Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ralph Kamiński nie do poznania. Tak wyglądał kiedyś, przecieramy oczy
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 15.08.2023 09:13

Ralph Kamiński nie do poznania. Tak wyglądał kiedyś, przecieramy oczy

Ralph Kamiński pokazał zdjęcie z przeszłości
Ralph Kamiński pokazał zdjęcie z przeszłości, fot. Instagram/ralphkaminski

Ralph Kamiński jest znany ze swojego charakterystycznego wyglądu. Obecnie z dumą nosi na głowie fryzurę w stylu „grzybka”. Wokalista jest także znany ze swojego nietuzinkowego stylu i miłości do ubrań vintage. Jeszcze kilka lat temu był kojarzony głównie ze sceną alternatywną, dziś jednak święci triumfy wśród odbiorców muzyki popularnej. 

Ralph Kaminski nie boi się radykalnych zmian wizerunku

Choć dziś Ralph Kaminski jest kojarzony z fryzura na „grzybka”, nie zawsze tak było. Piosenkarz poszedł w ślady niektórych z największych gwiazd estrady i przy nowej płycie całkiem zmienienia swój wizerunek. Z tego powodu jeszcze jakiś czas temu nosił długie włosy w słomkowym odcieniu. Nie były to jednak jego naturalne włosy, a peruka, która trafiła także na okładkę jego albumu studyjnego „Młodość”. Podczas wydawania swojej pierwszej płyty z kolei miał dość krótkie włosy. 

Nie żyje Wiktoria. Wstrząsające, matka nastolatki ujawnia treść SMS-a od sprawcy, który ją zwabił do siebie

Ralph Kaminski nie wstydzi się pokazywać zdjęć z przeszłości

Ralph Kaminski czasami pokazuje swoje zdjęcia z przeszłości w mediach społecznościowych. Nawet wtedy było widać, że ma w sobie zadatki na gwiazdę jaką jest dzisiaj. Mężczyzna od najmłodszych lat był związany z muzyką. Pod jednym z nich artysta zażartował, że już w dzieciństwie wyprzedzał trendy:

Jeżeli chodzi o perły byłem przed Harrym i trendami am sori.

Ralph Kaminski pokazał jak kiedyś wyglądał

Ostatnio Ralph Kaminski podzielił się zdjęciem sprzed lat. Jak ujawnił w opisie, fotografia została wykonana w 2010 roku. Wokalista miał wtedy 20 lat. Na ujęciach można zobaczyć co w luźnym t-shircie i złotym łańcuszku. 

Ja 2010. Kto ma teraz najlepsze lato? To jedno z moich ulubionych.

To nie pierwszy raz, gdy piosenkarz pokazał zdjęcia z przeszłości. Jakiś czas temu pokazał jak wyglądał przed maturą, wspierając w ten sposób tegorocznych maturzystów. Nie da się ukryć, że zdjęcie zostało wykonane w czasach, gdy w szkołach królowała subkultura emo.

Źródło: Jastrząb Post, Eska