Rozrywka.Lelum.pl > Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski
16.10.2023 11:53 Rafał Trzaskowski w środku nocy przemówił do Polaków! Zapowiadał to już przed ciszą wyborczą, STAŁO się

Choć oficjalne wyniki wyborów poznamy dopiero jutro, już wczoraj od 21.00 większość polityków zabrała głos, powołując się na sondażowe rezultaty exit poll. Jak obecną sytuację skomentował Rafał Trzaskowski?

Rafał Trzaskowski
25.11.2021 21:03 Nie mieści się w głowie, na co właśnie zgodził się Trzaskowski. Mieszkańcy centrum Polski mogą być wściekli

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wyraził zgodę na podpisanie przez Zarząd Dróg Miejskich umowy na projekt wykonawczy, zakładający zwężenie Alei Jerozolimskich w stolicy. Będzie się to równać z bezpośrednim remontem ulicy, która ma zostać odświeżona na miarę XXI w. Zniknie kilka kultowych miejsc. Nie wszyscy będą zadowoleni. Jeszcze nie wiadomo, jak dokładnie będą wyglądać nowe Aleje Jerozolimskie. To ma pokazać wspomniany projekt wykonawczy, który jest w trakcie sporządzania.

Rafał Trzaskowski
07.11.2021 14:56 Protest po śmierci ciężarnej Izy. Ważny komunikat Rafała Trzaskowskiego

W gronie polityków i polityczek, którzy tłumnie wzięli udział w sobotniej manifestacji, upamiętniającej 30-letnią Izabelę z Pszczyny, pojawił się również prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Chwilę przed rozpoczęciem przemarszu zabrał zaś głos w sprawie, publikując wpis w mediach społecznościowych.

debata prezydencka
27.10.2021 15:03 Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość ws. Marszu Niepodległości

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował za pośrednictwem swojego Facebooka, że Sąd Okręgowy w Warszawie uwzględnił jego odwołanie ws. decyzji Wojewody Mazowieckiego o uznaniu Marszu Niepodległości jako zgromadzenia cyklicznego na lata 2021-2023. Polacy są podekscytowani tą informacją. W komentarzach można dostrzec wielką radość zaistniałą sytuacją. Chwilę po ogłoszeniu tej informacji odbył się krótki briefing z udziałem Rafała Trzaskowskiego, w którym podał więcej szczegółów decyzji Sądu Okręgowego w Warszawie.

Rafał Trzaskowski
17.10.2021 21:08 Rafał Trzaskowski żegna cenionego Polaka – Zygmunta Gasiuka

Wczoraj zmarł Zygmut Gasiuk, wielki bohater powstania warszawskiego. Z całej Polski spływają kondolencje i wyrazy żalu. Słynnego Polaka pożegnał także Rafał Trzaskowski. Wczoraj donosiliśmy o śmierci Zygmunta Gasiuka, który walczył w powstaniu warszawskim (więcej informacji o nim TUTAJ). Mężczyzna miał 96 lat.

Rafał Trzaskowski
08.09.2021 10:49 Wpadka pogrążonego w żałobie Rafała Trzaskowskiego

Zaledwie przed dwoma dniami odszedł Jean-Paul Belmondo – legenda francuskiego (a także światowego) kina. Aktora – twitterowym wpisem – wspomniał również prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. W jego treści popełnił jednak widoczny na pierwszy rzut oka błąd, który szybko wytknęli mu komentujący.

Rafał Trzaskowski
04.07.2021 22:21 Trzaskowski przekazał informacje o zbieraniu podpisów pod projektem ustawy likwidującej TVP Info

W sobotę, 3 lipca Donald Tusk ogłosił objęcie roli przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski skomentował powrót byłego szefa Rady Europejskiej na Twitterze, a przy okazji poinformował o zbiórce podpisów pod projektem ustawy likwidującej TVP Info. Wielu polityków zauważyło, że powrót Donalda Tuska wiąże się ze zmniejszeniem roli Rafała Trzaskowskiego w partii. Dla samego prezydenta Warszawy nie jest to powód do smutków lub obaw.

rafał trzaskowski
23.03.2021 22:15 Marszałek senatu skontaktował się z żoną Rafała Trzaskowskiego. ,,Jestem do całkowitej dyspozycji swojego przyjaciela”

Tomasz Grodzki, Marszałek Senatu, w Gościu Wydarzeń wypowiedział się na temat stanu zdrowia prezydenta Warszawy. Rafał Trzaskowski poinformował dziś, że ze względu na swój stan zdrowia – zarażenie koronawirusem – trafił do szpitala. Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, poinformował poprzez social media, że jest w szpitalu. Niecałe dwa tygodnie temu prezydent Warszawy ujawnił informację na temat dodatniego wyniku testu na obecność koronawirusa. Zachorowała również jego rodzina – żona i dzieci.

