Ranczo

Anna Iberszer
03.11.2023 16:10 Dramat gwiazdy "Rancza". Niedawno pokazała rodziców, dziś opłakuje ich śmierć. "Jedno z ostatnich zdjęć"

Anna Iberszer jest powszechnie kojarzona z rolą pięknej policjantki Franceski, którą odegrała w serialu “Ranczo”. Ta kreacja artystyczna nie tylko pozwoliła jej rozwinąć karierę, ale również przysporzyła grona wiernych fanów. Aktorka jeszcze niedawno pokazywała obserwatorom w mediach społecznościowych swoich ukochanych rodziców. Teraz postanowiła wspomnieć ich pamięć w poruszającym wpisie na Instagramie.

Grażyna Zielińska
07.09.2023 12:51 "Ból w sercu", uwielbiana babka z "Rancza" wyznała druzgocącą prawdę. To działo się za kulisami gry w serialu

Grażyna Zielińska przez blisko 6 lat grała rolę babki zielarki Zofii w “Ranczu”. Dzięki udziałowi w serialu zdobyła ogromną popularność, a także zaskarbiła sobie sympatię milionów fanów. W najnowszym wywiadzie opowiedziała, jak wyglądały kulisy jej pracy na planie. Okazało się, że aktorka miała w pewnym momencie ogromne wątpliwości dotyczące swojej gry aktorskiej. 

Cezary Żak skomentował zdjęcie swojej serialowej córki
02.08.2023 20:33 Cezary Żak komentuje zachowanie swojej "córki" z "Rancza" nad Bałtykiem. "To, co ty wyprawiasz..."

Cezary Żak zyskał ogromną popularność dzięki podwójnej roli wójta i proboszcza w kultowym serialu “Ranczo”. Pomimo faktu, że produkcja nie jest kontynuowana, aktorzy wciąż mają ze sobą świetny kontakt. Teraz gwiazdor skomentował zdjęcie swojej serialowej córki - Marty Chodorowskiej.

Jeff Butcher w serialu „Ranczo” wcielił się w Jerry'ego
07.07.2023 22:17 Grał w "Ranczu". Jego ciało znaleziono w domu pod Warszawą. Mało kto pamięta dziś młodego aktora

Serial „Ranczo” zakończył swoją emisję w 2016 roku, a mimo to nadal cieszy się ogromną popularnością. Fani produkcji chętnie wracają do perypetii Lucy i mieszkańców małej wsi Wilkowyje. Niestety nie wszyscy pojawiający się na ekranie żyją do dziś. Wśród tej grupy znajduje się między innymi Jeff Butcher, serialowy Jerry.

Piotr Ligienza
05.07.2023 15:50 Z całej obsady serialu "Ranczo" on zmienił się najbardziej. Tak teraz wygląda Piotr Ligienza

Piotr Ligienza zyskał bardzo dużą popularność, dzięki roli Fabiana Dudy w serialu “Ranczo” przed kilkunastoma laty. Po zakończeniu produkcji zniknął jednak z listy najpopularniejszych aktorów i pracował przy mniejszych filmach, serialach i sztukach teatralnych. Niedawno aktor odświeżył swoją osobę, dodając w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji. Ci, którzy pamiętają, jak wyglądał w serialu mogą przeżyć niemały wstrząs.

Jak dziś wygląda słynna ławeczka z „Rancza”
04.07.2023 15:35 Aż przykro na TO patrzeć. Tak teraz wygląda ukochana ławeczka z serialu "Ranczo", co tam się stało...

Serial „Ranczo” w czasie emisji był wielkim hitem, a nawet gdy zniknął już z anteny i w końcu stał się produkcją kultową. Wielu jego fanów chętnie wielokrotnie wraca do znanych dobrze odcinków. Produkcja ma wiele charakterystycznych elementów, a jednym z nich jest ławeczka przed sklepem, na której tradycyjnie zasiadali Solejuk, Hadziuk, Stach i Pietrek.

Dom z "Rancza"
21.04.2023 18:07 Poznajecie ten dom? Fani serialu "Ranczo" dobrze go znają, niestety, już nigdy go nie zobaczą

Serial “Ranczo” to kultowa pozycja TVP. Był emitowany przez 10 lat, począwszy od 2006 roku. Fani produkcji na pewno pamiętają babkę zielarkę i niezapomniane sceny, które były kręcone w jej domu. Niestety budynku więcej już nie zobaczymy.Dom leżał na skraju miejscowości Jeruzal. Według relacji internautów od jakiegoś czasu w miejscu, gdzie się znajdował, nie ma nic. Został on zburzony.

