Rozrywka.Lelum.pl > Monika Miller

Monika Miller

Monika Miller
05.11.2023 14:29 "Moniko, nie odchodź". "No dramat, nie zostawiaj nas". Monika Miller pożegnała się z fanami, smutek w komentarzach

Monika Miller stara się utrzymywać ze swoimi fanami bliski kontakt poprzez media społecznościowe. Gwiazda regularnie odpisuje na wiadomości, odpowiada na zadawane jej pytania oraz przekazuje nowinki dotyczące jej życia. Niestety najnowsze wieści, które przekazała, wywołały smutek wśród fanów.

Monika Miller pokazała codzienność podczas walki z chorobą, fot. Instagram/monika.miller
22.09.2023 19:29 Smutna wiadomość o Monice Miller. Napływają wyrazy wsparcia od fanów

Monika Miller otwarcie opowiada o swoim zdrowiu psychicznym. Influencerka i wnuczka Leszka Millera nie ukrywa, że zmaga się z chorobą dwubiegunową, która ma ogromny wpływ na jej życie. Fotomodelka nie wstydzi się pokazywać w mediach społecznościowych także trudnych chwil, z którymi się zmaga.

Leszek Miller poznał nowego chłopaka Moniki Miller
06.09.2023 22:40 Leszek Miller poznał nowego partnera wnuczki. NIE ma między nimi sympatii. Monika ujawnia, jak się zachował

Monika Miller nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda już jakiś czas temu pokazała fanom swojego nowego chłopaka. Teraz wyznała, jak na jej wybranka zareagował jej ukochany dziadek - Leszek Miller.

Monika Miller
04.09.2023 22:05 "Masakra". Monika Miller przekazała przykre wieści, wszyscy ją wspierają

Monika Miller na co dzień zmaga się z wieloma dolegliwościami, które w znacznym stopniu utrudniają jej normalne funkcjonowanie. Okazuje się, że właśnie poinformowała o kolejnych problemach. Przykre, z czym musi się zmagać.

Monika Miller
19.08.2023 10:11 Wnuczka Millera miała dość lśniących fal. Drastyczna zmiana wizerunku wywołała oszołomienie na ściance

Monika Miller nie przestaje zaskakiwać. Choć własnymi siłami stara się zapracować na znane nazwisko, większość Polaków łączy ja przede wszystkim z kontrowersjami. Wczoraj pokazała się na ściance w drastycznie odmienionym wizerunku. To jednak nie ugasi plotek na jej temat, wręcz przeciwnie, zdecydowanie je podsyci!

Monika Miller szczerze o relacji ze swoim partnerem
23.07.2023 10:11 Zaskakujące informacje na temat ukochanego Moniki Miller. Nie tak wszyscy wyobrażali sobie ich relację!

Monika Miller nie tak dawno świętowała ważną datę. 1 lipca obchodziła półrocznicę swojej relacji z Pavlo. Influencerka ujawniła, że partner jest jej szczególnie bliski, ale początki ich relacji nie były usłane różami. Zgrzyty, które pojawiły się między nimi szybko udało się załagodzić. 

Monika Miller
10.07.2023 18:39 Wnuczka Leszka Millera rzucała się w oczy na plaży w Turcji. Pokazała CAŁE ciało, ależ ona wygląda!

Monika Miller przebywa aktualnie na wakacjach w Turcji. Wnuczka Leszka Millera dodała z wakacyjnego wyjazdu kilka fotografii. Eksponuje na nich swoje ciało, które w znaczącej większości jest pokryte tatuażami. Jej wygląd od wielu lat wzbudza kontrowersje. Jednym się to podoba, innym nie, a podobnie jest w tym przypadku. W komentarzach internauci dzielą się na dwa obozy i próbują przekonać innych do swojej racji.

Monika Miller
22.05.2023 11:37 Monika Miller przekazała przełomowe wieści o swoim zdrowiu. Fani martwili się o guzy

Monika Miller od lat nie kryje się z tym, że boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. Ostatnio celebrytka podzieliła się informacją o pogorszeniu jej stanu, czym zaniepokoiła fanów. Jak ujawniła w maju, pogorszyła się jej kondycja psychiczna. To jednak nie wszystko. Monika Miller musi mierzyć się z nowymi problemami natury fizycznej. Jej fani nie kryją niepokoju o zdrowie 28-latki. 

Monika Miller
21.05.2023 14:48 Ma tylko 28 lat, stan Moniki Miller się pogarsza. "Pojawiły się guzy", choroba zaostrzyła przebieg

Monika Miller zaniepokoiła swoich fanów informacją o pogarszającym się stanie jej zdrowia. Gwiazda od dłuższego czasu zmaga się z wieloma dolegliwościami, a w ostatnim okresie pojawiły się i nowe.Influencerka przemknęła do show-biznesu pod płaszczem znanego dziadka, premiera Leszka Millera. Wkrótce stanęła jednak na własne nogi - dziś działa w sieci, bierze udział w programach telewizyjnych, a epizodycznie spełnia się również jako aktorka.

02.02.2023 09:20 Monika Miller ujawniła, gdzie pracowała podczas studiów. Miejsce może zaskoczyć

Monika Miller zdobyła rozpoznawalność z uwagi na to, że jest wnuczką polityka Leszka Millera. Zagrała w serialu „Gliniarze” i brała udział się w programie „Gwiazdy idą na podryw”, nagrała nawet kilka piosenek. Wiemy również, czym zajmowała się podczas studiów. Wydaję się, że dzieci znanych osób często od dziecka mają wszystko podane na tacy. Okazuje się, że są również osoby, które od początku ciężko pracowały na swoje utrzymanie. Jest nią właśnie Monika.