Małgorzata Trzaskowska
01.11.2020 19:20 Nowy pomysł Małgorzaty Trzaskowskiej: „Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet”

Małgorzata Trzaskowska poinformowała na Facebooku o specjalnym projekcie. Fundacja Wspólnota Kobiet planuje złożyć wniosek do Rady Miasta st. Warszawy. Chcą powołać plac Praw Kobiet. Co o tym myślicie?Małgorzata Trzaskowska nie może się spełniać jako pierwsza dama Polski, ale przegrana jej męża w wyborach na prezydenta kraju nie przeszkodziły jej w aktywnym życiu społecznym. Na swoim Facebooku zapowiedziała kolejny wniosek.— Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet! Potrzebujemy i chcemy, aby w Warszawie i w Polsce były miejsca, które będą nam przypominały, o co dziś walczymy — napisała we wpisie.Małgorzata Trzaskowska była blisko zostania pierwszą damą Polski. Pomimo porażki, żona prezydenta Warszawy nadal spełnia się społecznie. Właśnie wpadła na nowy pomysł, którym jak najprędzej chciała się pochwalić. O wszystkim napisała w swoich mediach społecznościowych. –Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet!Małgorzata Trzaskowska: Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet!Zapowiedziała, że w przyszłym tygodniu Fundacja Wspólnota Kobiet złoży wniosek do Rady Miasta st. Warszawy „o to, aby plac, który powstanie po rewitalizacji terenów pod Pałac Kultury i Nauki (PKiN), został nazwany placem Praw Kobiet”.

BENEDYKT XVI
30.10.2020 22:11 Protest w Warszawie: Sytuacja się zaognia. Trzaskowski musiał interweniować, nie miał wyjścia

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wydał komunikat na Twitterze, w którym okazał swoją solidarność z protestującymi w stolicy kobietami. Dodał kilka słów na temat rządzących.Rafał Trzaskowski bierze udział w trwającym 30 października 2020 roku Strajku Kobiet w Warszawie. Sytuacja zrobiła się poważna do tego stopnia, że prezydent stolicy zmuszony był interweniować. Na oficjalnym Twitterze głowy Warszawy pojawiło się nagranie, w którym wypowiedział się na temat trwających wydarzeń.

kobieta
25.10.2020 17:21 Nagła i kontrowersyjna decyzja Trzaskowskiego. Dotyczy aborcji w miejskich szpitalach, nikt się nie spodziewał

Rafał Trzaskowski z pewnością zaskoczył niejednego mieszkańca Warszawy. Prezydent stolicy Polski postanowił zabrać głos w sprawie aborcji. Na ulicach większości miast kraju trwają protesty, które zostały wywołane czwartkową decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Polityk podjął nagłą i kontrowersyjną decyzję. Niektórzy mogą go za to krytykować.W swoich mediach społecznościowych Rafał Trzaskowski zamieścił ważny wpis. Mało kto spodziewał się takiej decyzji z jego strony. Wypowiedział się na temat aborcji w miejskich szpitalach.

Rafał Trzaskowski
23.09.2020 11:32 Wyśledzili Trzaskowskiego. Zaliczył wielką wpadkę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Co on wyrabiał?

Rafał Trzaskowski to osoba, która wciąż przyciąga ogromną uwagę mediów, ale także obywateli. Polityk w ciągu tego roku zdążył skupić na sobie wzrok wszystkich, osób, które go popierają i osób, które szukają wciąż jego wpadek. Tym zadaniem zajęli się dziennikarze Super Expressu, którzy we wczorajszym wyjątkowym dniu postanowili nie spuszczać z prezydenta oka.Rafał Trzaskowski wczoraj niczego nieświadomy odbył całą drogę do pracy w towarzystwie dziennikarzy, którzy dziś zrelacjonowali jego zaskakujące zachowania. Prezydent Warszawy nie schodzi z celownika wciąż zainteresowanych nim mediów. Co wyrabiał prezydent tuż przed ważną konferencją dotyczącą Czajki?

