Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Zgorzkniała teściowa wysłała w imieniu państwa młodych zaproszenia na ślub. Goście czytali je nie dowierzając w ich treść
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 18.11.2019 14:15

Zgorzkniała teściowa wysłała w imieniu państwa młodych zaproszenia na ślub. Goście czytali je nie dowierzając w ich treść

teściowa
Fot. canva.com

Teściowa, która nie potrafi zaakceptować przyszłej synowej to sytuacja dosyć stereotypowa, ale z drugiej strony — znalezienie się w niej w rzeczywistości, jest czymś naprawdę okropnym. Traci na tym nie tylko relacja pomiędzy kobietami, ale też sytuacja w związku oraz relacje na linii matka-syn. Ta kobieta, która wysłała w imieniu syna fałszywe zaproszenia na jego ślub, raczej nie zostanie na niego zaproszona.

Matka pana młodego, która nie akceptuje jego narzeczonej to nic przyjemnego. Wynika z tego sytuacja, w której komfortowo nie będzie się czuło ani żadne z nich, ani reszta rodziny. Jednak nad prostym brakiem sympatii można pracować. To, co zrobiła ta teściowa, było skandaliczne.

Teściowa rozesłała fałszywe zaproszenia

Chociaż konflikty na linii teściowa-synowa jest dosyć częsty, to rzadko dochodzi do aż takich scysji. Kobieta, przekonana o tym, że jej syn jest ideałem, a jego narzeczona wykorzystuje jego pozycję, postanowiła poinformować wszystkich zaproszonych na ich wesele gości, jaka jest jej opinia. W tym celu rozesłała wśród nich fałszywe zaproszenia.

teściowa

Chciała skłócić młodych.

Ciężko powiedzieć, co miało w jej opinii wyniknąć z tego zamieszania. Może miała nadzieję na to, że uda jej się skłócić młodych i ostatecznie do wesela nie dojdzie, a może po prostu szukała sposobu na wyładowanie frustracji. Włożyła dużo wysiłku w przeprowadzenie swojego planu.

Goście nie mogli uwierzyć własnym oczom

Goście, którzy otrzymali wysłane przez teściową zaproszenie, przecierali oczy ze zdumienia. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest z nim w porządku, ale wystarczy przeczytać, jak popisani są państwo młodzi, by zrozumieć, że na pewno nie przyłożyli ręki do stworzenia tego tekstu.

Zgorzkniała kobieta przedstawiła w nim swojego syna jako ideał, a jego narzeczoną jako pozbawioną ambicji „tanią lalunię”, z którą mężczyzna powinien jak najszybciej się rozwieść. Po takim numerze, teściowa raczej nie znajdzie się w gronie osób, które otrzymają prawdziwe zaproszenia.

Zdjęcia:

teściowa

Wysłała do wszystkich to szokujące „zaproszenie”.

teściowa

Dobrze mieć dobry kontakt z rodziną ukochanego.

ZOBACZ TEŻ:

źródła: thesun.co.uk