Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „The Voice Kids”: Marika zaśpiewała przebój wszechczasów. Jurorzy rozłożeni na łopatki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2022 22:12

„The Voice Kids”: Marika zaśpiewała przebój wszechczasów. Jurorzy rozłożeni na łopatki

The Voice Kids
Kadr z: „The Voice Kids”, TVP2

Trwa piąta seria muzycznego show TVP „The Voice Kids”. To, co właśnie wydarzyło się na ekranie w dzisiejszym odcinku, nie mieści się w głowie. Uczestniczka Marika powaliła jurorów na kolana.

5. sezon programu zaczął się 26 lutego. Nowe odcinki można oglądać na kanale TVP2 w każdą sobotę o godzinie 20:00. Jurorami są Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron.

Szaleństwo w „The Voice Kids”: Marika odwróciła wszystkie fotele

Obecnie w programie TVP trwa jeszcze etap przesłuchań w ciemno, w którym biorą udział osoby wyłonione w pre-castingach do programu. W tych odcinkach jurorzy siedzą odwróceni tyłem do występujących.

Jeżeli któryś z jurorów podczas występu danej osoby zdecyduje się przyjąć uczestnika do swojej drużyny, odwraca się do niego. Jeśli odwróci się więcej niż jeden juror, to uczestnik wybiera, z którym z nich chce pracować.

Marika zaśpiewała słynną piosenkę country Dolly Parton, „I will always love you”. Przebój stał się nieśmiertelnym, światowym hitem, kiedy swoją wersję utworu nagrała Whitney Houston.

Grubo! – skomentował Dawid Kwiatkowski wykonanie Mariki.

Nie tylko on był zachwycony występem 13-latki. Odwróciły się fotele wszystkich jurorów. Marika postanowiła, że dołączy do drużyny Cleo. Zdolna nastolatka nie tylko potrafi śpiewać – gra też na klawesynie.

Muzyka barokowa niesamowicie ją relaksuje i przenosi w inny świat. Śpiew i gra na klawesynie to jej największe pasje – czytamy na profilu programu na Facebooku.

Źródło: voicekids.tvp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy