Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wpadka w TVP. Reporterka nie wiedziała, że ma włączony mikrofon, jej słowa usłyszała cała Polska
Marta Kulik
Marta Kulik 13.02.2021 12:43

Wpadka w TVP. Reporterka nie wiedziała, że ma włączony mikrofon, jej słowa usłyszała cała Polska

tvp
Fot. Fragment programu TVP Info

Reporterka programu TVP Info nie miała pojęcia, że jej mikrofon jest włączony. Gdy widzowie oglądali wystąpienie rzecznika Ministerstwa Zdrowia Wojciecha Andrusiewicza, nagle usłyszeli głos kobiety. Wszystko poszło na żywo, nagranie trafiło do sieci.

Nie tego spodziewali się Polacy włączający TVP Info, by obejrzeć konferencję Ministerstwa Zdrowia. Kiedy rzecznik opowiadał o sytuacji z kraju, w tle wyraźnie można było usłyszeć Karolinę Kopijkowska-Harczuk. Komentowała ona swoje wejście na antenę.

Wpadka w TVP

Do sytuacji doszło w piątek. Karolina Kopijkowska-Harczuk opowiadała o szczepieniach nauczycieli, kiedy z powodu rozpoczynającej się konferencji MZ przerwała jej prowadząca. Kiedy na ekranach pojawił się Andrusiewicz, widzowie usłyszeli:

Trochę ją przekrzyczałam. Nie widziałam, czy on już gada, nie gada. W tej masce nic nie widać – mówiła rozbawiona reporterka.

Internauci chętnie zaczęli komentować zaistniałą sytuację. Nie da się ukryć, że w programach na żywo wpadki się zdarzają i niejednokrotnie potrafią rozbawić widzów. Niestety, zdarzają się też sytuacje, które odbierają mowę.

Wpadki w telewizji

Do innej wpadki w TVP doszło zaledwie kilkanaście dni temu. Podczas transmisji na żywo z Karpacza kamery zobaczył jeden z kierowców. Mężczyzna zdecydowanie nie zachował się z klasą.

Sytuacja miała miejsce podczas wystąpienia reportera TVP Info, Macieja Biskupa, który mówił:

Dzień dobry. Rzeczywiście turystów, którzy przyjechali tu w góry, by przejść się po górskich szlakach i zrobić sobie taką jednodniową wycieczkę, nie brakuje. Natomiast mamy pierwszy stopień zagrożenia lawinowego… – mówił zupełnie nie mając pojęcia, co dzieje się tuż za jego plecami.

Otóż wspomniany mężczyzna nie okazał się fanem Telewizji Polskiej i pokazał… środkowy palec. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Całe nagranie dotyczące ostatniej wpadki udziałem reporterki znajdziecie poniżej:

Zobacz nagranie:

Reporterka nie miała pojęcia, że jej mikrofon cały czas jest włączony.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: tvp wpadka