BENEDYKT XVI
29.08.2020 18:36 Rafał Trzaskowski przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Musiał powołać sztab kryzysowy

Rafał Trzaskowski właśnie przekazał bardzo pilną wiadomość. Jest na tyle źle, że prezydent Warszawy musiał powołać sztab kryzysowy. Czy zagrożenie znowu ma się powtórzyć? To może dotyczyć nie tylko warszawiaków.Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski znowu będzie musiał poradzić sobie z poważną sprawą. Wydarzenie może mieć naprawdę fatalne skutki, dlatego polityk postanowił jak najszybciej powołać sztab kryzysowy. Sprawa jest w toku.

Rafał Trzaskowski
15.08.2020 12:32 Trzaskowski poinformował Polaków. Zapowiedział, co stanie się 5 września na oczach wszystkich

Rafał Trzaskowski w trakcie kampanii prezydenckiej zyskał wielu sympatyków i sprzymierzeńców, którzy nie tylko dopingują jego działaniom, ale również działaniom Małgorzaty Trzaskowskiej. Teraz, prezydent Warszawy postanowił zwrócić się do nich z ważnym apelem. Polityk ma ważną wiadomość dla wszystkich Polaków.Rafał Trzaskowski ma bardzo ważne wieści dla wszystkich Polek i Polaków. Polityk, który w ostatecznym starciu przegrał w walce z Andrzejem Dudą, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jak się okazuje, prezydent Warszawy szykuje coś wielkiego, ale dopiero teraz zapowiedział, co wydarzy się już za kilka tygodni. 5 września wszyscy będą mogli zobaczyć to na własne oczy.

09.08.2020 18:42 Małgorzata Trzaskowska przyłapana w centrum Warszawy. Co ona robi? Zaczęli robić jej zdjęcia

Małgorzata Trzaskowska w ostatnim czasie była na językach wszystkich, a to przez głośną i bardzo burzliwą kampanię wyborczą jej męża. Jeszcze jakiś czas temu Rafał Trzaskowski walczył o fotel prezydenta Polski, jednak w ostateczności funkcję głowy państwa przejął po raz kolejny Andrzej Duda. Mimo to wciąż cała Polska jest zainteresowana zarówno Rafałem, jak i Małgorzatą Trzaskowską, która ostatnio została przyłapana w centrum Warszawy. Małgorzata Trzaskowska została przyłapana w osobliwym momencie, kiedy poruszała się ulicami Warszawy. Jej widok tak przykuł uwagę wszystkich, że paparazzi zaczęli robić jej zdjęcia z ukrycia. Czym tak bardzo ich zainteresowała?

obostrzenia
09.08.2020 17:39 Stanie się już dziś, wszystko potwierdzone. Rafał Trzaskowski wydał oficjalny komunikat

Na profilu prezydenta Warszawy, na Twitterze pojawiło się oficjalne oświadczenie. Stolica bierze udział w bardzo ważnym wydarzeniu, Rafał Trzaskowski zapewnił, że to stanie się już dziś.Rafał Trzaskowski ogłosił ważną informację. Oświadczenie potwierdza przypuszczenia. Za sprawą jego decyzji, Warszawa okaże zjednoczenie. Wszystkiemu będą przyglądać się sąsiednie kraje. Niezwykłą inicjatywę popierają również internauci.

wybory prezydenckie
08.08.2020 22:29 Rafał Trzaskowski w końcu przerwał milczenie. Ludzie nie są zadowoleni, żądają wyjaśnień

Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Wielu Polaków nie jest zadowolonych z postawy prezydenta Warszawy. W licznych komentarzach i wiadomościach polityk proszony jest o reakcję i wyjaśnienia. Zrobiło się bardzo poważnie, a kilka słów wypowiedzianych przez polityka nie wystarcza już Polakom.Rafał Trzaskowski od kilku dni przygląda się temu, co dzieje się na warszawskich ulicach. Te wydarzenia obserwuje zresztą cała Polska, licząc na wsparcie byłego kandydata na prezydenta opozycji. Wygląda jednak na to, że słowa to za mało.

Rafał Trzaskowski
31.07.2020 11:53 Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”

Rafał Trzaskowski spotkał się z prezydentem Polski. Politycy zdecydowali, że ich rozmowa będzie odbywała się w męskim gronie, bez małżonek. Obuwie rządzącego Warszawą sprawiło, że w internecie zawrzało. Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą. Miała być poważna i polityczna rozmowa o wyborach, współzawodnictwie, przyszłości Polski i wolnych mediach. Niestety, wszyscy skupili się na butach prezydenta Warszawy. Obciach — pisali oburzeni internauci.

