Rozrywka.Lelum.pl

fot. facebook.com/kiepscy

Fani serialu „Świat według Kiepskich” mogą spodziewać się kolejnych odcinków. Pojawią się nowe osoby

24 Lutego 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Popularny

Popularny

Ciężko wyobrazić sobie Świat według Kiepskich bez Mariana Paździocha, czy Arnolda Boczka. Aktorzy wcielający się w te postacie zmarli, jednak producenci postanowili, że to nie koniec popularnego sitcomu.

Nowa postać w serialu Świat według Kiepskich

Śmierć Ryszarda Kotysa spowodowała, że w sercach fanów bohaterów z kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawiła się trudna do załatania dziura. Marian Paździoch to bezapelacyjna gwiazda sitcomu, który mimo swojej negatywnej sylwetki zaskarbił sobie uwielbienie setek tysięcy Polaków zaangażowanych w przygody Ferdynanda Kiepskiego i jego sąsiadów.

Jednak nie wolno zapominać o wcześniejszych aktorach Kiepskich, którzy na zawsze odeszli z tego świata. 20 października 2020 roku Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci Dariusza Gnatowskiego , serialowego Arnolda Boczka, który podobnie jak Marian Paździoch był sąsiadem Ferdynanda Kiepskiego, jednak mieszkał piętro wyżej.

Serial opierał się głównie na spotkaniach wyżej wymienionej trójki, pod toaletą na korytarzu, która zazwyczaj była zajęta, przez co rodziły się konflikty. Ciężko wyobrazić sobie inny scenariusz popularnego serialu, jednak wszystko wskazuje na to, że scenarzyści mają pomysł na jego uzupełnienie.

Super Express podaje, że postać Mariana Paździocha zostanie zastąpiona jego nieślubnym synem Januszem Paździochem (Sławomir Szczęśniak), który już wcześniej pojawiał się w sitcomie. Były to jednak epizodyczne role, które pojawiały się nieregularnie. Tymczasem producenci postanowili, że młody Paździoch będzie stałym lokatorem przy ulicy Ćwiartki 3/4.

Zmiany w Świecie według Kiepskich

Zdaniem wielu ludzi Świat według Kiepskich po śmierci Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego nigdy nie będzie taki sam. I słusznie, ponieważ ciężko wyobrazić sobie serial bez głównych postaci, które występowały w nim regularnie od ponad 20 lat. Były reżyser serialu Janusz Sadza stwierdził, że produkcja już dawno powinna zostać zakończona „z honorem”.

Dodam swoje skromne trzy grosze… DOŚĆ. Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu. Wówczas nie zbankrutowałby opiniami, że trzepie się kasę, dopóki można i jakkolwiek się da – napisał na swoim Facebooku Janusz Sadza.

Jednak postać Janusza Paździocha, jako stałego mieszkańca kamienicy Kiepskich to niejedyna zmiana, jaką producenci zamierzają wprowadzić do scenariusza sitcomu. Na znacznie więcej wątków będą mogli liczyć aktorzy, którzy pojawiali się w serialu tylko epizodycznie.

Będą to m.in. Andrzej Gałła, wcielający się w postać prezesa Kozłowskiego, a także Joanna Kurowska, która w większości odcinków pojawiała się, jako małżonka Kozłowskiego, również m.in. Grażynka, przyjaciółka Halinki Kiepskiej ze szpitala.

Zobacz zdjęcie:

Postać Mariana Paździocha zostanie zastąpiona jego nieślubnym synem Januszem Paździochem, którego gra Sławomir Szczęśniak.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Cudne wieści o małżeństwie Waldka z "Rolnicy. Podlasie". Niemiłe, co zrobił Andrzej z Plutycz
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w jednej chwili stracił dach nad głową. Potrzebna natychmiastowa pomoc
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł
Czytaj więcej >

Programy

Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?
Czytaj więcej >

Programy

"Rolnicy. Podlasie": nowe wieści o Emilce, Andrzeju i Gienku, pojawiły się problemy
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Słowa gościa wywołały obrzydzenie u Tomasza Kammela. "Nie chcę tego słuchać!"
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]