Rozrywka.Lelum.pl > Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski krytykowany przez internautów w związku ze śmiercią Grzegorza Borysa, fot. YouTube/Maja Rutkowski
07.11.2023 11:47 Rutkowski obwieścił koniec poszukiwań Borysa. Chwile później Polacy nie wytrzymali, od razu zauważyli JEDNO

6 listopada media obiegła informacja o wyłowieniu ciała ze zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal miejsca, w którym 20 października odnaleziono ciało zamordowanego 6-latka. Głównym podejrzanym w sprawie jest Grzegorz Borys, ojciec chłopca. 

Były policjant krytykuje działania Krzysztofa Rutkowskiego, fot. YouTube/Maja Rutkowski
04.11.2023 10:14 Obława na Grzegorza Borysa. Przykry komunikat o Krzysztofie Rutkowskim, były policjant nie zostawia na nim suchej nitki

Grzegorz Borys jest najbardziej poszukiwanym mężczyzną w kraju. W próby jego znalezienia włączył się także najbardziej rozpoznawalny polski detektyw, Krzysztof Rutkowski. 

Maja Rutkowski, Rutkowski patrol
28.10.2023 17:24 Pościg za Borysem. Żona Krzysztofa Rutkowskiego właśnie wrzuciła niesłychane nagranie

Poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest głównym podejrzanym o morderstwo jego własnego 6-letniego synka, trwają już od ponad tygodnia. W obławie uczestniczy ok. 1000 funkcjonariuszy, którzy przeczesują tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zarówno z lądu, jak i z powietrza. Mimo to 44-letniego żołnierza nie udało się ująć. Krzysztof Rutkowski nie ukrywa, że jest rozczarowany dotychczasowymi działaniami służb, dlatego sam postanowił zaangażować się w śledztwo. Jego żona właśnie opublikowała nagranie, które pokazuje działania Biura Detektywistycznego Rutkowski od kulis.

Jak obecność Krzysztofa Rutkowskiego wpływa na poszukiwania Grzegorza Borysa?, fot. Facebook/Pomorska Policja, KAPiF
27.10.2023 13:57 Policjant właśnie ujawnił, co w trakcie obławy na Borysa zrobił Krzysztof Rutkowski. Widział na własne oczy

W piątek 20 października Polską wstrząsnęła informacja o zabójstwie 6-letniego Olusia z Gdyni. Głównym podejrzanym w sprawie jest ojciec chłopca, który był widziany, jak ucieka z miejsca wypadku. Mężczyzna od tego czasu jakby zapadł się pod ziemię, choć bez chwili wytchnienia szuka go około 1000 osób. 

Krzysztof Rutkowski o Sebastianie Majtczaku
02.10.2023 20:15 Krzysztof Rutkowski w akcji! To koniec ucieczki Majtczaka? Do detektywa dotarły sygnały

Choć miejsce pobytu sprawcy tragicznego wypadku na autostradzie A1 nadal pozostaje nieznane, w mediach narasta ilość zeznań, ustaleń i doniesień. W połowie września kierujący BMW Sebastian Majtczak spowodował tragedię, w wyniku której zginęła trzyosobowa rodzina. Nieoczekiwanie w sprawę zaangażował się Krzysztof Rutkowski. Zdumiewające, co zadeklarował. 

Krzysztof Rutkowski, Anastazja
27.06.2023 20:42 Doszło do "wymiany"? Nowe fakty ws. śmierci Anastazji ściągają sen z powiek, ciężko uwierzyć

Sprawa śmierci Anastazji Rubińskiej cały czas jest szeroko komentowana w mediach. Cały czas działa przy niej Krzysztof Rutkowski, który przebywał w Grecji i przyglądał się śledztwu. Informacje, które przekazał, są tajemnicze i intrygujące.Detektyw został przesłuchany przez prokuraturę we Wrocławiu. Dziennikarzom wspomniał o “wymianie”, jednak póki co nie znamy szczegółów tego, o czym mówi celebryta.

