Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tragiczny wypadek w lubelskim. Dwa busy zderzyły się czołowo, 1 osoba nie żyje, 6 poważnie rannych
Joanna Szwalikowska
Joanna Szwalikowska 08.09.2020 12:26

Tragiczny wypadek w lubelskim. Dwa busy zderzyły się czołowo, 1 osoba nie żyje, 6 poważnie rannych

Pytanie na Śniadanie
Lelum.pl

Wypadek w województwie lubelskim. Dramatyczne doniesienia z ostatniej chwili. W wyniku tragicznego zdarzenia zmarła jedna osoba, z kolei sześć jest poważnie rannych, przekazuje polsatnews.pl. Trwają ustalenia policji co do okoliczności zdarzenia.

– Na al. Jana Pawła II w Świdniku doszło do czołowego zderzenia dwóch busów. Jednym z nich jechał tylko kierowca, a drugim kierowca i pięciu pasażerów. Jeden z pasażerów busa poniósł śmierć na miejscu – przekazała podkomisarz Magdalena Szczepańska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, jak podaje polsatnews.pl.

Dramatyczne doniesienia z województwa lubelskiego

Jak przekazała podkomisarz Magdalena Szczepańska, do wypadku doszło w Świdniku, na al. Jana Pawła II. Dwa busy zderzyły się ze sobą czołowo. W jednym z pojazdów znajdował się jedynie kierowca, z kolei w drugim kierujący pojazdem oraz pięciu pasażerów.

Kierowcy busów oraz wszyscy pasażerowie zostali przewiezieni do szpitali. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe i przewiozły rannych do najbliższych placówek. Policjantka zaznaczyła, że policja pracuje nad ustaleniem okoliczności oraz przyczyny tragicznego wypadku.

  1. Przypadkiem znalazł zdjęcie w torebce żony. Kiedy je zobaczył, wybiegł z krzykiem na ulicę
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Trwają ustalenia policji odnośnie przyczyny dramatycznego zdarzenia drogowego

– Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku – przekazała podkomisarz Magdalena Szczepańska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, poinformował polsatnews.pl. Al. Jana Pawła II jest zablokowana w miejscu, w którym doszło do wypadku. Ruch odbywa się po objazdach ulicami miasta, które zostały wyznaczone przez funkcjonariuszy policji.

W wyniku tragicznego wypadku zmarła jedna osoba, pozostałych sześć trafiło z obrażeniami do szpitala.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: fani TVP w żałobie. Nie żyje popularny aktor uwielbianego serialu
  2. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  3. Ojciec zabrał trójkę dzieci i ruszył z nimi do lasu. Kiedy ich odnaleziono, na jaw wyszła porażająca prawda
  4. Edyta Zając opowiedziała o rozwodzie. Rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem nie było dla niej łatwe
  5. Pamiętacie Weronikę ze ”Złotopolskich”? Nagle zniknęła, o jej odejściu krążyły legendy, a prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  6. A miało być tak pięknie. Klienci Biedronki są wściekli, padły mocne słowa

Źródło: polsatnews.pl