Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Rażąca wpadka TVP. Widzowie są oburzeni, nie mogli uwierzyć, co zobaczyli na ekranie, stacja przeprasza
Karol Osiński
Karol Osiński 14.01.2021 14:02

Rażąca wpadka TVP. Widzowie są oburzeni, nie mogli uwierzyć, co zobaczyli na ekranie, stacja przeprasza

fot. kadr z serialu na dobre i na złe

Na antenie TVP doszło do spektakularnej wpadki, która zostanie zapamiętana przez długi czas. Podczas emisji serialu Na dobre i na złe, zamiast ostatniego odcinka nr 793 fani ujrzeli perypetie bohaterów, które już dobrze znali. Stacja przeprosiła za zaistniałą sytuację i zaprosiła na następny odcinek, który ukaże się dopiero za dwa tygodnie.

Wpadka TVP nie została odebrana pozytywnie przez telewidzów. W mediach społecznościowych serialu Na dobre i na złe pojawiło się stosowne wytłumaczenie, w którym podano, że zaistniała sytuacja nie była zależna od producentów, ale od stacji.

Wpadka w TVP. Ekipa serialu Na dobre i na złe przeprosiła fanów

Na dobre i na złe, jest najdłużej emitowanym serialem obyczajowym w historii polskiej telewizji, a przy tym trzecim po Klanie i Świecie według Kiepskich pod względem lat emisji. Mimo upływających lat i wielu zmian, które zaszły w produkcji na przestrzeni lat, to widzowie bezustannie z chęcią śledzą losy bohaterów serialu.

Niestety jak w każdym serialu zdarzają się wpadki. Jedna z nich miała miejsce podczas zaplanowanej emisji ostatniego wydania. TVP zmieniła swój harmonogram i zamiast 793. odcinka telewidzowie oglądali perypetie bohaterów, które większość z nich znała już dużo wcześniej. Ta decyzja spotkała się z ogólnym oburzeniem, które fani wyrażali w mediach społecznościowych.

Ekipa serialu postanowiła wydać w tej sprawie oficjalne oświadczenie na swoim Instagramie. Przeprosili swoich telewidzów i przy okazji zaprosili na 794. odcinek serialu. Niestety, to nie wystarczyło, ponieważ fani uznali, że jedyną odpowiednią formą przeprosin będzie emisja dwóch odcinków pod rząd.

Szanowni Widzowie, z przyczyn od nas niezależnych w dniu dzisiejszym została powtórzona emisja odcinka 793, zamiast zapowiadanej premiery – napisali włodarze Na dobre i na złe na Instagramie.

Następny odcinek serialu Na dobre i na złe dopiero za dwa tygodnie

W związku z zaistniałą sytuacją oznacza to, że fani na następny odcinek będą zmuszeni poczekać aż dwa tygodnie. Dotychczas każdy z nich pojawiał się regularnie, co tydzień. Niestety taki obrót spraw podgrzał atmosferę jeszcze bardziej. Spowodowało to jeszcze większe niezadowolenie fanów.

Wiemy, że czekaliście. Najmocniej przepraszamy za tę niezapowiedzianą zmianę. Odcinek 794 zostanie wyemitowany 20 stycznia o 20.55. Bądźcie z nami – napisano w komunikacie.

Jednak na tym nie koniec. Część fanów zakomunikowała w komentarzach, że całkowicie zaprzestaną oglądania produkcji TVP. Dotychczas żaden z włodarzy nie odpowiedział na żaden z krytycznych komentarzy.

Chociaż Na dobre i na złe od wielu lat cieszy się niekwestionowaną sławą i ogromnym zainteresowaniem, to część aktorów, którzy na przestrzeni lat pojawiali się w produkcji, zostało zapomnianych. Jednym z nich może być popularny doktor Latoszek. Zainteresowanych jego obecnymi losami odsyłamy >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

TVP

Ekipa Na dobre i na złe wydała oficjalne oświadczenie w sprawie wpadki dotyczącej ostatniego odcinka serialu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: onet.pl