Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Milionerzy”: Hubert Urbański zadał uczestnikowi banalne pytanie za 500 zł. Zachowanie gracza może zdumiewać
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.03.2022 00:20

„Milionerzy”: Hubert Urbański zadał uczestnikowi banalne pytanie za 500 zł. Zachowanie gracza może zdumiewać

Milionerzy
screen Youtube.com

Program „Milionerzy” kolejny raz zaskoczył telewidzów. Uczestnik dzisiejszego wydania show TVN nie potrafił odpowiedzieć na pytanie za 500 złotych.

Hubert Urbański nie krył zdumienia na widok zachowania uczestnika teleturnieju „Milionerzy”. Wojciech nie znał odpowiedzi na banalne pytanie.

„Milionerzy”: Zaskakujące zachowanie uczestnika

Teleturniej TVN od lat cieszy się niesłabnącą sympatią Polaków, którzy z zaciekawieniem śledzą poczynania uczestników. Dzisiejszy odcinek kultowego programu zaskoczył telewidzów. Uczestnikiem był inżynier Wojciech Łuszczyk z Warszawy. Zachowanie mężczyzny zszokowało nawet Huberta Urbańskiego.

Wojciech przedstawił się jako miłośnik muzyki i hobbista uprawiania pomidorów. Zawodowo zajmuje się on wykonywaniem obliczeń wytrzymałościowych urządzeń kosmicznych dla Europejskiej Agencji Kosmicznej. Uczestnik nie potrafił odpowiedzieć na proste pytanie za 500 złotych.

Mężczyzna nie znał odpowiedzi na pytanie o to, w którym miesiącu kwitną konwalie. Wśród proponowanych znalazły się takie miesiące jak marzec, maj, lipiec oraz kwiecień. Uczestnik show „Milionerzy” poprosił o pomoc publiczność, czym zaskoczył nawet prowadzącego Huberta Urbańskiego.

Dzięki wsparciu zgromadzonych w studiu udało mu się wskazać poprawne rozwiązanie, czyli odpowiedź „B” maj. Później radził sobie coraz lepiej i udało mu się dotrzeć aż do 20 tysięcy złotych. Niestety Wojciech wykorzystał już wszystkie koła ratunkowe. Jego dalsze losy w show „Milionerzy” będziemy mogli śledzić w następnym odcinku na antenie TVN.

Milionerzy

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu