Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wstydliwa wpadka na Eurowizji. Gwiazda pokazała za dużo
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 21.05.2021 18:16

Wstydliwa wpadka na Eurowizji. Gwiazda pokazała za dużo

Eurowizja
Screen z YouTube/ Eurovision Song Contest

Za nami drugi półfinał konkursu piosenki Eurowizji 2021. Na scenie w Rotterdamie pojawiło się wielu wspaniałych artystów, a wśród nich reprezentantka San Marino – Senhit. Gwiazda podczas swojego wystąpienia zaliczyła wstydliwą wpadkę, której dopatrzyli się najbardziej spostrzegawczy widzowie.

Reprezentantka San Marino pojawiła się na scenie wraz Flo Ridą. Gwiazdy zachwyciły swoim występem, jednak oprócz niezaprzeczalnego talentu oczom widzów ukazało się coś jeszcze. Piosenkarka podczas pochylania się w stronę kamery pokazała kawałek swojej piersi.

Wpadka na Eurowizji 2021

Występy na żywo mają to do siebie, że niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Tak było też i tym razem. Reprezentantka kraju San Marino zaliczyła wstydliwą wpadkę, której niestety nie dało się wyciąć.

Piosenkarka pojawiła się na scenie w Rotterdamie z amerykańskim raperem Flo Ridą. Artyści zaprezentowali kawałek zatytułowany Adrenalina.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Senhit już od pierwszych sekund na scenie zwróciła na siebie całą uwagę, a to za sprawą odważnej kreacji, na którą się zdecydowała. Gwiazda założyła sukienkę z mocno wykrojonym dekoltem.

Strój jednak nie krępował jej ruchów, artystka nie powstrzymała się od skoków obrotów i innych wygibasów na scenie. Przez cały występ udało jej się utrzymać biust w ryzach, jednak po nim doszło do małej wpadki.

Kiedy Senhit schyliła się do kamery, w pewnym momencie jedna pierś wysunęła się za bardzo z sukienki. Bacznym obserwatorom z pewnością nie umknął ten niecodzienny widok.

Zobacz zdjęcie i wideo:

Eurowizja

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Eurowizja 2021