Ranczo
09.04.2023 21:37 Nie tylko dom Lucy z "Rancza". W baśniowej lokalizacji lata wcześniej kręcono ponadczasowy hit

Z serialem “Ranczo” związanych jest kilka kultowych miejsc, które dziś chętnie odwiedzane są przez fanów produkcji. Obok kościoła czy sklepu z kultową ławeczką jednym z takich miejsc z pewnością jest dworek należący do Lucy.Spostrzegawczy widzowie mogli się w trakcie oglądania zorientować, że już wcześniej gdzieś go widzieli. W jakiej produkcji się pojawił?

Magdalena Waligórska
28.03.2023 07:04 Wszyscy znają ją jako Violetkę z "Ranczo". Aktorka pokazała męża i dzieci

Magdalena Waligórska zasłynęła dzięki roli Violetki z serialu "Ranczo", ostatnio razem z mężem i dziećmi wybrała się do Londynu. Na wspólnym rodzinnym zdjęciu pokazała, jak wygląda jej mąż. Okazuje się, że też jest znanym aktorem. Owocem ich małżeństwa jest dwójka pociech, aktorka wyznała, że są bardzo energiczni i ciężko jest dotrzymać im kroku.  

Ranczo
27.03.2023 09:23 Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?

Ławeczka, na której zasiadała czwórka głównych bohaterów serialu "Ranczo" stała się prawdziwym symbolem tego kultowego show TVP. Nie do wiary, co po latach stało się z tym przedmiotem.Pomimo faktu, że serial nie jest nagrywany już od kilku lat, fani wciąż z niecierpliwością wyczekują nowych informacji na temat serii. Jedna z nich, dotycząca tego, jak obecnie wygląda kultowa ławeczka, naprawdę złamała ich serca.

Leon Niemczyk, grób
21.02.2023 12:14 Leon Niemczyk zmarł samotnie we własnym mieszkaniu. Tak wygląda grób legendy polskiego kina

Leon Niemczyk bez wątpienia był jedną z największych legend polskiej kinematografii. Aktor urzekał nas swoimi rolami w “Chłopaki nie płaczą”, “Akademii Pana Kleksa” czy “Vabank”. Smutne, jak po latach wygląda grób wybitnego artysty.W tym roku minie 17 lat od śmierci aktora.

Ranczo
15.02.2023 12:44 Serce się kraje na widok miejscowości z "Rancza". Ukochane budynki widzów zrównano z ziemią

Serial “Ranczo” był jednym z najpopularniejszych w Polsce i do dziś cieszy się ogromną sympatią wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że sympatycy produkcji chcą wiedzieć, co obecnie dzieje się z budynkami, w których działy się przygody mieszkańców Wilkowyj. Prawda łamie serca.

Ranczo
19.11.2022 20:06 Grażyna Zielińska zagrała Babkę w „Ranczu”, teraz zamieściła przejmujący apel, zostało niewiele czasu. „Trzeba działać”

Grażyna Zielińska największą popularność zyskała dzięki roli charyzmatycznej i tajemniczej Babki w kultowym serialu „Ranczo”. Teraz gwiazda zwróciła się do fanów w ważnej sprawie i poprosiła o ich pomoc. Aktorka postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do wzięcia udziału w akcji, mającej na celu zatrzymanie uwielbianego serialu TVP na Netflixie. Gwiazda pilnie apeluje o wsparcie, bo nie zostało już zbyt wiele czasu.

Ranczo
15.11.2022 15:06 Odwiedzili dom babki zielarki z „Ranczo”. Ich oczom ukazał się smutny widok

Wiele znanych z serialu „Ranczo” budynków stało się z biegiem lat atrakcjami turystycznymi w miejscowościach, w których kręcono show. Podobnie jest z domem babki zielarki. W jakim stanie obecnie jest? Pokazali to pewni użytkownicy TikToka, którzy zdecydowali się odwiedzić to legendarne dla fanów serialu miejsce. Mogli się nieźle zdziwić tym, co ujrzeli.