Krzysztof Rutkowski będzie przesłuchany ws. Anastazji
26.06.2023 13:12 Czego on się dowiedział o Anastazji?! Krzysztof Rutkowski ma pilnie zeznawać przed prokuraturą

Sprawa Anastazji, która została znaleziona martwa na greckiej wyspie Kos, jest w ostatnim czasie jednym z głośniejszych medialnych tematów. W badanie tematu jej zaginięcia i morderstwa jest zaangażowany także Krzysztof Rutkowski i jego biuro detektywistyczne. Wraz ze swoją żoną wyjechali do Aten, gdzie mieli pomóc w odnalezieniu zaginionej jeszcze wtedy 27-latki z Wrocławia. Niestety w niedzielę 18 czerwca jedna z wolontariuszek znalazła jej ciało. 

Krzysztof Rutkowski o sprawie Anastazji
22.06.2023 18:20 Szokujące wieści od Krzysztofa Rutkowskiego ws. śmierci Anastazji, aresztowano kolejne osoby. Przesłuchają jego żonę

W niedzielę na greckiej wyspie Kos odnaleziono ciało Anastazji, 27-letniej Polki, która prawie tydzień wcześniej została uznana za zaginioną. Rodzina Wrocławianki zwróciła się do Krzysztofa Rutkowskiego o pomoc w odnalezieniu 27-latki. Najbardziej rozpoznawalny polski detektyw wraz z żoną pojawił się w Atenach na dzień przed odnalezieniem ciała Anastazji. 

Krzysztof Rutkowski, Anastazja
19.06.2023 18:18 "Mamy do czynienia z klasyczną, typową zdradą". Szokujące słowa Rutkowskiego, opisał relację Anastazji z partnerem

Anastazja Rubińska to temat, który zdominował polskie media w ostatnich dniach. Śmierć Polki odbija się szerokim echem, a w internecie pojawia się wiele głosów, które oceniają, a nawet hejtują kobietę. W Grecji przebywa aktualnie Krzysztof Rutkowski, który ujawnia kulisy wydarzeń na wyspie Kos.Z detektywem skontaktował się portal “Goniec”. W rozmowie poruszonych zostało wiele wątków tej zbrodni, a jednym z nich jest postępowanie kobiety. 

Krzysztof Rutkowski, Anastazja
19.06.2023 16:20 Prawdziwa przyczyna śmierci 27-letniej Anastazji. Krzysztof Rutkowski nie ma wątpliwości. Nowe informacje o sekcji zwłok

Anastazja Rubińska od kilku dni jest na ustach całej Polski. Ciało kobiety zostało odnalezione na wyspie Kos. Głos w jej sprawie zabrał Krzysztof Rutkowski. Detektyw przekazał ciekawe i zaskakujące informacje i nie ma co do nich żadnych wątpliwości.Z mężczyzną skontaktował się portal “Goniec”. W czasie wspólnej transmisji na żywo padły ważne informacje odnośnie sekcji zwłok Polki. Detektyw ma do nich dostęp, ponieważ przebywa aktualnie w Atenach.

Zenek Martyniuk, Krzysztof Rutkowski
29.05.2023 14:31 Na festynie pojawił się Zenek Martyniuk. Syn Rutkowskiego podsumował imprezę nie gryząc się w język

Zenek Martyniuk nie zwalnia tempa i niedawno gościł na jednym z festynów. Co ciekawe, za kulisami pojawił się nawet Krzysztof Rutkowski, który na tę wyjątkową imprezę zabrał swojego syna. Chłopiec dosadnie podsumował występ wokalisty disco polo.Po skończonym występie piosenkarza detektyw postanowił zamienić z nim kilka słów. Panowie umówili się na zaskakujący układ.

Maja Rutkowski
30.04.2023 17:40 Żona Krzysztofa Rutkowskiego pochwaliła się piękną majówkową stylizacją. Kwadratowy szczegół zwraca uwagę

Maja Rutkowski jest żoną najbardziej znanego polskiego detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego. Para wspólnie wychowuje syna Krzysztofa Jerzego, a także jest znana z tego, że chętnie dzieli się szczegółami odnośnie swojego majątku i opowiada o luksusowych dobrach, które posiadają. Żona Rutkowskiego często może się także pochwalić zaskakującymi stylizacjami. Co założyła tym razem?

