Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Wielka kłótnia po zwycięstwie Mateusza w „The Voice Kids”. W nocy internauci rozgrzali sieć do czerwoności
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.04.2022 09:50

Wielka kłótnia po zwycięstwie Mateusza w „The Voice Kids”. W nocy internauci rozgrzali sieć do czerwoności

The Voice Kids
facebook.com/TheVoiceKids instagram.com/kwiatkowsky

Za nami finał „The Voice Kids”. Zwycięzcą został Mateusz Krzykała, jednak werdykt wywołał skrajne emocje u wielu widzów, a w komentarzach rozgorzała ostra kłótnia. Część fanów stanęła w obronie innego uczestnika i stanowczo protestowało przeciwko „niesprawiedliwości”.

Wczoraj „wielka dziewiątka” wybrana przez jurorów stanęła do niezwykle emocjonującej rywalizacji podczas finału „The Voice Kids”. Na scenie zobaczyliśmy podopiecznych Tomsona i Barona: Idę Wargskog, Tosię Zakrzewską i Maję Cembrzyńską, trenowanych przez Dawida Kwiatkowskiego Alicję Górzyńską, Laurę Bączkiewicz i Piotrka Pączkowskiego. Z kolei Cleo ze swojej drużyny wybrała, Julię Bieniek, Maxa Kononowa i Mateusza Krzykałę.

W finale zwyciężył ostatni z uczestników. 13-latek wykonał niełatwy utwór Adele „Easy On Me”, którym zachwycił jurorów.

Skrajne emocje po finale „The Voice Kids”. Internauci oburzeni wynikiem

Mateusz swoją charyzmą i talentem bez wątpienia podbił serca setek widzów. Świadczyły o tym głosy w mediach, które jednoznacznie wskazywały, że to właśnie on zasłużył na tytuł zwycięzcy 5. edycji. Wiele osób kibicowało nastolatkowi, choć niektórzy przyznawali, że największe wrażenie zrobił podczas przesłuchań, wykonując utwór „Little Bif of Love”.

– Wielkie Brawa Mateusz, zasłużona wygrana, byłeś najlepszy.

– Nie rozumiem, dlaczego większość osób uważa, że to ustawka. Mateusz ma świetny głos, bardzo oryginalny i wyróżniający się od wykonów dziewczyn.

– Od przecieku Jego pierwszego występu wiedziałam, że wygra! Świetny głos – komentowali fani po finale „The Voice Kids”.

W ostatecznej rozgrywce zaśpiewali Mateusz Krzykała, Maja Cembrzyńska i Alicja Górzyńska. I choć zwycięzca zaskarbił sobie sympatię wielu widzów, dla innych decyzja Dawida Kwiatkowskiego była co najmniej niezrozumiała. W komentarzach pojawiły się głosy, że z jego drużyny to Piotr Pączkowski powinien stanąć do wielkiego finału. Padły zdecydowane słowa sprzeciwu.

– Prawda jest taka, że gdyby Dawid wziął na miejsce Alicji Piotrka, to by wygrał. Dla mnie niezasłużony zwycięzca i ogólnie ten finał to jedno wielkie nieporozumienie, bo poodpadały najlepsze głosy – stwierdziła oburzona fanka.

Nie wiem, dlaczego tak się upierał przy Alicji. Piotrek śpiewał dużo lepiej – zgodziła się następna komentująca.

– Brawo dla Mateusza! Ale Piotrka ewidentnie zabrakło w finale.

– Powinien wygrać Piotrek, najlepiej śpiewa.

A wy jak oceniacie finał i całą 5. edycję? Kto był waszym faworytem?

The Voice Kids

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła
  2. Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
  3. Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Fala negatywnych komentarzy po finale ostatniego odcinka