Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Krzysztof Rutkowski wypowiedział się ws. Antka Królikowskiego. Mocne słowa trafiły do sieci
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 05.04.2022 12:19

Krzysztof Rutkowski wypowiedział się ws. Antka Królikowskiego. Mocne słowa trafiły do sieci

Krzysztof Rutkowski
portal informacyjny www.gorlice24.pl, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons

Pomysł na pierwszą walkę gali Królikowskiego odbił się głośnym echem w całej Polsce. Skandaliczną decyzję komentuje wiele znanych osobistości, w tym Krzysztof Rutkowski, który sam był z konwojem na Ukrainie.

Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o planowanym, wielkim otwarciu freakowej gali MMA, organizowanej przez Antka Królikowskiego. Pierwsza walka miała odbyć się pod koniec kwietnia. Kontrowersyjny i skandaliczny pomysł na premierową walkę sprawił jednak, że gali nie będzie, a na Królikowskiego wylała się ostra krytyka.

Jeszcze niedawno na Instagramie aktora mogliśmy obserwować zapowiedź pierwszej walki Royal Division, w której miały wziąć udział osoby podobne do prezydenta Wołodymyra Zelenskiego i Władimira Putina.

Krzysztof Rutkowski wypowiedział się w sprawie Antka Królikowskiego

Promowana przez Królikowskiego pierwsza walka jego freakowej gali, Royal Division, spotkała się z ostrymi komentarzami. Zarówno internauci, jak i gwiazdy, sportowcy, politycy, nie kryli oburzenia. Głos w sprawie zabrał również znany detektyw, Krzysztof Rutkowski, na łamach portalu Super Expressu.

– To jest skandal, żeby osoba świadoma sięgała po tego rodzaju instrumenty reklamowe dla siebie i dla federacji […] Panie Królikowski! Myślę, że musi sobie pan poszukać dobrego lekarza i zmień pan kawę, którą pan pijasz, bo widocznie panu szkodzi. Następnym razem zapraszam pana do Kijowa, żeby zobaczył pan, jak to wygląda na żywo – powiedział Rutkowski.

Po fali krytyki, Antek Królikowski zamieścił na swoim profilu na Instagramie oficjalne przeprosiny. Dodał również, że jego gala się nie odbędzie, a on znika z mediów na jakiś czas.

Krzysztof Rutkowski pomaga Ukrainie

W połowie marca na Ukrainę ruszył konwój Rutkowskiego. Dostarczono do Lwowa między innymi kamizelki kuloodporne, leki, sprzęt medyczny, koce, agregaty prądotwórcze i suchy prowiant.

Detektyw do Lwowa wyjechał razem z żoną i kolegami z firmy. Po powrocie w mediach społecznościowych zamieścili film, na którym przedstawiają aktualną sytuację na Ukrainie. Niektóre sceny przedstawiają warunki, w jakich nocują ofiary wojny.

Na ziemi bardzo dużo osób […]. Cały dworzec tak naprawdę, dzieci śpiące na płytkach – dodaje Maja Plich.

Akcja Rutkowskiego spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami. Internauci otwarcie gratulowali i dziękowali za niesienie pomocy humanitarnej dla naszych wschodnich sąsiadów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maja Rutkowski (@majaplich)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Źródło: se.pl