Krzysztof Rutkowski
10.04.2023 17:36 Krzysztof Rutkowski pokazał stół wielkanocny. Na bogato, masa jedzenia, pięknie przyozdobiony

Wiele osób interesuje to, jak święta spędzają celebryci i znane osobistości. Wszystkim pochwalił się także Krzysztof Rutkowski. Widać, że Święta Zmartwychwstania Pańskiego spędza z dużym rozmachem.Wielu fanów śledzi konta swoich ulubieńców w celu znalezienia inspiracji dla świątecznych potraw czy ozdób. Z pomocą dla takich osób przyszedł dobrze wszystkim znany detektyw.

Jacek Jeschke
05.09.2022 12:31 Czego się boją uczestnicy i tancerze „TzG”? Jacek Jeschke wypalił o Rutkowskim

Dziś wieczorem drugi odcinek nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Producenci show, by nieco podkręcić atmosferę, postanowili w ramach wideo promocyjnego zapytać uczestników, czego się boją przed nadchodzącym epizodem. Zaskakującej odpowiedzi udzielił Jacek Jeschke. Tancerz poruszył w swojej wypowiedzi kwestię Krzysztofa Rutkowskiego, wokół którego dzieje się zdecydowanie najwięcej. Wciąż nie ucichła bowiem medialna burza po jego słowach związanych z przyznaną mu przez Iwonę Pavlović oceną.

Taniec z Gwiazdami: monika miller
29.08.2022 12:39 „Taniec z gwiazdami”: Rutkowski pojawi się tylko w jednym odcinku? Nie mamy dobrych wieści dla detektywa

Już dzisiaj będziemy mieć okazję oglądać długo wyczekiwany, pierwszy odcinek programu „Taniec z Gwiazdami”. Fani od dawna nie mogli doczekać się premiery najnowszej edycji rozrywkowego show i śledzili przygotowania gwiazd do pierwszego tanecznego występu. Wiemy, jakie są przewidywania bukmacherów na temat szans uczestników na zdobycie Kryształowej Kuli. Rozpoczynająca się edycja uwielbianego przez widzów show, już od kilku tygodni budzi niesamowite emocje. Powodem jest nie tylko udział ukraińskiej piosenkarki Jamali, która największą rozpoznawalność zyskała dzięki wygranej w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 roku, ale też pierwsza w historii programu para jednopłciowa, w której zobaczymy znanego z „Prince Charming” Jacka Jelonka. Kolejnym uczestnikiem, który wzbudza skrajne emocje, jest Krzysztof Rutkowski. Detektyw zapowiedział już, że za swój udział w programie Polsatu nie weźmie żadnych pieniędzy, a całe swoje wynagrodzenie przekaże na cele charytatywne. Teraz bukmacherzy firmy STS ocenili szanse gwiazdora na dotarcie do wielkiego finału.

Krzysztof Rutkowski
07.08.2022 12:52 Rutkowski nie pozwoli żonie wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”. 37-latka powiedziała, co o tym myśli. Nie dogadali się?

Krzysztof Rutkowski zaskoczył opinię publiczną, gdy okazało się, że będzie występował w nadchodzącej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jego uczestnictwo wzbudza wiele emocji ze względu na kontrowersyjną i bezpardonową osobowość detektywa oraz jego umiejętności taneczne, które pozostają wielką niewiadomą. Mężczyzna rozmawiał ostatnio z mediami na temat swojej decyzji o dołączeniu do show. W pewnym momencie odniósł się także do potencjalnego uczestnictwa swojej żony. Jego odpowiedź mogła zaskoczyć.

