Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Zbigniew Boniek załamany, po nagłej wiadomości z Kopenhagi. „Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić”
Dominik Szczepanik
Dominik Szczepanik 13.06.2021 00:20

Zbigniew Boniek załamany, po nagłej wiadomości z Kopenhagi. „Nie wiedziałem, co ze sobą zrobić”

Zbigniew Boniek
18.02.2019 Warszawa Briefing prezesa TVP Jacka Kurskiego z udzialem przedstawicieli PZPN Fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER n/z: Zbigniew Boniek

Tragiczne wydarzenia z sobotniego meczu Dania-Finlandia w ramach Euro 2020 wstrząsnęły całą Europą – jeden z zawodników nagle stracił przytomność i mecz trzeba było przerwać. Głos zabrał Zbigniew Boniek.

  • Zatrważająca sytuacja na Euro 2020. Zawodnik musiał być reanimowany.
  • Został przewieziony do szpitala, a mecz przerwano.
  • Wydarzenie skomentował Zbigniew Boniek.

Trwa właśnie Euro 2020. Mecze przyciągają ogromną uwagę, w sobotni wieczór jednak widzowie byli świadkami przerażającej sceny. Jeden z zawodników nagle stracił przytomność. Sytuację skomentował Zbigniew Boniek.

Zbigniew Boniek o przerażającej scenie z Euro

Euro 2020 budzi wiele emocji. Mistrzostwa miały odbyć się w 2020 roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa musiały zostać przesunięte na następny rok. Możemy oglądać w tym roku także zmagania polskiej reprezentacji w grupie E.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Sobotni mecz między Danią a Finlandią przeraził widzów. W 43 minucie rozgrywki nagle jeden z zawodników padł na murawę nieprzytomny. Ratownicy szybko przystąpili do reanimacji, ostatecznie Christian Eriksen został przewieziony do szpitala. Piłkarz miał dostać zawału. Świat wstrzymał oddech, a mecz został przerwany. Wznowiono go po około godzinie.

Zbigniew Boniek: ,,Byłem zdruzgotany, nie wiedziałem, co ze sobą zrobić”

W programie TVN24 ,,Fakty po faktach” sytuację skomentował Zbigniew Boniek, znany polski piłkarz i trener. Przyznał, że tragiczna scena z boiska nim wstrząsnęła.

  • W momencie, kiedy upadł, wiedziałem, że zdarzyło się coś strasznego. Byłem zdruzgotany, nie wiedziałem, co ze sobą zrobić – wypowiedział się.

Z ostatniej chwili wiemy, że piłkarz odzyskał przytomność i odbył wideorozmowę z resztą drużyny. Miał poprosić kolegów o dokończenie meczu, zapewniając, że jest w lepszym stanie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Wirtualna Polska