Rozrywka.Lelum.pl > Dariusz Gnatowski

Dariusz Gnatowski

Dariusz Gnatowski, grób
03.11.2023 18:27 Dariusz Gnatowski odszedł w 3 lata temu. Teraz poszliśmy na jego grób. Przykry widok dwa dni po Święcie Zmarłych

W tym roku minęły już 3 lata od niespodziewanej śmierci Dariusza Gnatowskiego. Wierni fani aktora wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem. Niektórzy z nich na pewno odwiedzili serialowego Arnolda Boczka ze “Świata według Kiepskich” w Dzień Wszystkich Świętych. Mimo to widok, który zastaliśmy w miejscu jego spoczynku, jest przygnębiający.

Dariusz Gnatowski
25.05.2023 09:37 Dariusz Gnatowski świętowałby 62. urodziny. Przykry widok na grobie kultowego "Boczka", jedno rzuca się w oczy

Dariusz Gnatowski obchodziłby dziś swoje 62. urodziny. Gwiazdor serialu “Świat według Kiepskich” odszedł nagle 20 października 2020 roku. Przerażające, jak obecnie wygląda jego grób.Nie da się ukryć, że wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z niespodziewaną śmiercią serialowego Arnolda Boczka. Tymczasem nie ma odzwierciedlenia tych uczuć w miejscu pochówku aktora, które jest mocno zaniedbane.

Ewa Chodakowska
01.11.2021 12:04 Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Krystyna Feldman i inni. Wspominamy zmarłych aktorów „Kiepskich”

„Świat według Kiepskich” to jeden z najbardziej kultowych polskich seriali, emitowany od 1999 roku. Niestety oznacza to, że wielu ukochanych aktorów, grających w nim niezapomniane role, już odeszło. Twórcy postanowili uczcić ich pamięć i z okazji 1 listopada opublikowali post pamiątkowy. Dzień Wszystkich Świętych to okazja, czy odwiedzić groby bliskich lub wspominać zmarłych, którzy byli dla nas ważni. Twórcy serialu postanowili oddać cześć aktorom, którzy odeszli – wielbiciele „Świata według Kiepskich” także wyrażają żal i smutek.

świat według kiepskich
24.02.2021 17:16 Fani serialu „Świat według Kiepskich” mogą spodziewać się kolejnych odcinków. Pojawią się nowe osoby

Popularny Świat według Kiepskich jednak doczeka się swojej kontynuacji. Producenci potwierdzili, że nowe odcinki sitcomu pojawią się w telewizji wiosną. Wiadomo także, kto zastąpi popularnego Mariana Paździocha, w którego postać przez ponad 20 lat wcielał się zmarły w styczniu Ryszard Kotys. Według doniesień Super Expressu będzie to jego nieślubny syn Janusz Paździoch, którego gra Sławomir Szcześniak. Postać młodego Paździocha pojawiała się epizodycznie we wcześniejszych odcinkach. Ciężko wyobrazić sobie Świat według Kiepskich bez Mariana Paździocha, czy Arnolda Boczka. Aktorzy wcielający się w te postacie zmarli, jednak producenci postanowili, że to nie koniec popularnego sitcomu.

01.02.2021 19:12 Co dalej ze „Światem według Kiepskich”? Producenci podjęli zdumiewającą decyzję

Kilka dni temu Polskę obiegła fatalna informacja o śmierci Ryszarda Kotysa. Aktor przez ponad 20 lat wcielał się w postać Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich. Od tego momentu fani zaczęli się zastanawiać, co dalej z popularnym sitcomem. Okazuje się, że producenci nie mają zamiaru kończyć z projektem. Jeden z byłych reżyserów Kiepskich, Janusz Sadza wyraził w mediach społecznościowych swoje oburzenie. Śmierć jednego z głównych aktorów serialu Świat według Kiepskich spowodowała wielki żal i smutek w sercach telewidzów. Przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku pożegnaliśmy Dariusza Gnatowskiego, czyli serialowego Arnolda Boczka. Mimo tego produkcja ma być kontynuowana.

marzena kipiel-sztuka
20.10.2020 23:29 Przyjaciele ze ”Świata według Kiepskich” żegnają Dariusza Gnatowskiego. Pojawił się poruszający wpis

Świat według Kiepskich: Dariusz Gnatowski został godnie pożegnany przez swoich przyjaciół z planu. W mediach społecznościowych sitcomu pojawił się bardzo wzruszający wpis, w którym pożegnano odgrywającego w serialu rolę Arnolda Boczka aktora Dariusza Gnatowskiego. To bardzo smutny dzień dla wszystkich wielbicieli artysty oraz przygód bohaterów Świata według Kiepskich.Świat według Kiepskich: Dariusz Gnatowski został pożegnany przez swoich przyjaciół z planu serialu. W mediach społecznościowych pojawił się bardzo wzruszający wpis żegnający aktora. Fani jednoczą się w bólu z obsadą aktorską oraz producentami popularnego sitcomu. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których wyrażają swoje ubolewanie.

dariusz gnatowski
20.10.2020 21:39 Wszyscy znaliśmy go z roli Boczka ze ”Świata według Kiepskich”. Aktor nie żyje, ujawniono powód hospitalizacji

Świat według Kiepskich: nie żyje Dariusz Gnatowski, aktor miał 59 lat. Jak podaje RMF FM miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Smutną wiadomość w rozmowie z dziennikarzami radia potwierdził Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.Niestety, ale potwierdziło się najgorsze. Dariusz Gnatowski nie żyje. Informacja wstrząsnęła fanami z całej Polski. Największą popularność aktorowi przyniosła rola w serialu Świat według Kiepskich.