Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Mnóstwo gwiazd wzięło udział w "Marszu Miliona Serc", ale nie ona. Jej komentarz mówi sam za siebie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.10.2023 19:43

Mnóstwo gwiazd wzięło udział w "Marszu Miliona Serc", ale nie ona. Jej komentarz mówi sam za siebie

gwiazdy na marszu miliona serc
Która gwiazda nie pojawiła się na "Marszu Miliona Serc"? Fot. instagram.com/zygmunt_chajzer, instagram.com/martyna.world, instagram.com/kingarusin, instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official, Pawel Wodzynski/East News

“Marsz Miliona Serc” zachęcił do przyjazdu do stolicy mnóstwo osób. Ulicami Warszawy przeszły dziś setki tysięcy osób, w tym również największe gwiazdy show-biznesu. Nie wszystkie znane osoby okazały jednak swoje zaangażowanie w inicjatywę opozycji. Jedna z nich, choć była w Warszawie, nie zdecydowała się na uczestnictwo w marszu. Właśnie wyjaśniła dlaczego. 

Na "Marszu Miliona Serc" pojawiły się tłumy ludzi, a wśród nich gwiazdy

“Marsz Miliona Serc”, który odbył się 1 października w Warszawie, to niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy pragną w Polsce zmian. Działania partii rządzącej niejednokrotnie spotykały się z krytyką i protestem wśród społeczeństwa, więc gdy tylko nadarzyła się okazja, by poprzeć opozycję, do stolicy z całej Polski zjechały się tłumy.

Wiele gwiazd również wzięło udział w wydarzeniu, otwarcie pokazując przy tym, jakie mają poglądy. Wśród manifestantów można było wypatrzeć m.in. Martynę Wojciechowską, Kingę Rusin, Katarzynę Skrzynecką z rodziną, Zygmunta Chajzera, Barbarę Kurdej-Szatan i wiele, wiele innych osób. Kadry z marszu obiegły już cały internet, jednak niektórzy fani zaczęli zastanawiać się, czemu nie wszystkie gwiazdy wzięły udział w wydarzeniu. Jedna z nich, choć była w Warszawie, ominęła marsz.

"Marsz Miliona Serc". Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła wszystkich, mało która gwiazda tak się zachowała

Kto z gwiazd nie wziął udziału "Marszu Miliona Serc"?

Relacje, które w swoich mediach zamieściły Martyna Wojciechowska czy Katarzyna Skrzynecka, natchnęły internautów do głośnej debaty na temat “Marszu Miliona Serc”, który miał miejsce dziś w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział mnóstwo gwiazd, jednak nie wszystkie publiczne osoby zdecydowały się na poparcie inicjatywy. Wśród nich znalazły się osoby, które są w jakiś sposób powiązane z TVP.

Anna Bardowska znana z programu “Rolnik szuka żony”, który jest emitowany na łamach telewizji publicznej, wraz z rodziną pojawiła się w Warszawie. By pochwalić się fanom relacją z podróży, dziś po południu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje pod Stadionem Narodowym. Ten fakt sprawił, że internauci zaczęli dociekać, dlaczego gwiazda “Rolnika” nie zdecydowała się na udział w “Marszu Miliona Serc”.

Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" nie wzięła udziału w "Marszu Miliona Serc". Ujawniła dlaczego!

Ania Bardowska wzięła udział w 2. edycji programu “Rolnik szuka żony”, gdzie poznała Grzegorza, z którym związała się po programie. Para jest jedną z tych, które zyskały największą sympatię widzów, dlatego Ci regularnie śledzą ich życie w mediach społecznościowych. Na ich łamach Bardowska publikuje zdjęcia i filmiki, na których pokazuje szczegóły codzienności rodziny, dzieli się przepisami czy, choćby, sprzedaje ubrania.

Gwiazda “Rolnika” opublikowała dziś zdjęcie, na którym zapozowała w kwietnym wianku pod Stadionem Narodowym. W związku z tym, iż jej fani natychmiast rozpoznali znak charakterystyczny stolicy, zaczęły się pytania o udział Bardowskich w “Marszu Miliona Serc”.

Zostajecie na marszu? – zapytała wprost internautka.

Anna Bardowska natychmiast pośpieszyła z odpowiedzią. Okazuje się, że rodzina postanowiła wyjechać z Warszawy, nim marsz się zaczął:

My już jesteśmy w domu. W nocy dotarliśmy – czytamy pod postem.