Rozrywka.Lelum.pl > Na Dobre I Na Złe

Na Dobre I Na Złe

Edyta Jungowska przez lata występowała w serialu „Na dobre i na złe”
30.07.2023 16:30 To dlatego Edyta Jungowska odeszła z "Na dobre na złe". Prawdziwy powód ujrzał światło po latach. "Nastąpiło załamanie"

Edyta Jungowska przez ponad 10 lat brawurowo wcielała się w siostrę Bożenkę w serialu „Na dobre i na złe”. Pielęgniarka odeszła z serialu w 13. sezonie w atmosferze skandalu. Bohaterka nie mogła dogadać się z nowym szefem, a gdy odkryła, że dopuszcza się on przekrętów z lekami, została zwolniona. Po odejściu Bożenka poświęciła się wychowaniu dziecka, a jej mąż, jeden z lekarzy w Leśnej Górze, od czasu do czasu o niej wspomina. Po pożegnaniu z rolą Edyta Jungowska właściwie zniknęła zarówno z małego, jak i z wielkiego ekranu, ale za to z powodzeniem prowadzi własną firmę. 

Na dobre i na złe
05.04.2023 20:20 Dramat w "Na dobre i na złe". Skalpel wbity w rękę Falkowicza

“Na dobre i na złe” jest transmitowane już od ponad 20 lat, a mimo to wciąż potrafi zaskoczyć i emocjonować telewidzów. Jeden z nadchodzących odcinków znów spełni te kryteria, bo dojdzie w nim do naprawdę dramatycznych scen.Ten epizod będzie szczególnie nieprzyjemny dla profesora Falkowicza, w którego już do lat wciela się Michał Żebrowski.

norbi
12.01.2022 10:04 Pamiętacie Bożenkę z „Na dobre i na złe”? Edyta Jungowska ma już 55 lat i nie zajmuje się aktorstwem

Fani „Na dobre i na złe” zapewne pamiętają Bożenkę — uśmiechniętą pielęgniarkę, której życiowe wyboje, ale też miłosne perypetie śledzili. Sprawdziliśmy, czym dziś zajmuje się Edyta Jungowska, która już 1 lutego będzie obchodziła 56 urodziny. Różnie potoczyły się losy aktorów z „Na dobre i na złe”. Wiele postaci, które uwielbialiśmy i których losy obserwowaliśmy z wypiekami na twarzach, na dobre opuściło serial. Trójka przyjaciół z pierwszych odcinków, Kuba (Artur Żmijewski), Zosia (Małgorzata Foremniak) i Brunon (Krzysztof Pieczyński) wyjechała z Polski. Wielu bohaterów „uśmiercono”, kiedy wcielający się w rolę aktorzy postanowili odejść z planu. W 2012 roku po raz ostatni mogliśmy zobaczyć w „Na dobre i na złe” także sympatyczną Bożenkę, pielęgniarkę ze szpitala w Leśnej Górze. Grana przez Edytę Jungowską postać porzuciła pracę w placówce po tym, jak ujawniła przekręty jej nowego dyrektora, Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). W zeszłym roku Edyta Jungowska postanowiła przypomnieć o sobie, a także opowiedzieć o swojej nowej pracy w programie „Dzień Dobry TVN”. Uwielbiana „była pielęgniarka” z Leśnej Góry ukazała się widzom w zupełnie nowej roli.

24.09.2021 22:18 Wiemy, co dzieje się z Bartoszem Obuchowiczem. Aktor bardzo się zmienił

