Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Porażający materiał na żywo w telewizji. Nagle mężczyzna zagroził reporterce nożem, transmisja się urwała
Angelika Bielska
Angelika Bielska 06.07.2020 10:12

Porażający materiał na żywo w telewizji. Nagle mężczyzna zagroził reporterce nożem, transmisja się urwała

telewizja
fot. screen – twitter.com/UncoverIntl

Telewizja na żywo niesie ze sobą ryzyko zobaczenia rzeczy jednak wolelibyśmy nigdy nie widzieć. Ten materiał zdecydowanie do takich należał. Reporterka telewizyjna, prowadząc program na żywo, została niemal zaatakowana nożem, przez przypadkowego przechodnia. Wszystko jest udokumentowane, a sytuacja wyglądała naprawdę groźnie.

Do tragicznej sytuacji doszło w Brazylii, to właśnie tam reporterka telewizji CNN została zaatakowana nożem przez podejrzanego, przypadkowego mężczyznę. Wszystko działo się podczas transmisji na żywo, a widzowie przeżyli chwile grozy wraz z reporterką.

Telewizja udokumentowała atak

Bruna Macedo – reporterka telewizyjna, właśnie kręciła program na żywo. Miało to miejsce w jednym z największych miast Brazylii, obok mostu w Sao Paulo. Dziennikarka opowiadała o obfitych deszczach w tym regionie oraz wyższym niż zwykle poziomie wody w pobliskiej rzece, gdy rozegrała się scena jak z filmu grozy.

W pewnym momencie podszedł do niej pewien mężczyzna. Prezenterka była przekonana, że to widz, chciała więc go uprzejmie przywitać. Mężczyzna jednak nagle wyciągnął nóż. Kobieta była zdezorientowana, zaczęła się oddalać od napastnika. Nagranie kończy się oddaniem przez nią telefonu do rąk nożownika. Po gwałtownym kroku napastnika transmisja się urywa.

  1. Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”
  2. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  3. Wielka tragedia. Niestety, nie żyje Robert Rogalski, cała Polska we łzach

Reporterka zaatakowana na wizji

Prezenter, z którym łączyła się dziennikarka – Rafael Colombo, przekazał dobra wieści dla gazety Fohla de Sao Pauolo. Uspokoił widzów, że dziennikarce telewizji CNN nic się nie stało. Kobieta nie została ranna, straciła natomiast dwa telefony.

Na nagraniu ewidentnie widać, że mężczyzna już wcześniej obserwował telewizyjną ekipę. Wszystko wyglądało niepokojąco. Historia jednak na szczęście nie kończy się tragedią. Na żywo często możemy zobaczyć rzeczy, które nie powinny się wydarzyć – jak na przykład w jednym z ostatnich odcinków Pytania na Śniadanie.

ZOBACZ WIDEO:

#CNN reporter Bruna Macedo robbed live on air in São Paulo, Brazil. The suspect pulled out a knife and demanded her two cellphones.#robbed #saopaulo #Brasil #Brazil #fun #homeless #news pic.twitter.com/dTmbCDCqxH

— Uncover (@UncoverIntl) July 2, 2020