Krzysztof Rutkowski
05.04.2022 12:19 Krzysztof Rutkowski wypowiedział się ws. Antka Królikowskiego. Mocne słowa trafiły do sieci

Pomysł na pierwszą walkę gali Królikowskiego odbił się głośnym echem w całej Polsce. Skandaliczną decyzję komentuje wiele znanych osobistości, w tym Krzysztof Rutkowski, który sam był z konwojem na Ukrainie. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o planowanym, wielkim otwarciu freakowej gali MMA, organizowanej przez Antka Królikowskiego. Pierwsza walka miała odbyć się pod koniec kwietnia. Kontrowersyjny i skandaliczny pomysł na premierową walkę sprawił jednak, że gali nie będzie, a na Królikowskiego wylała się ostra krytyka. Jeszcze niedawno na Instagramie aktora mogliśmy obserwować zapowiedź pierwszej walki Royal Division, w której miały wziąć udział osoby podobne do prezydenta Wołodymyra Zelenskiego i Władimira Putina.

Krzysztof Rutkowski
02.02.2021 22:53 Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. Najnowsze informacje o stanie zdrowia detektywa

Najbardziej popularny detektyw w Polsce, Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. Słynący nie tylko z wielu rozwiązanych spraw, ale także swojej wyjątkowej fryzury śledczy przez chwilę sprawił, że jego fani wstrzymali oddech. Na szczęście okazało się, że musiał zgłosić się do placówki w celu przejścia zabiegu rekonstrukcji naderwanego jakiś czas temu mięśnia. Chociaż sytuacja początkowo nie wyglądała najlepiej, to Krzysztof Rutkowski podszedł do niej, jak zwykle z humorem. Musiał zostać nafaszerowany lekami przeciwbólowymi, co podpisał wymownym – odleciałem. Sprawą pochwalił się za pośrednictwem Instagrama.

mama madzi
30.01.2021 13:50 Wypłynęły wstrząsające szczegóły o mamie Madzi z Sosnowca. Jako mała dziewczynka robiła straszne rzeczy

Mama Madzi z Sosnowca to osoba, której najpierw tragedią, a potem aferą medialną żyła cała Polska. Okazuje się, że kobieta, która dopuściła się dzieciobójstwa oraz do pewnego momentu bardzo skutecznej manipulacji, w wyniku której małej Madzi szukała cała Polska, miała mroczną przeszłość. Ujawniono jaka była kobieta już w dzieciństwie, robiła wtedy straszne rzeczy. Mama Madzi według reporterów tworzących program Polskie zabójczynie dla stacji CI Polsat, od małego była bardzo dziwnym dzieckiem, skłonnym do dość złych rzeczy i niebezpiecznych zachowań. Czy to, do czego dotarli dziennikarze, tłumaczy w jakikolwiek sposób co spotkało małą Madzię?

Taniec z gwiazdami
14.07.2020 21:13 Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności

Znany przez wielu detektyw wkrótce stanie przed sądem? W rozmowie z Dziennikiem Śledczym prokurator Jolanta Szkilnik potwierdziła, że akt oskarżenia w tej sprawie sieradzka prokuratura rejonowa skierowała do Sądu Rejonowego w Sieradzu. Detektyw znany ze swoich głośnych medialnych spraw został oskarżony o poważne przestępstwo. Jak podaje Dziennik Śledczy na swojej stronie internetowej, postawiono mu zarzut fałszywego oskarżenia innej osoby. Krzysztof R. najprawdopodobniej wkrótce stanie przed sieradzkim sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności.

Krzysztof Rutkowski
15.05.2020 22:48 Krzysztof Rutkowski został pilnie przesłuchany. W planach poszukiwania ciała

Już 10 lat minęło od tajemniczego zaginięcia Iwony Wieczorek, która ostatni raz była widziana po zabawie w jednym z sopockich klubów z 16 na 17 lipca. Sprawa Wieczorek wciąż nie została rozwikłana, jednak Krzysztof Rutkowski przypuszcza, gdzie może znajdować się ciało kobiety. W związku z informacjami, które posiada w czwartek, 14 maja od godziny 16:00 był przesłuchiwany przed gdańską policję. Krzysztof Rutkowski został przesłuchany w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Słynnego detektywa wezwano na Komendę Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, po tym jak podzielił się swoimi przypuszczeniami do co lokalizacji ciała zaginionej kobiety. Według Rutkowskiego ciało Iwony Wieczorek znajduje się nieopodal Wejherowa.