Ranczo Kasia Solejuk
21.10.2022 19:04 Po uroczej córce Solejuków z „Rancza” nie ma już śladu. Serialowa Kasia zniknęła z mediów, teraz skupia się na nauce

Zdobyła serca widzów jako urocza Kasia Solejuk. Anna Stępień zniknęła z ekranu wraz z serialem „Ranczo”, a dziś jest nie do poznania. Młoda aktorka zrezygnowała z aktorstw i skupiła się na nauce. Wiemy, jak potoczyły się jej losy. Anna Stępień miała zaledwie 9 lat, kiedy rozpoczęła swoją przygodę z serialem „Ranczo”. Teraz jednak urocze warkoczyki zastąpiła burza loków — a to nie jedyna metamorfoza, która dokonała się w życiu młodej aktorki. Rozkochała publiczność jako Kasia Solejuk — dziś jest absolwentką uczelni i… prawdziwą pięknością.

Ranczo
20.09.2022 16:13 Kręcili tam „Ranczo”, ślad pozostał do dziś. Ledwo widoczny napis na budynku przypomina o bohaterach hitu TVP

Redakcja „Świata Gwiazd” odwiedziła miejsce, gdzie nagrywano jeden z największych hitów TVP. W serialowych Wilkowyjach, na jednym z budynków wciąż widnieje ledwo widoczny napis, który przypomina o bohaterach serialu „Ranczo”. Wieś Jeruzal w gminie Mrozy (powiat miński) to miejsce, które duża część Polaków zna doskonale, nawet jeśli nigdy tam nie była. Sklep „U Krysi”, dworek, dom wójta, komenda, czy szkoła — niektórzy na pamięć znają ich rozkład, a wygląd kojarzą nawet ci, którzy widzieli zaledwie kilka odcinków serialu „Ranczo”. To właśnie wspomniana gmina i jej okolice „wcieliły się” w ekranowe Wilkowyje, a ponad 16 lat temu jej drogi i domy zapełniły się plejadą znamienitych nazwisk. Po obecności ekipy pozostało wiele śladów. Jeden z nich jest ledwo widoczny, lecz przypomina o pewnym wyjątkowym odcinku.

Ranczo
16.09.2022 14:21 Jak dzisiaj wygląda dom wójta z serialu „Ranczo”? Widok mocno nas zaskoczył

Akcja serialu TVP „Ranczo” rozgrywała się we wsi Wilkowyje. W rzeczywistości miejscowość nie istnieje, a zdjęcia kręcone były w różnych lokacjach. Jak wygląda dom wójta Kozioła sześć lat po zakończeniu serialu? Widok budynku mocno zaskakuje. Fikcyjna miejscowość Wilkowyje położona była w województwie lubelskim. Zdjęcia do produkcji powstawały jednak w kilku miejscowościach, między innymi wsiach Jeruzal, Latowicz czy Rozstanki.

Ranczo
15.09.2022 19:57 „Ranczo”: Jak dziś wygląda sklep „U Krysi”? To kultowe miejsce na rynku w serialowych Wilkowyjach

Wszyscy fani serialu „Ranczo” doskonale znają to miejsce. Wiemy, jak dziś wygląda słynny sklep „U Krysi”. To jedno z najbardziej kultowych miejsc, jakie mogliśmy oglądać na małym ekranie. Choć z założenia główną bohaterką serialu „Ranczo” była Amerykanka Lucy (Ilona Ostrowska), to nie odziedziczony dworek stał się prawdziwym symbolem Wilkowyj. Nie był nim też kościół ani siedziba wójta, choć w obu miejscach królował niezastąpiony Cezary Żak. Sceny, w których śmialiśmy się do łez i podczas których padały największe życiowe mądrości rozgrywały się na tle sklepu „U Krysi”, pod którym stała kultowa ławeczka. Wiemy, jak dziś wygląda to miejsce.

