Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Piotr: ”Kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo”
Karol Osiński
Karol Osiński 25.10.2020 17:49

Piotr: ”Kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo”

Piotr
fot. christian buehner/unsplash.com

Piotr ma 48 lat i pracuje jako ślusarz. Jest świeżo po nieudanym związku. Niecały rok temu rozwiódł się ze swoją małżonką Kamilą, która z wykształcenia jest prawniczką i pracuje jako notariusz. Głównym powodem rozpadu jego związku okazały się pieniądze – kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo.

Odkąd Piotr rozwiódł się ze swoją wieloletnią partnerką, wychodzi z założenia, że nie ma zamiaru po raz kolejny się żenić. Na jednym z forów internetowych wyrzucił całą swoją frustrację. Jak twierdzi, powodem, przez który rozpadło się jego małżeństwo były pieniądze. Od tamtej pory wychodzi z założenia, że mężczyźni powinni zarabiać więcej od kobiet.

Piotr: Jak mogę mówić o szczęściu, skoro żona zarabia więcej ode mnie?

Piotr był w związku małżeńskim przez 22 lata. Jego małżonka Kamila przez wiele lat znajdowała się w kryzysie pieniężnym, wobec czego postanowiła wybrać się na studia prawnicze, które pozwoliły jej zdobyć upragniony zawód notariusza.

Z kolei Piotr ukończył szkołę zawodową i z miejsca postanowił podjąć się pracy w ślusarstwie. Założył swoją działalność, która przez jakiś czas przynosiła mu całkiem przyzwoite dochody. Niestety nadszedł kryzys jednakowo w życiu zawodowym, jak i małżeńskim. Jak twierdzi, opuściło go szczęście, kiedy widział, że żona może sobie pozwolić na wszystko, a on praktycznie na nic:

– Już na początku ustaliliśmy, że osobno zarządzamy swoimi dochodami, ale jak mogę mówić o szczęściu, skoro żona zarabia więcej ode mnie? Ona kupuje sobie, co tylko chce, a ja nie mogę – pisze Piotr.

Piotr: Miałem tego serdecznie dość

Niestety po jakimś czasie frustracja Piotra sięgnęła zenitu, postanowił rozwieść się z małżonką. Jego biznes powoli zaczął się rozkręcać, a zarobki poszły minimalnie w górę. Na końcu swojego wpisu dość krytycznie wypowiedział się na temat dochodów kobiet i swojego nieudanego małżeństwa:

– Naprawdę, miałem tego serdecznie dość. Kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo. Nigdy w życiu nie pozwalajcie na to, by same zarządzały swoim majątkiem. A ja już mam gdzieś ożenek. Nie mam zamiaru znów użerać się z kobietą i martwić o takie rzeczy – zakończył Piotr.

Tagi: piotr zarobki