kacperek
14.05.2020 17:42 Dziś odbył się pogrzeb Kacperka. Niestety, zabrakło jednej ważnej osoby

Kacperek zniknął 27 maja. Dziś po ponad dwóch tygodniach odbył się pogrzeb chłopca. W uroczystości pogrzebowej nie mogła uczestniczyć jedna z osób, które brały czynny udział w poszukiwaniach dziecka, Krzysztof Rutkowski. Jak wytłumaczył portalowi fakt.pl, detektyw dostał wezwanie do prokuratury w sprawie Iwony Wieczorek właśnie w dniu uroczystości pogrzebowych. Krzysztof Rutkowski wyraził głęboki żal i irytację, że nie mógł pojawić się na uroczystości.3,5-letni Kacperek został znaleziony 9 maja, nad ranem. Jego ciało znajdowało się w rzece Kwisy, która płynęła blisko działki, z której ojciec stracił chłopca z oczu. Poszukiwania trwały niespełna dwa tygodnie. Dziś odbył się pogrzeb malca, w którym uczestniczyła najbliższa rodzina.

krzysztof rutkowski
11.05.2020 17:50 Nowe fakty na temat Iwony Wieczorek. Krzysztof Rutkowski ma informacje o miejscu ukrycia zwłok

W sprawie Iwony Wieczorek pojawiły się nowe fakty, które według Krzysztofa Rutkowskiego, mogą być kluczowe dla odnalezienia cała 19-letniej kobiety, która 10 lat temu zniknęła bez śladu w drodze powrotnej do domu. Słynny detektyw chce odkryć tajemnicę zaginięcia mieszkanki Trójmiasta. Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Jej sprawa to jedna z najbardziej tajemniczych kryminalnych zagadek w Polsce. Dziś, po 10 latach, Krzysztof Rutkowski planuje wznowić poszukiwania kobiety. Jak zdradził w rozmowie z Fakt24, detektyw otrzymał informację, że ciało Iwony Wieczorek zostało zakopane okolicach Trójmiasta.

krzysztof rutkowski
11.05.2020 14:20 Krzysztof Rutkowski przerwał milczenie ws. Kacperka. Podał przykre szczegóły śledztwa

Krzysztof Rutkowski przerwał milczenie i postanowił wyznać całą prawdę, w związku z poszukiwaniami 3,5-letniego Kacperka. Znany detektyw uczestniczył w akcji poszukiwawczej chłopca, za sprawą jego matki, która poprosiła o pomoc. Rutkowski znany z rozwiązywania najbardziej zagmatwanych spraw, natychmiast włączył się w poszukiwania. Niestety najczarniejszy scenariusz okazał się rzeczywistością. Poszukiwania małego Kacperka trwały ponad tydzień. Mimo małego prawdopodobieństwa na pomyśle zakończenie akcji rodzina do końca miała nadzieję, że 3,5-letni chłopczyk odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety doszło do dramatycznego wypadku i chłopiec wpadł do rzeki. Ciało zostało znalezione przez Krzysztofa Rutkowskiego i jego ekipę, detektyw zdradził szczegóły śledztwa.

TVP
10.05.2020 18:32 Wypłynęły nowe fakty o ojcu Kacperka. Wiadomo, gdzie logowała się jego komórka

