Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Co za widok! Michał Szpak na procesji w Boże Ciało? Fani mogli się nie spodziewać
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 09.06.2023 07:16

Co za widok! Michał Szpak na procesji w Boże Ciało? Fani mogli się nie spodziewać

Michał Szpak
fot. KAPiF

W Boże Ciało Michał Szpak postanowił zaskoczyć swoich fanów. Nie jest tajemnicą, że wokaliście nie jest po drodze z nauką Kościoła, a mimo to wybrał się na procesję? Tak przynajmniej sugeruje zdjęcie, które zamieścił w mediach społecznościowych.

Nad tym, jakiej orientacji jest piosenkarz i w co wierzy, zastanawiało się wielu fanów. Z czasem, w którym przebywał on w przestrzeni medialnej, zaczął coraz mocniej otwierać się publicznie.

Michał Szpak brał udział w procesji w Boże Ciało?

Michał Szpak na swoim instastory zamieścił zdjęcie, na którym widzimy ołtarz z obrazem Jezusa i św. Faustyny, a przed nim modliła się zakonnica, co spowodowało wiele domysłów. Całość wokalista skwitował słowami “Wspaniałych wakacji, Amen”.

Pomimo tego, że artysta nie jest dobrze nastawiony wobec Kościoła, to wierzy w Boga, co podkreślał w jednym z wywiadów.

- Uważam, że w Polsce bardzo zaburzona jest kwestia prawdziwego chrześcijanina. Indoktrynacja zakrawa na taki system, jak u muzułmanów. W żadnym innym kraju nie spotkałem się z tak agresywnym ruchem, nie widziałem „wysłanników Boga”, czy „Legionu Maryi i Chrystusa” - powiedział kiedyś dla “naTemat.pl”.

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

Jakiej orientacji jest Michał Szpak?

Wiele osób interesują nie tylko wierzenia Michała Szpaka, ale także jego orientacja seksualna. Wszystko z powodu kontrowersyjnego ubioru i stylu bycia. W jednej z rozmów artysta postanowił nie uciekać od tego tematu.

- Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią - powiedział dla “Twojego Stylu”.

Michał Szpak zadziwił wyglądem

Ostatnio o Michale Szpaku jest głośno w mediach. Kilka dni temu pojawił się w charakterystycznej stylizacji na wydarzeniu w restauracji Klonn. Poświęcone ono było premierze nowego samochodu elektrycznego marki Abarth.

Piosenkarz ubrany był w czarną koszulę z dziurami, spodnie i buty na koturnie. Swoją stylizację uzupełnił dużymi okularami przeciwsłonecznymi, sznurem pereł i kilkoma ciężkimi pierścieniami.

Szpak story.jpg
fot. Instagram/michal_szpakofficial