Rafał Trzaskowski
29.07.2020 20:20 Trzaskowski podjął nieoczekiwaną decyzję. Cała Polska będzie świadkiem już w czwartek

Rafał Trzaskowski podjął decyzję, która wiele może namieszać w polityce. Cała Polska w najbliższy czwartek będzie oczekiwała na skutki działań prezydenta Warszawy. W ciągu kilku godzin zmienić może się praktycznie wszystko. Znamy plan polityka.Rafał Trzaskowski wyjawił, jakie ma plany na nadchodzący czwartek. Najbliższa doba może okazać się decydująca, jeśli chodzi o losy polskich polityków. Zdumiewające, co powiedział dziennikarzom.

rafał trzaskowski
24.07.2020 20:44 Co dalej z Rafałem Trzaskowskim? Właśnie padły mocne słowa, wszystko już jasne

Rafał Trzaskowski w niedawno zakończonych wyborach prezydenckich nieznacznie przegrał z Andrzejem Dudą. Zdobył jednak poparcie ponad 10 milionów Polaków. Taki kapitał sprawia, że dyskusja na temat jego przyszłości jest niesamowicie żywa. Pod adresem Trzaskowskiego właśnie padły mocne słowa, dzięki którym wszystko jest już jasne.Rafał Trzaskowski jest potencjalnym prezydentem Polski, a nie kandydatem na premiera w przypadku wygranej PO w wyborach parlamentarnych -oświadczył rzecznik PO Jan Grabiec. Polityk zabrał również głos na temat możliwej rezygnacji prezydenta Warszawy na rzecz tworzenia ogólnopolskiego ruchu obywatelskiego. Zapewnia, że taki fakt nie będzie miał miejsca.

rafał trzaskowski
15.07.2020 14:36 Rafał Trzaskowski wyjawił prawdę. Od kilku dni wszyscy zastanawiali się, co tak naprawdę się stało

Spotkanie, jakie zaproponował podczas swojego wieczoru wyborczego Andrzej Duda, Rafałowi Trzaskowskiemu, stanęło wiele razy pod znakiem zapytania. Podczas wywiadu udzielonego w trakcie programu Fakty po Faktach, prezydent Warszawy wyjaśnił, dlaczego tak się stało i czy w ogóle dojdzie do jakiejkolwiek próby porozumienia pomiędzy rywalami.Rafał Trzaskowski w rozmowie z TVN24 przyznał, jak tak naprawdę potoczyły się losy jego spotkania z Andrzejem Dudą. Tuż po ogłoszeniu wyników exit-pollu, prezydent zaprosił do Pałacu Prezydenckiego swojego rywala z Koalicji Obywatelskiej, jednak do spotkania ostatecznie nie doszło. Były kandydat na prezydenta wyjawił w końcu prawdę na ten temat.

BENEDYKT XVI
13.07.2020 21:58 Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich 2020. Wiemy, kto wygrał, różnica była minimalna

Wybory prezydenckie 2020: Państwowa Komisja Wyborcza właśnie podała oficjalne wyniki głosowania, które odbyło się 12 lipca. Wiemy, kto wygrał tegoroczne wybory. Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej został Andrzej Duda, uzyskał bowiem 51,3 procent głosów. Na jego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 48,97 procent wyborców. Tegoroczne wybory prezydenckie przejdą do historii, nie tylko dlatego, że kandydaci szli łeb w łeb i do samego końca dzielił ich niewielki procent głosów, lecz również dlatego, że zanotowano rekordowo wysoką frekwencję, wyniosła ona bowiem aż 68,18 procent.

Rafał Trzaskowski
13.07.2020 21:09 Bardzo mocne wystąpienie Rafała Trzaskowskiego. Na oczach milionów nie przebierał w słowach

Rafał Trzaskowski podczas wiecu wyborczego, który odbył się 12 lipca tuż po ogłoszeniu pierwszych wyników sondażowych exit poll, przygotowanych przez firmę Ipsos, na oczach milionów nie przebierał w słowach. Z ust kandydata na prezydenta padły zdania, których chyba nikt się po nim nie spodziewał. Wiemy, co powiedział. Rafał Trzaskowski według sondażu exit poll otrzymał 49,6 procent głosów, a jego kontrkandydat Andrzej Duda, 50,4 procent, co oznacza, że jeszcze nie można stwierdzić jednoznacznie, kto wygrał tegoroczne wybory prezydenckie. Prezydent Warszawy w emocjach powiedział, coś, czego chyba nikt się nie spodziewał.

małgorzata Trzaskowska
13.07.2020 20:17 Małgorzata Trzaskowska złożyła zdumiewającą obietnicę wszystkim Polkom. Nie zamierza się poddać?