Ojciec Kacperka logował się za pomocą komórki nad Kwisą, gdzie w sobotę 9 maja znaleziono ciało 3 i pół letniego chłopca. Krzysztof Rutkowski podczas konferencji prasowej ujawnił kulisy poszukiwań dziecka. Przez trzynaście dni przeszukiwano ogródki działkowe, tereny kolejowe i znaczny odcinek rzeki, teraz na jaw wyszły nowe fakty. Wypłynęły nowe fakty dotyczące ojca Kacperka i poszukiwań chłopca, którego ciało zostało odnalezione przez płetwonurka po prawie dwóch tygodniach. Szczegóły zdradził słynny detektyw Krzysztof Rutkowski. Ojciec Kacperka Po zaginięciu 3 i pół letniego dziecka, pod adres ojca Kacperka kierowano rozmaite oskarżenia. Jak się okazuje, żona Krzysztofa Rutkowskiego otrzymywała nawet anonimowe telefony, z informacją, jakoby to Rafał B. był odpowiedzialny za śmierć swojego syna. Gdzie logowała się komórka mężczyzny? Detektyw zdradził, co pomogło w odnalezieniu ciała zaginionego chłopca. – Informacje, które my dostawaliśmy do biura, były zupełnie irracjonalne, nierealne. Tego rodzaju przypadek pokazał kolejny raz wysoko rozsądkowe podejście do tematu, koncentrowanie się na poszukiwaniach w miejscach tych, które w jakikolwiek sposób powinny być prawidłowe – powiedział podczas konferencji prasowej Krzysztof Rutkowski. – I tutaj dzięki płetwonurkowi, z którym również mieliśmy kontakt, upór jego doprowadził do odnalezienia ciała w miejscu, gdzie faktycznie się znajdowało, a nie na zasadzie wskazywania miejsc, bo może ojciec utopił dziecko – stwierdził detektyw – Te poszukiwania, w tamtym rejonie, wynikały przede wszystkim z logowania się telefonu komórkowego Rafała, gdzie podejrzewano, że on to dziecko tam utopił – tłumaczył. Latami bezskutecznie starała się o dziecko. Zdecydowała się na adopcję, chwilę później otrzymała wiadomość, która zwaliła ją z nóg Szczena z „Chłopaków do wzięcia” pokazał swoją nową miłość. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół, okropne Anna Mucha na początku kariery. Mamy zdjęcia sprzed 30 lat, podobna? Kacperek z Nowogrodźca Kacperek z Nowogrodźca zaginął 27 kwietnia. Wczoraj, w sobotę 9 kwietnia o godzinie 9 rano, nad Kwisą znaleziono ciało dziecka. Prokuratura potwierdziła tożsamość ofiary. Niestety, był nią 3 i pół letni chłopiec. ZOBACZ ZDJĘCIA: fot. policja.pl Ojciec Kacperka przebywa w więzieniu. Niestety mężczyzna nie mógł uczestniczyć w poszukiwaniach syna. ZOBACZ TEŻ: Otworzyli paczkę chipsów. Znaleziska w środku się nie spodziewali Wuhan ujawniło nowe dane. Spełnia się czarny scenariusz? Quiz wiedzy o ”Czterech pancernych i psie”. Tylko prawdziwi fani mają 7/7 Wakacje za granicą. Które kraje być może uda się odwiedzić latem? Czyim synem jest Conan? Dagmara Kaźmierska unika tematu byłego partnera Jarosław Kaczyński zatrudnił 26-latka na wysokie stanowisko. Zastanawiająca historia młodego mężczyzny źródło: fakt.pl

Krzysztof Jackowski
05.05.2020 12:09 Zapadła ważna decyzja związana z poszukiwaniami Kacperka. Porażający eksperyment

W poszukiwaniu chłopczyka biorą udział całe zastępy ludzi. Do tej pory zakładano, że dziecko najprawdopodobniej wpadło do rzeki i utonęło. Ciała jednak nie odnaleziono. Pojawiły się już podejrzenia o porwanie dziecka bądź jego niefortunny upadek do włazu lub studzienki. Rozważa się wszystkie możliwości.Kacperek zaginął tydzień temu w poniedziałek i do tej pory nie udało się go odnaleźć. Zakłada się najróżniejsze scenariusze. W akcji poszukiwawczej wzięło udział mnóstwo ludzi i służb, a także detektyw Rutkowski. Przeczesano ogromny teren, ale po chłopcu nie ma ani śladu. Planuje się przeprowadzić eksperyment.

