Rozrywka.Lelum.pl > Programy > W mieszkaniu Mariana Paździocha w ,,Świecie według Kiepskich” zamieszka nowy lokator. Prawdopodobnie zagra go Sławomir Szczęśniak
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 24.02.2021 12:14

W mieszkaniu Mariana Paździocha w ,,Świecie według Kiepskich” zamieszka nowy lokator. Prawdopodobnie zagra go Sławomir Szczęśniak

Świat według Kiepskich
fot. eastnews.pl/TOMASZ ZUKOWSKI

Jest to duża niespodzianka. Dariusz Gnatowski pozostał niezastąpiony. Jak ułoży się nowa sytuacja w sitcomie?

„Świat według Kiepskich” będzie miał nowych aktorów. Po śmierci Ryszarda Kotysa – Marian Paździoch zniknie i zastąpi go nowy lokator. Wiadomo już, kto zostanie sąsiadem kiepskich – zagra go słynny dziennikarz, raper i okazyjny aktor, Sławomir Szczęśniak.

„Świat według Kiepskich”: pojawi się nowy lokator

Rok 2020 źle obszedł się z obsadą „Świata według Kiepskich”. Zmarli Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski, dwie gwiazdy, które były w produkcji od zawsze.

Przez dłuższy czas nie wiadomo było, co zrobi stacja – chodziły plotki, że serial po prostu się zakończy, niektórzy myśleli o całkowitej zmianie aktorów i przeniesieniu serialu do innej rzeczywistości.

Jak się okazało, sprawa została jednak sprawnie rozwiązana. W kwestii Gnatowskiego twórcy zapowiedzieli, że nie będą szukali dla niego zastępstwa.

Inaczej sprawa miała się jednak z Marianem Paździochem, którego niegdyś grał Ryszard Kotys. W mieszkaniu przy ulicy Ćwiartki 3 zamieszka nowy lokator.

Wiadomo już, kim będzie zastępca Paździocha. To rodzina

Okazuje się, że w mieszkaniu po Marianie Paździochu zamieszka jego nieślubny syn, który dotąd pojawiał się epizodycznie w serialu.

Do roli w serialu „Świat według Kiepskich” powróci Sławomir Szczęśniak, znany dziennikarz, piosenkarz i raper, który współtworzył z Grzegorzem Wasowskim zespół T-raperzy znad Wisły.

Można się jedynie spodziewać, że u Kiepskich wszystko pozostanie w najlepszym porządku, choć niewątpliwie brak będzie starej obsady.