Rozrywka.Lelum.pl > Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Agnieszka Włodarczyk
16.05.2021 13:38 Pilne ostrzeżenie dla części kraju, uwaga na podtopienia. Może zacząć się już o 12

Ostrzeżenie dotyczy jednego województwa. Gwałtowny wzrost stanu wód może okazać się niebezpieczny, Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach alarmuje. Od rana w wielu miejscach w Polsce pada, a Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał stosowne alerty. Niestety, w województwie śląskim burze mogą wiązać się z podtopieniami.

ostrzeżenie
10.05.2021 22:37 Ostrzeżenie dot. lasów w całej Polsce. Występuje duże ryzyko pożarów

Bardzo ważna wiadomość została podana przez IMGW. Ostrzeżenie dotyczy lasów na terenie całego kraju – występuje wysokie zagrożenie pożarami. Jutro będzie jeszcze gorzej. Większość Polski została objęta najwyższym stopniem zagrożenia. Wysoka temperatura może mieć poważne konsekwencje. Pamiętajmy, by zachować szczególną ostrożność i zachowywać się odpowiedzialnie.

Agnieszka Włodarczyk
25.01.2021 08:43 Pilny komunikat pogodowy. Ostrzeżenia I, II i III stopnia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydało ostrzeżenie przed ogromnymi opadami śniegu. W poniedziałek ma spaść nawet 35 cm śniegu na Podkarpaciu, a w Małopolsce, na Lubelszczyźnie, na wschodzie Mazowsza i Podlasia spadnie od 20 do 30 cm. Zmiana pogody może być spowodowana uderzeniem niżu Lars, który najprawdopodobniej wywoła największe na wschodzie śnieżyce od lat. Kiedy Lars uderzy w Polskę? Synoptycy nie wiedzą dokładnie, ale przewidują, że może to się stać nawet w poniedziałek. Niż przyniesie opady śniegu, dlatego wydano ostrzeżenie. Można spodziewać się największych śnieżyc od lat.

BENEDYKT XVI
13.10.2020 09:26 Mamy potwierdzenie. Niebezpieczeństwo dla wielu Polaków, ostrzeżenie do środy

IMGW wydało alerty pierwszego i drugiego stopnia dla województw. Ostrzeżenia drugiego stopnia obowiązują województwa: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, śląskie i małopolskie. Na południu Polski wiele rzek już przekroczyło poziom alarmowy, albo właśnie się do tego zbliża. Instytut nie wyklucza także podtopień. Ostrzeżenie pierwszego i drugiego stopnia dla województw południowych i centralnychOstrzeżenie dla wielu Polaków zostało już wydane. Wszystko potrwa do środy. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia dla województw południowych i centralnych. Sytuacja jest wyjątkowo poważna i niebezpieczna. Ostrzeżenia pierwszego stopnia wydano dla województwa podlaskiego. IMGW nie wyklucza, że na południu Polski może zostać ogłoszony alert trzeciego stopnia w związku z szybkim podnoszeniem się poziomu wód. Oficjalnie potwierdzono. W Polsce wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłe Pilne: nagła wiadomość w sprawie nauczania zdalnego. Miało być zupełnie inaczej Ulewne deszcze dzisiaj na południu, wschodzie i centrum Polski. IMGW poinformowało, że spadnie nawet od 20 do 50 mm deszczu na metr kwadratowy ziemi. Eksperci ostrzegają, że będzie padać cały dzień dziś i jutro bez przerwy. Do środy włącznie obowiązują ostrzeżenia I i II stopnia dla województw południowych i centralnych.

BENEDYKT XVI
04.10.2020 18:44 Już nadchodzi, właśnie zaczęli wszystkich ostrzegać. Lepiej nie wychodźcie z domu, będzie bardzo niebezpiecznie

Ostrzeżenie, które trafiło właśnie do sieci, przyprawia wszystkich o gęsią skórę. Z informacji, o których donosi interia.pl, wynika, że czeka nas prawdziwa masakra. Polacy muszą zachować szczególną ostrożność i bez większej potrzeby nie opuszczać swoich miejsc zamieszkania. Wszystko wydarzy się już dziś. Informacje, które trafiły do sieci, nie napawają optymizmem. Już w najbliższym czasie w naszym kraju zapanuje ciężka sytuacja. Służby wydały ostrzeżenie, w którym dokładnie wytłumaczono, co czeka Polaków w najbliższej przyszłości. Bez większej potrzeby lepiej nie wychodzić z domu.

burza
26.09.2020 20:20 Już się zaczęło, żywioł może uderzyć w każdej chwili. Wydano pilne ostrzeżenie, lepiej nie wychodźcie z domu

Ostrzeżenie, jakie wydano, nie napawa optymizmem. Nadchodzi żywioł, który najprawdopodobniej dotknie część z nas. Należy zachować szczególną ostrożność i bez koniecznej potrzeby nie opuszczać miejsc zamieszkania. Napływające informacje są nieciekawe, dlatego warto na bieżąco śledzić powiadomienia i stosować się do zaleceń. Wszystko jest w fazie rozwoju, a najgorsze dopiero nadejdzie.Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał pilne ostrzeżenie dotyczące pogody na dzień dzisiejszy. Możemy spodziewać się bardzo obfitych opadów deszczu z gradem. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa bije na alarm. Najlepiej nie wychodzić z domu bez potrzeby. Alert obowiązuje od godziny 13:00 i dotyczy dwóch województw mazowieckiego i lubelskiego.