Ranczo Wioletka
11.08.2022 13:12 Pamiętacie Wioletkę z „Rancza”? Polacy ją kochali, teraz przecieramy oczy na jej widok

Pomimo faktu, że serial „Ranczo” już od sześciu lat nie jest nadawany w polskiej telewizji, wciąż cieszy się niesłabnącą sympatią wiernych fanów. Widzowie są ciekawi co słychać u ich serialowych ulubieńców. Sprawdzamy, jak dziś wygląda Wioletka. Fani kultowej produkcji TVP wciąż nie mogą przestać żałować, że ich ukochany serial zakończył swoją fabułę. Obecnie trwają rozmowy na temat podjęcia próby kontynuacji ulubionej serii Polaków. Niestety, aktorzy podzielili się i podczas gdy część z nich bardzo pragnie powrotu na plan serialu, druga połowa nie ma ochoty brać w tym udziału. Co dzieje się obecnie w życiu jednej z gwiazd — Magdaleny Waligórskiej?

Ranczo
12.07.2022 11:49 „Ranczo” bez Więcławskich, Hadziuka i Michałowej? Nie chcą grać w nowej części, podobnie kilka innych osób

„Ranczo” nie tak dawno zostało nagrodzone Telekamerą w kategorii „Serial 25-lecia”. Takie wyróżnienie udowadnia, że mamy do czynienia z produkcją kultową. Ta ma ogromną rzeszę fanów, którzy liczą, że fabuła będzie miała jeszcze swoją kontynuację. Temat wznowienia „Rancza” jest zresztą wałkowany od dłuższego czasu. Do tej pory wydawało się, że nie ma na co liczyć, ale ostatnie doniesienia sugerują, że może być inaczej. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy chcą w nowy projekt wchodzić.

Ranczo
01.07.2022 16:33 Cezary Żak zdradził wielką tajemnicę „Rancza”. Dzięki niemu w serialu wprowadzono gigantyczną zmianę

W rozmowie na kanale „Przegląd sportowy” Cezary Żak został zapytany o „Ranczo”. Nieoczekiwanie, artysta postanowił zdradzić, co działo się podczas tworzenia serialu. Kultowa produkcja mogła wyglądać zupełnie inaczej. Ekranowy „Kozioł” postawił na swoim. Choć „Ranczo” było produkcją lekką i familijną, z pewnością stanowiło nie lada wyzwanie dla aktorów — przede wszystkim Cezarego Żaka, który wcielał się w dwie role — nieraz nawet w tej samej scenie. Widzowie pokochali bliźniaków jednojajowych, z których jeden został duchownym, a drugi — politykiem. Bracia Kozioł różnili się od siebie pod każdym względem — nawet ich wygląd nie był identyczny. Aż trudno uwierzyć, że gdyby nie interwencja wcielającego się w te role aktora, serial mógłby wyglądać zupełnie inaczej.

Ranczo
21.06.2022 23:10 „Ranczo”. Widzowie serialu do dziś wypominają twórcom poważny błąd. Co zauważyli?

Te błędy do dziś kłują w oczy widzów serialu „Ranczo”. Choć produkcja zachwyciła publiczność, twórcom nie udało się ustrzec od dość wyraźnych absurdów, których nie brakowało w fabule. Nawet 6 lat po zakończeniu emisji fani wypominają je producentom. Serial „Ranczo” wciąż uważane jest za prawdziwą perłę na polskim małym ekranie. Bezpretensjonalna, lekka, zabawna, wciągająca, prezentująca całą gamę barwnych postaci, które widzowie wprost pokochali, wprost idealna na rodzinne popołudnie — nic dziwnego, że produkcja zyskała całą rzeszę wiernych fanów. Niestety, twórcom nie udało wystrzec się od błędów, które nawet dziś potrafią zakłuć w oczy wnikliwych widzów. Ostatnio opisywaliśmy zagadkę babci Lucy. Jakie jeszcze nieścisłości znaleziono?

Ranczo
20.06.2022 22:15 Zaskakujące, co Piotr Pręgowski powiedział o „Ranczu”. Żaden fan nie mógł się spodziewać wyznania o pierwszym dniu zdjęć

„Ranczo” już można uznać za absolutnie kultową produkcję w historii polskich seriali. Nie tak dawno zresztą otrzymało wyjątkowe wyróżnienie. Nagrodzono je Telekamerą w kategorii serial 25-lecia. Produkcja odniosła tak gigantyczny sukces, że wielu aktorom rozkręciła kariery, choć w branży działali już lata wcześniej. Można było więc przypuszczać, że będą dobrze pamiętali pierwszy dzień na planie. Piotr Pręgowski udzielił w tym temacie zaskakującej odpowiedzi.