Małgorzata Trzaskowska zdradza, że nie ma zamiaru stać bezczynnie. Żona Prezydenta Warszawy ma zamiar wykorzystać swoją pozycję w dobrym celu. Jej słowa dzień po ogłoszeniu wyników wyborów są potwierdzeniem, że to co, obiecywała w trakcie kampanii, to nie tylko słowa rzucane na wiatr. Małgorzata Trzaskowska według opinii wielu osób byłaby idealną Pierwszą Damą. Choć, wyniki wyborów prezydenckich 2020 przesądziły na niekorzyść jej męża, kobieta już dzień później, zadeklarowała coś, czego wiele Polek się nie spodziewało. Ta informacja wywołała łzy wzruszenia wśród internautek, to niesłychane.

rafał trzaskowski
13.07.2020 18:36 Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Rafał Trzaskowski, choć jeszcze nieoficjalnie, ale przegrał wybory prezydenckie 2020, wcale nie ma zamiaru być cicho. Polityk po wiecu wyborczym, który odbył się 12 lipca, przerwał milczenie i zwrócił się do samego Andrzeja Dudy. Wielu czekało na to, co powie prezydent Warszawy. Jego słowa zdziwiły niejednego wyborcę. Rafał Trzaskowski od samego początku ogłoszenia wyników trzymał dystans wobec swojego kontrkandydata, lecz w końcu nie wytrzymał i powiedział coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Jego słowa mogą dać wiele do myślenia nie tylko wyborcom, ale także samemu Prezydentowi.

szymon hołownia
13.07.2020 16:37 Szymon Hołownia w końcu przerwał milczenie. Powiedział, co naprawdę myśli o Rafale Trzaskowskim

W pierwszej turze wyborów Andrzej Duda zdobył aż 41,8 proc., natomiast jego najpoważniejszy rywal Rafał Trzaskowski – 30,4 proc. Tuż za nimi znalazł się właśnie Szymon Hołownia – z wynikiem 13,3 proc. Niezależny kandydat wypowiedział się na temat Rafała Trzaskowskiego.Szymon Hołownia wreszcie przerywa milczenie. Jeden z kandydatów w tegorocznych wyborach prezydenckich wypowiedział się na temat swojego rywala, z którym przegrał – Rafała Trzaskowskiego. Co niezależny kandydat tak naprawdę myśli o kontrkandydacie Andrzeja Dudy? Zdradził to w rozmowie z Radiem ZET.

tvp
13.07.2020 00:42 Zaskoczenie w TVP po ogłoszeniu wyników. Nagle obok prowadzącego pojawiła się grafika

TVP oprócz wyników sondażowych exit poll na wizji w programie na żywo pokazało także wynik niepublikowanego wcześniej sondażu, pojawiła się grafika, która sugerowała, że według tego właśnie badania, Andrzej Duda zdobył więcej głosów niż jego kontrkandydat. TVP Info manipuluje widzów? Po ogłoszeniu pierwszych wyników sondażowych exit poll, które sugerują jasno, że nie wiadomo do końca, kto wygrał wybory prezydenckie 2020, prowadzący pokazał grafikę z innym badaniem, sprzed ciszy wyborczej. Dziennikarz Telewizji Polskiej stwierdził, że w tym sondażu Andrzej Duda zdecydowanie wygrywa.

andrzej duda
12.07.2020 23:01 Wiemy, kto wygrał wybory prezydenckie. Właśnie przekazano wyniki exit poll

Informacja, kto wygrał wybory prezydenckie w tym roku, wielu może zaskoczyć, ponieważ choć dopiero w ostatniej chwili Rafał Trzaskowski zdecydował się ubiegać się o prezydenturę, jego walka z Andrzejem Dudą była wyrównana. Między kandydatami ubiegającymi się o stanowisko prezydenta w sondażach były minimalne różnice.Kto wygrał wybory prezydenckie 2020? Już wiadomo, jak głosowali Polacy w tegorocznych wyborach, podajemy sondażowe wyniki exit poll. Exit poll: Andrzej Duda prawdopodobnie wygrał wybory. W mediach społecznościowych i w Internecie zawrzało. Sprawdź dokładne wyniki w artykule poniżej.

  • 1
  • 2