GIS
08.09.2020 18:15 Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało pilny komunikat. Sytuacja jest dramatyczna, Polacy powinni wiedzieć

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przekazało pilny komunikatRządowe Centrum Bezpieczeństwa w dniu dzisiejszym podało pilny komunikat, który dotyczy wszystkich Polaków. Niestety, jest kolejna śmiertelna ofiara. Tylko w samym sierpniu, w Polsce zginęło 105 osób. We wtorek 8 września Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przekazało bardzo ważny komunikat. Wszyscy Polacy powinni się z nim zapoznać. Sytuacja jest tragiczna. – Wczoraj utonęły 2 osoby. Pamiętaj. Nad wodą: pływaj tylko w wyznaczonych miejscach, zakładaj kapok na łódce czy kajaku, nigdy nie wchodź do wody po alkoholu, nie wbiegaj rozgrzany do wody, stosuj się do poleceń ratownika – przekazało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Polacy muszą wiedzieć, niestety sytuacje jest naprawdę poważna. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w dniu dzisiejszym wydało pilny komunikat, jeżeli się do niego nie zastosujemy, kolejne dni mogą okazać się dramatyczne w skutkach. Chodzi o życie nasze i naszych bliskich. Nie wolno nam o tym zapomnieć. Ucierpiało już setki osób.

Agnieszka Włodarczyk
05.09.2020 10:58 Zostało tylko kilka godzin. Wydano ostrzeżenie, wszystko wydarzy się już dziś po południu

Ostrzeżenie zostało już wydane, dotyczy ono ogromnej części Polaków. Wszystko wydarzy się jeszcze dzisiaj w sobotę po południu, zostało tylko kilka godzin, specjaliści biją na alarm. Polsat ostrzega przed niebezpieczeństwem, dla własnego dobra lepiej jest pozostać dzisiaj w domu.Ostrzeżenie, które zostało wydane przez Polsat, może niektórych niepokoić. Dotyczy to nas wszystkich, nikt nie powinien pozostać obojętny. W ostatnim czasie mogliśmy się przekonać, że to może być naprawdę niebezpieczne i przynieść duże szkody.

matka
04.09.2020 18:14 Pilne ostrzeżenie GIS. Popularne przybory kuchenne mogą być groźne, nie dotykaj nimi żywności

Przybory kuchenne są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Na stronie internetowej inspektoratu dziś pojawiło się ogłoszenie, jakie dwie marki w trybie natychmiastowym zostają wycofane z polskiego rynku.GIS wydał bardzo pilne ostrzeżenie. Chodzi o nasze zdrowie i życie. Bardzo popularne przybory kuchenne okazały się zawierać niezwykle niebezpieczne związki. Przedmioty te nie powinny mieć kontaktu z żywnością. Jeśli masz je w kuchni, nie używaj ich.

BENEDYKT XVI
30.08.2020 10:35 Konkretna grupa Polaków otrzyma dziś identyczną wiadomość. Wydano pilne ostrzeżenie, ich życie może być zagrożone

Wiadomość, jaką otrzyma większość obywateli to ostrzeżenie przed bardzo niebezpieczną sytuacją. W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia tego, co dzieje się w kraju. Lepiej nie wychodzić z domu.Wiadomość o dramatycznych wydarzeniach, jakie mogą mieć dzisiaj miejsce, dotrze do niektórych mieszkańców Polski. Zagrożenie jest poważne dlatego alert, który wyśle Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będzie zawierał ważne ostrzeżenia. Przed nami dość niebezpieczny dzień.

Agnieszka Włodarczyk
27.08.2020 20:43 Wydano pilne ostrzeżenie, uważajcie szczególnie na swoje dzieci. Mogą być w niebezpieczeństwie

Ostrzeżenie, które dziś zostało przekazane przez GOV, nie może zostać zlekceważone. Jak się okazuje, tysiące Polaków, w tym kobiety w ciąży oraz dzieci są w szczególnym niebezpieczeństwie. Jak się okazuje, na sklepowych półkach pojawił się produkt, który może skutkować nawet wstrząsem anafilaktycznym. Jeżeli masz go w swoim domu, szybko się go pozbądź.Uwaga, w czwartek 27 sierpnia wydano pilne ostrzeżenie, które powinno dotrzeć do wszystkich Polaków. Wielu z nas nieświadomie może narazić życie i zdrowie nie tylko swoje, ale również swoich bliskich.