Wziął udział w 5.edycji programu Taniec z gwiazdami. Jego taneczną partnerką była Kinga Jurecka — para zajęła piąte miejsce. Do 2010 roku prowadził program Brejk na kanale ZigZap, a w 2012 roku wcielił się w postać Darka w serialu Julia.Aktor nie zrezygnował za to z aktywności fizycznej. Wciąż bierze czasem udział w zawodach Rallycross, a ostatnio uczestniczył w charytatywnym wydarzeniu „Bieg po Nowe Życie”.Na zdjęciu jest oczywiście Bartosz Obuchowicz. Bardzo zmienił się wizualnie od czasu roli w „Na dobre i na złe”. I nic dziwnego — od czasu, kiedy zakończył swoją przygodę z tym serialem, minęło 10 lat.Aktor, którego kojarzy wielu Polaków. Debiutował w serialach „Dom” i „Tajemnica Sagali”. Sławę zdobył dzięki roli Tomka Burskiego w „Na dobre i na złe”. Później jego kariera nieco zwolniła, ale wciąż można go było zobaczyć zarówno na kinowym, jak i telewizyjnym ekranie. Wiecie, kto to?Z czasem o Obuchowiczu było słychać coraz mniej i rzadziej, mimo że nie zakończył kariery aktorskiej. Poświęcił się za to życiu rodzinnemu. Związał się z psycholożką Katarzyną Sobczyńską, z którą ma trzy córki: Mariannę, Marcelinę i Michalinę.Obuchowicz ma na swoim koncie role w tak ważnych produkcjach, jak Cwał (1995), Czas surferów, Haker i Stacja (2001). Za ten ostatni otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Bartosz Obuchowicz (@bartosz_obuchowicz) Akcja ta wspiera ideę transplantacji organów. Bieg odbył się w Warszawie, a Obuchowicz po jego ukończeniu wrzucił na swój Instagram pamiątkowe selfie. Poznalibyście go na ulicy?

na dobre i na złe
06.05.2021 00:51 Śmierć głównej bohaterki w ,,Na dobre i na złe”. Kończy się pewna epoka, widzowie będą świadkami prawdziwego dramatu

To już pewne – Ilona Ostrowska odchodzi z Na dobre i na złe, a jej postać zginie w dramatycznych okolicznościach. Córka i profesor Falkowicz będą musieli poradzić sobie z bolesną stratą. To ogromny cios dla widzów Na dobre i na złe. Ilona Ostrowska grała w serialu od dawna i wiele razy nieźle namieszała. To właśnie jej udało się skraść serce surowego i oziębłego Falkowicza. Teraz lekarz popadnie w rozpacz.

na dobre i na złe śmierć bohaterki
24.04.2021 22:23 Ilona Ostrowska odchodzi z „Na dobre i na złe”. Jej postać zostanie uśmiercona

Fanów serialu „Na dobre i na złe” czekają prawdziwe dramatyczne wydarzenia. Z obsady serialu odchodzi Ilona Ostrowska, przez co jej postać zostanie uśmiercona. „Na dobre i na złe” mimo wieloletniej emisji wciąż jest niezwykle popularnym serialem. W nadchodzącym odcinku nr 810 widzowie będą świadkami naprawdę dramatycznych wydarzeń. Chodzi dokładnie o śmierć bohaterki, w którą wciela się Ilona Ostrowska. Wszystko będzie miało miejsce niedługo po tym, jak na świat przyjdzie synek Kasi Smudy, który otrzyma imię Edzio. Niestety narodziny chłopca będą połączone z potwornym wypadkiem.

14.01.2021 14:02 Rażąca wpadka TVP. Widzowie są oburzeni, nie mogli uwierzyć, co zobaczyli na ekranie, stacja przeprasza

Na antenie TVP doszło do spektakularnej wpadki, która zostanie zapamiętana przez długi czas. Podczas emisji serialu Na dobre i na złe, zamiast ostatniego odcinka nr 793 fani ujrzeli perypetie bohaterów, które już dobrze znali. Stacja przeprosiła za zaistniałą sytuację i zaprosiła na następny odcinek, który ukaże się dopiero za dwa tygodnie. Wpadka TVP nie została odebrana pozytywnie przez telewidzów. W mediach społecznościowych serialu Na dobre i na złe pojawiło się stosowne wytłumaczenie, w którym podano, że zaistniała sytuacja nie była zależna od producentów, ale od stacji.