Ranczo
22.05.2022 21:43 „Ranczo”. Widzowie mają pewne zastrzeżenia do postaci Babci Lucy. Czego się dopatrzyli?

W listopadzie tego roku minie 8 lat, odkąd uwielbiany serial „Ranczo” po raz ostatni ukazał się na antenie. Tymczasem uwagę widzów zwrócił drobny błąd, którego nie omieszkano wytknąć twórcom. Chodzi o postać wielokrotnie wspominanej przodkini głównej bohaterki. Serial „Ranczo” zagościł na naszych ekranach wiosną 2006 roku i z miejsca zaskarbił sobie sympatię milionów widzów w całej Polsce. Wartka fabuła i ciepłe poczucie humoru, urokliwe widoki spokojniej wsi, która kryła jednak swoje, nieraz przezabawne intrygi. A przede wszystkim barwni i sympatyczni bohaterowie, których, nawet pomimo wad, po prostu nie dało się nie polubić. Już od pierwszego odcinka, w którym „Amerykanka” zajechała do Wilkowyj wywołując falę plotek i żywe zainteresowanie wśród mieszkańców wiedzieliśmy, że twórcy zaserwowali nam produkcję osadzoną w niezwykłym klimacie.

Ranczo
14.05.2022 22:11 „Ranczo”: Ile lat miała Solejukowa? Twórcy serialu popełnili fatalny błąd

Pamiętacie Kazimierę Solejukową z serialu TVP „Ranczo”? Postać grana przez Katarzynę Żak była bardzo lubiana przez telewidzów, a jej wątek należał do jednego z ciekawszych. Niestety, okazuje się, że przy jego konstruowaniu twórcy produkcji popełnili fatalny błąd. Kazimiera Solejuk, zwana „Solejukową” to żona Macieja Solejuka, słynącego z twardej ręki i uwielbienia do alkoholu. Jest matką siódemki dzieci, a jej pierogi są słynne w całych Wilkowyjach.

Ranczo
08.05.2022 20:09 56-letnia Dorota Chotecka w stroju kąpielowym z rozcięciem do pępka. Gwiazda „Rancza” zrzuciła szlafrok

Takiej Krystyny z serialu „Ranczo” jeszcze nie widzieliśmy. Dorota Chotecka zrzuciła szlafrok i kokieteryjnie zapozowała w odważnym stroju kąpielowym. Rozcięcie sięgało aż do pępka. Gwiazda pokazała więcej niż zwykle. Niektórzy mogą przecierać oczy ze zdumienia, kiedy dowiedzą się, że Dorota Chotecka ma w marcu skończyła 56 lat. Od kultowej roli w „13 posterunku” do ostatniego występu w serialu „Ranczo” minęło kilkanaście lat, a tymczasem gwiazda sprawia wrażenie, jakby nie postarzała się o dzień. Specyficzna uroda aktorki sprawiła, że w pamięci widzów zapisała się, jako dama świadoma swoich walorów, mocno stąpająca po ziemi i zdecydowana, a czasem nawet surowa i nieustępliwa. Od Jolki i Danki, aż po właścicielkę sklepu w Wilkowyjach, artystka jawiła się nam, jako uosobienie silnej kobiety.

21.04.2022 13:15 Skin z „Rancza” wraca do TVP. W jakiej roli pojawi się Szymon Nygard?

Serial „Ranczo” wykreował wiele nietuzinkowych i charakterystycznych postaci, nawet jeśli te nie były dla fabuły bardzo znaczące. Dobrym przykładem jest Skin Konrad, w którego wcielał się Szymon Nygard. Mężczyzna dostał później kolejną rolę w innym serialu produkowanym przez TVP. Teraz pochwalił się tym, jak wyglądają jego przygotowania do tego projektu.

Ilona Ostrowska
21.04.2022 12:23 Trudno uwierzyć, dla kogo mąż zostawił gwiazdę „Rancza”. Ilona Ostrowska długo nie traciła nadziei na powrót

Ilona Ostrowska to aktorka, która ma w dorobku już kilka wybitnych ról, ale najlepiej kojarzona może być jako Lucy z serialu „Ranczo”. Choć karierę śmiało może uznać za udaną, nie zawsze było tak w przypadku życia miłosnego. Artystka została bowiem swego czasu porzucona przez męża, który wybrał młodszą od niej kobietę, również aktorkę.

  • 1
  • 2