Uczestniczka show odpowie więc za swoje nienawistne wpisy, miejmy nadzieję, że wyciągnie z tego jakąś naukę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

projekt lady

Paula Radzikowska z Projekt Lady głosi skrajne poglądy.

projekt lady

Słowa padające z jej ust są szokujące.

projekt lady

Dziewczyna broni swoich skrajnie nacjonalistycznych i homofobicznych poglądów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mateusz Morawiecki niespodziewanie zapytany o TVP. Padła zadziwiająca odpowiedź, zaatakował TVN
  2. Wystarczyło jedno zdjęcie, a polska wieś stała się znana na cały świat
  3. 4 znaki zodiaku, które są skazane na sukces. Ich przeznaczeniem jest bogactwo i luksus
  4. Kolejny kraj od 13 lipca otwiera granice. Nie dla Polaków, przykra informacje dotknęła wielu z nas
  5. Novak Djokovic ma koronawirusa. Gwiazda światowego tenisa potwierdziła najgorsze informacje
  6. Jest potwierdzenie, policja ruszyła. Zaczęły się masowe kontrole, każdy narażony jest nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych kary

źródło: facebook.com, instagram.com, pudelek.pl