Krzysztof Jackowski
04.05.2020 13:49 Jedna z kluczowych osób w poszukiwaniu Kacperka przerwała milczenie. Nie mieści się w głowie

Poszukiwania zaginionego 3,5-latka nieustannie trwają, ale na razie niestety nie trafiono na ślad chłopca. Mija już tydzień od zaginięcia, sytuacja jest bardzo poważna, ale milczenie w końcu zostało przerwane. Jedna z kluczowych w poszukiwaniu osób zabrała głos.Dokładnie tydzień temu, 27 kwietnia wieczorem, zaginął 3,5-letni Kacperek. Do tej pory podejrzewało się najgorsze, tzn. że chłopczyk wpadł do pobliskiej rzeki i utonął. Ciała jednak do tej pory nie znaleziono.

krzysztof rutkowski
03.05.2020 10:23 Krzysztof Rutkowski szuka Kacperka. Zaoferował dużą nagrodę za pomoc w odnalezieniu chłopca

– Oferuję 50 tysięcy złotych dla tego, kto przekaże nam informacje i pomoże odnaleźć dziecko – zadeklarował detektyw. Krzysztof Rutkowski szuka Kacperka Błażejowskiego. Znany detektyw oferuje dużą nagrodę za ważne informacje i pomoc w odnalezieniu zaginionego chłopca, o którym mówi cała Polska. Co jego zdaniem stało się z 3-latkiem i co Krzysztof Rutkowski sądzi o nowych poszlakach w sprawie? Mama dziecka ma coraz więcej wątpliwości. Zdaniem kobiety, Kacperka nie ma w rzece. Tragedia Joanny Wacyk rozpoczęła się w poniedziałkowy wieczór, 27 kwietnia. Właśnie wtedy kobieta dowiedziała się o zniknięciu swojego ukochanego synka. Nieprzerwanie trwają poszukiwania Kacpra Błażejowskiego. Włączył się w nie również Krzysztof Rutkowski, a ten, kto poda ważne informacje w sprawie, może liczyć na sporą nagrodę. Zdaniem niektórych, pojawiły się nowe poszlaki. Krzysztof Rutkowski szuka Kacperka Jeden z najsłynniejszych detektywów w Polsce włączył się do akcji szukania zaginionego 3-latka. Jak dowiadujemy się z Super Expressu, Krzysztof Rutkowski zaangażował w sprawę swoich ludzi, którzy będą badać teren z lądu, wody i powietrza. – Wierzę, że wyjaśnimy wszystkie okoliczności tej sprawy. Apeluję, jeśli ktokolwiek ma informacje o tym, co się stało z chłopcem, niech koniecznie da znać – powiedział. źródło: se.plKrzysztof Rutkowski za wszelką cenę chce dowieść prawdy i oferuje nagrodę, dla tego, kto pomoże w odnalezieniu chłopca. W sprawie zaginięcia Kacperka Błażejowskiego pojawiły się przypuszczenia o rzekomym porwaniu, i choć Krzysztof Rutkowski zakłada inną wersję zdarzeń, prawda i odnalezienie chłopca są dla niego najważniejsze. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. „Kto normalny robi remont o tej porze?” Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski Majówka na zewnątrz? Tak, ale należy pamiętać o kilku rzeczach, wielu Polaków wciąż o nich zapomina Barbara Kurdej-Szatan mocno o pracy w TVP. Przez kilka słów za dużo straci rolę w „M jak miłość”? Zdjęcie Katarzyny Dowbor zapiera dech w piersiach. Rzadko widzimy ją w takim wydaniu Jarosław Kaczyński próbował ukryć pewne informacje na swój temat? Napoje wysokoprocentowe i imprezy Nigdy nie powinna zostać matką. Policja zatrzymała kobietę, rzeczy które robiła 5-latce nie mieszczą się w głowie Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz W poszukiwania Kacperka włączył się Krzysztof Rutkowski. Za informacje i pomoc w odnalezieniu chłopca detektyw obiecał 50 tysięcy złotych.ZOBACZ ZDJĘCIA:Nagroda za odnalezienie KacperkaZOBACZ TEŻ: