Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Podczas transmisji na żywo w TVP Info miała miejsce kuriozalna wpadka. Jeden z kierowców pokazał w stronę kamery środkowy palec
Karol Osiński
Karol Osiński 01.02.2021 18:03

Podczas transmisji na żywo w TVP Info miała miejsce kuriozalna wpadka. Jeden z kierowców pokazał w stronę kamery środkowy palec

wpadka
fot. kadr z programu Teleexpress TVP Info

Jak wiadomo, transmisje na żywo bardzo często niosą za sobą ryzyko wystąpienia dziwnych sytuacji, z których ciężko się potem wytłumaczyć. Jedna z nich wydarzyła się podczas programu Teleexpress na TVP Info, kiedy to zza pleców reportera wyjechał czarny SUV, z którego kierowca pokazał do kamery środkowy palec. Wpadka rozeszła się w błyskawicznym tempie po całym kraju.

Reporter TVP Info, Maciej Biskup nadawał wprost z Karpacza, skąd łączył się ze studiem w Warszawie. Zarejestrowana wpadka została wyemitowana, a wielu ludzi natychmiastowo ją wyłapało. Ciężko ominąć wzrokiem tak kuriozalną sytuację.

Wpadka w TVP Info

TVP Info zdecydowała się wyemitować materiał wprost z Karpacza, by zaprezentować telewidzom sytuację pogodową wprost z podnóża gór. Wiadomo, że w Karkonoszach obecnie obowiązuje pierwszy stopień zagrożenia lawinowego, dlatego telewizja sprawdza jak najwięcej miejsc, by przestrzec ludzi przed ewentualnym zagrożeniem.

W Karkonoszach obowiązuje pierwszy stopień zagrożenia lawinowego. Z kolei w Karpaczu jest nasz reporter, Maciej Biskup. Maćku powiedz, jakich zasad należy bezwzględnie przestrzegać w górach właśnie w takich warunkach? – mówił prezenter w studio w Warszawie. Następnie oddał głos koledze znajdującemu się na południu kraju.

Tak, dzień dobry. Rzeczywiście turystów, którzy przyjechali tu w góry, by przejść się po górskich szlakach i zrobić sobie taką jednodniową wycieczkę, nie brakuje. Natomiast mamy pierwszy stopień zagrożenia lawinowego… – mówił nieświadomy, że za jego plecami dzieją się nieproszone rzeczy.

Reporter zaczął relacjonować sytuację w Karpaczu, jednak nie spodziewał się, że ktoś na drugim planie skradnie mu całe show. Wpadka, która się zdarzyła, rozeszła się po całym kraju. Kierowca samochodu, który nadjechał za plecami dziennikarza, zaczął pokazywać bardzo wulgarne gesty.

Kierowca pokazał do kamery środkowy palec

Czarny SUV, który przejeżdżał podczas emisji na żywo początkowo szybko znalazł się za reporterem, jednak po chwili stanął w miejscu. Kierowca postanowił wycofać samochód, by zaprezentować telewidzom coś niespodziewanego.

Otóż mężczyzna po otwarciu drzwi pojazdu pokazał środkowy palec, który w slangu oznacza bardzo wulgarne słowo. Niczego nieświadomy reporter kontynuował swoją pracę, a wielu ludzi obejrzało tę kuriozalną sytuację.

To już nie pierwsza wpadka, która zdarzyła się na antenie TVP podczas emisji na żywo. Jedna z nich miała miejsce całkiem niedawno w programie Pytanie na śniadanie, a jej autorem był… pies.

Inna zaś miała miejsce podczas transmisji z USA, kiedy to jeden z reporterów dosłownie szukał słuchawki na ziemi. Całą sytuację obejrzycie, klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

wpadka

Podczas transmisji na żywo w TVP Info miała miejsce kuriozalna wpadka.

wpadka

Jeden z kierowców pokazał w stronę kamery środkowy palec, który w slangu oznacza bardzo wulgarne słowo.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl