Piotr

Stephen "tWitch" Boss
17.12.2021 14:57 Piotr Jabłoński nie żyje

Piotr Jabłoński nie żyje. Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim, funkcjonariusz od dłuższego czasu miał problemy zdrowotne. Zmarł w wieku 37 lat. – Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że 15 grudnia 2021 roku, po długiej chorobie, do końca pełniąc służbę, zmarł nasz Kolega aspirant Piotr Jabłoński. Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim insp. Krzysztof Dąbrowski wraz z zastępcami, policjantami i pracownikami piotrkowskiej komendy składają wyrazy głębokiego współczucia Jego rodzinie i przyjaciołom – czytamy w komunikacie łódzkiej policji.

Piotr
25.10.2020 17:49 Piotr: ”Kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo”

Piotr ma 48 lat i pracuje jako ślusarz. Jest świeżo po nieudanym związku. Niecały rok temu rozwiódł się ze swoją małżonką Kamilą, która z wykształcenia jest prawniczką i pracuje jako notariusz. Głównym powodem rozpadu jego związku okazały się pieniądze – kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo.Odkąd Piotr rozwiódł się ze swoją wieloletnią partnerką, wychodzi z założenia, że nie ma zamiaru po raz kolejny się żenić. Na jednym z forów internetowych wyrzucił całą swoją frustrację. Jak twierdzi, powodem, przez który rozpadło się jego małżeństwo były pieniądze. Od tamtej pory wychodzi z założenia, że mężczyźni powinni zarabiać więcej od kobiet.

Piotr
16.10.2020 19:35 Piotr: ”Tylko blondynki naprawdę podobają się facetom. Żaden głośno nie powie, że wszystkie inne są najwyżej przeciętne”

Mężczyźni bywają wybredni, jeśli chodzi o dobór partnerek, jednak Piotr to absolutny ewenement. Jego zdaniem kobiety o jasnym kolorze włosów są zdecydowanie bardziej atrakcyjne od wszystkich innych. Jak twierdzi, taką opinię wykreowało u niego życie.Piotr od wielu lat pozostaje wierny swojej opinii, że faceci gustują tylko w blondynkach. Jego zdaniem żaden facet nie jest w stanie powiedzieć na głos, że jest inaczej, a każda inna kobieta jest zdecydowanie mniej atrakcyjna. Dodatkowo przyznał, że nie wyobraża sobie spotykania się z kobietami o innym kolorze włosów niż blond.

piotr
06.10.2020 22:29 Piotr: ”Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża”

Piotr postanowił przyznać w sieci, jak jego zdaniem powinno wyglądać małżeństwo. Jego zdaniem każdy mężczyzna powinien mieć dwie kobiety, tę oficjalną i tę nieoficjalną: Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża – wyjaśnia mężczyzna.Każdy mężczyzna ma swoje potrzeby, które musi zaspokajać, by czuć się szczęśliwy. Zresztą, każdy przecież człowiek musi o to dbać, by żyło mu się dobrze. Jednak Piotr twierdzi, że potrzeby można zaspokajać kosztem drugiej osoby.