Masło

masło
02.02.2023 22:51 Papierek po maśle ma cenne zastosowania. Wyrzucanie go jest błędem

Co należy zrobić, gdy skończy się masło? Wiele osób od razu wyrzuca natłuszczony papierek do kosza — a to błąd! Dzięki temu trikowi ograniczysz ilość śmieci, a ponadto zyskasz nieocenionego sprzymierzeńca w kuchni. Zastosowanie zaskakuje. Choć standardy zmieniają się a „myślenie ekologiczne” zdobywa coraz więcej wyznawców, wiele obszarów, zwłaszcza związanych z segregacją śmieci nadal pozostawia wiele do życzenia. Wiadomo, że papier umieszcza się w papierze, plastik w plastiku — jednak wiele opakowań wciąż ląduje w odpadach zmieszanych — w tym papierek po maśle. Tymczasem ma on zaskakujące zastosowanie.

Masło
20.12.2022 17:52 Ceny w sklepach w Polsce orbitują. Za masło trzeba zapłacić krocie

Ciągła inflacja i rosnące ceny wszystkiego naprawdę napawają strachem. Polacy obawiają się, co przyniesie 2023 rok, ale teraz wcale nie jest lepiej. Podstawowe produkty żywnościowe zaskakują swoimi cenami, są najwyższy od ćwierćwiecza. Okazało się, że za typowe produkty spożywcze, bez których większość z nas nie wyobraża sobie, nie tylko świąt Bożego Narodzenia, ale też każdego codziennego dnia, trzeba zapłacić krocie. Ile kosztuje teraz karp, mięso oraz masło?

Biedronka
20.01.2022 09:09 Masło sensacyjnie tanie, kiełbasa za 1 zł, inny produkt za darmo. Okazje w Biedronce

W trwającym tygodniu Biedronka po raz kolejny postanowiła obniżyć ceny wielu produktów spożywczych (i nie tylko). Atrakcyjna cena dotyczy między innymi masła i kiełbasy, a także jogurtów i kefirów. Większość promocji sieci jest jednak ograniczona czasowo.