Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość w domu Roksany Węgiel. Po ogłoszeniu wesołych nowin, masowo napłynęły życzenia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.03.2022 09:15

Wielka radość w domu Roksany Węgiel. Po ogłoszeniu wesołych nowin, masowo napłynęły życzenia

Roksana Węgiel
fot. https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel podzieliła się uroczym zdjęciem na Instagramie. Zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids” życzyła mamie wszystkiego dobrego z okazji urodzin.

Nastoletnia piosenkarka szturmem zawojowała polską scenę muzyczną. O Roksanie Węgiel zrobiło się głośno kiedy wygrała pierwszą edycję popularnego programu muzycznego TVP2 The Voice Kids. Jako podopieczna Edyty Górniak weszła śpiewająco do branży show-biznesu.

Dziś artystka jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Swój sukces zawdzięcza także mamie, która jest dla niej przyjaciółką. Ostatnio Roksana Węgiel złożyła jej życzenia z okazji urodzin.

Roksana Węgiel pielęgnuje więź z mamą

17-letnia wokalistka osiągnęła szczyt popularności podczas zwycięstwa w dziecięcej edycji konkursu Eurowizji. W 2018 roku o Roksanie Węgiel zrobiło się głośno w całej Europie. Piosenkarka podbijała listy przebojów, zyskując sławę i grono wiernych wielbicieli.

Pomimo ogromnej rozpoznawalności Roksana Węgiel ciągle pamięta o pielęgnowaniu więzi rodzinnych. W rozmowie dla Party młoda wokalistka wyznała, że mama jest jednocześnie jej najlepszą przyjaciółką.

Mam poczucie, że mama dużo dla nas, swoich dzieci, poświęciła. I to jest niesamowite, bo nie każda kobieta tak robi. Cokolwiek sobie wymyśliłam, pomagała mi to zrealizować. […] Wiem, że brzmi to banalnie, ale mama jest moją najlepszą przyjaciółką — stwierdziła Roksana Węgiel.

Niedawno młoda artystka miała kolejną szansę na okazanie uczucia bliskiej osobie. Mama Roksany Węgiel obchodziła urodziny. Kochająca córka zamieściła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z wyznaniem uczuć do troskliwej kobiety.

Happy Birthday. Kocham Cię Mamiii — wyznała z uczuciem Roksana Węgiel.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel)

Między kobietami widać uderzające podobieństwo. Mama Roksany Węgiel z radością patrzy na dokonania nastoletniej córki. Wokalistka natomiast może liczyć na wsparcie bliskich podczas trudności związanych ze zgromadzonym rozgłosem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wielkie oburzenie na wizji w TVP po wpadce gwiazdy. Wybuchła afera
  2. Sylwia Bomba wyjechała ze swoją córką. Gwiazda „Gogglebox” wybrała nieoczekiwany kierunek
  3. Gościni PnŚ nagle wybuchła. „Już nic nie mam do stracenia”. Cichopek i Kurzajewski aż zastygli

Źródło: Styl.fm