Rozrywka.Lelum.pl > Dziennikarz

Dziennikarz

dziennikarz
26.11.2021 13:40 Nie żyje dziennikarz Mariusz Nowaczyński

Radio Gdańsk poinformowało o śmierci kolejnego polskiego dziennikarza. Mariusz Nowaczyński, przez lata związany z rozgłośnią, zmarł nagle w wieku 56 lat.

syn
30.05.2021 19:02 Nie żyje dziennikarz Wojciech Zakrzewski. Miał tylko 48 lat

Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje wspaniały polski dziennikarz Wojciech Zakrzewski, który niezwykle wpłynął nie tylko na swoich czytelników, ale też na rozwój polskiej kultury. W ostatnich latach Wojciech Zakrzewski związany był z redakcją „Dziennika wschodniego”. Między innymi to właśnie na profilu facebookowym dziennika można znaleźć informacje o śmierci dziennikarza. Jednak nie oznacza to, że Wojciech Zakrzewski współpracował w swojej karierze tylko z tą redakcją. Dziennikarz w swojej pracy przede wszystkim skupiał się na wydarzeniach z Chełma i okolic. Przez to też Wojciech Zakrzewski najczęściej współpracował właśnie z lokalnymi mediami, można tu wymienić, chociażby Radio Bon Ton Chełm.

TVP
07.04.2021 22:29 Nie żyje dziennikarz TVP Andrzej Szpak

Trafiła do nas tragiczna informacja. Nie żyje jeden z czołowych dziennikarzy TVP Wrocław, Andrzej Szpak. Mężczyzna zmarł w Poniedziałek Wielkanocny. Informację o jego śmierci podały redakcje państwówki, oraz posłanka Zofia Czernow. Niestety, nie ujawniono, co było bezpośrednią przyczyną śmierci dziennikarza TVP. Pochodzący z Dolnego Śląska Andrzej Szpak był jednym z najbardziej doświadczonych dziennikarzy Telewizji Polskiej.

Urszula Gałecka
04.03.2021 18:13 Nie żyje słynny dziennikarz radiowy i muzyk. Claudio Coccoluto miał 58 lat

Nie żyje słynny muzyk i dziennikarz radiowy Claudio Coccoluto. Mężczyzna zmarł w poniedziałek, jednak dopiero teraz ta tragiczna wiadomość dotarła do polskich mediów. Artysta miał 58 lat. Jak podaje interia.pl, od roku walczył z chorobą. Nie żyje Claudio Coccoluto. O śmierci 58-letniego muzyka poinformowała włoska La Repubblica. Mężczyzna zmarł 1 marca nad ranem.

Dziennikarz
12.02.2021 16:55 Dziennikarz TVN pokazał, jak wyglądało jego śniadanie w polskim szpitalu. Był bardzo zdziwiony

Kilka dni temu dziennikarz stacji TVN, Marcin Wrona poinformował, że trafił do szpitala. Nie zdradził powodu, dla którego musiał zostać hospitalizowany, jednak można przypuszczać, że nie było to nic groźnego, gdyż zdążył już opuścić szpitalne mury. W międzyczasie postanowił opublikować zdjęcie serwowanego w szpitalu śniadania. Nie mógł się nadziwić. 52-letni Marcin Wrona pokazał, że władze szpitala nie zapomniały o Tłustym Czwartku. Do śniadania, na którym zaserwowano mu dwie kromki chleba, dwa plasterki szynki oraz malutką kostkę masła, dorzucono pączka. Tradycji stało się zadość!

Bydgoszcz
25.01.2021 22:50 Zmarł dziennikarz Jerzy Madejski. Był zakażony koronawirusem

Do mediów trafiła fatalna wiadomość. Nie żyje pochodzący z Radomia, popularny polski dziennikarz – Jerzy Madejski. Jak podają lokalne media wybitny publicysta, fotografik, pisarz i pasjonat zmagał się z COVID-19. Zmarł 24 stycznia w wieku 79 lat. O jego śmierci poinformował portal radom.wyborcza.pl. Jerzy Madejski był autorem wielu książek, a także wykładał filologię polską. Pracował dla wielu polskich gazet, zarówno radomskich, jak i ogólnopolskich. Jako dziennikarz pracował przez ponad 40 lat.

Tim Feerick
23.01.2021 16:11 Nie żyje legendarny dziennikarz. Zmarł nagle dziś rano

Do mediów trafiła fatalna i bardzo przygnębiająca wiadomość. Nie żyje niezwykle popularny dziennikarz Larry King, który przez znaczną większość swojej kariery pracował dla stacji telewizyjnej CNN. Jakiś czas temu podawano, że zachorował na koronawirusa. Miał 87 lat. Larry King był jedną z najpopularniejszych twarzy telewizyjnych, ale również ludzie znali go z radia. Dziennikarz miał przyjemność rozmawiać z mnóstwem popularnych osób, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i poza ich granicami.

żona
22.01.2021 14:24 Zmarł dziennikarz TVN Ryszard Pułaski

Dziennikarze portalu TVN poinformowali o śmierci swojego redakcyjnego kolegi Ryszarda Pułaskiego. – Nikt nie pamięta, żeby kiedykolwiek był zdenerwowany, zagniewany, ponury. – Nikt nie pamięta, żeby kogokolwiek obraził czy choćby zbeształ. Pamiętamy jego radość życia i uważną czułość, z jaką traktował ludzi i świat. Otwarcie na innych. Pozornie małe gesty, które mówiły: jestem tu, gdybyś mnie potrzebował – czytamy na stronie internetowej stacji. Nie żyje dziennikarz Ryszard Pułaski. Miał 67 lat, a praca w redakcji była jego wielką pasją. Na zawsze pozostanie w sercach i pamięci kolegów z TVN-u.

dziennikarka
21.01.2021 17:04 Nie żyje Krzysztof Łuszczewski. Miał 59 lat

Polskie media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Krzysztof Łuszczewski, dziennikarz Radia Nowy Świat. Mężczyzna zmarł w środę, 20 stycznia, miał 59 lat. W branży radiowej przepracował ponad trzy dekady. Nie żyje Krzysztof Łuszczewski. O jego śmierci przekazano za pośrednictwem facebookowej strony Radia Nowy Świat, z którym był związany. Jego redakcyjni koledzy pożegnali go w poruszających słowach. Praca z nim była dla nas zaszczytem — możemy przeczytać.

TVP
21.01.2021 11:28 W Wiadomościach TVP doszło do kuriozalnej sytuacji. Podczas transmisji na żywo z USA reporter Marcin Sulicki prawdopodobnie zgubił słuchawkę

Podczas ostatniego wydania Wiadomości TVP doszło do naprawdę kuriozalnej i niecodziennej sytuacji, która na długo zapadnie w pamięci nie tylko telewidzom, ale przede wszystkim dziennikarzowi. Telewizja Polska wysłała do USA swoich wysłanników: Michała Adamczyka i Marcina Tulickiego. Podczas transmisji na żywo zdarzyło się coś nieoczekiwanego. Drugi z wymienionych w leadzie dziennikarzy TVP w pewnym momencie zachowywał się tak, jakby stracił łączność ze swoim redakcyjnym kolegą. Powody tej sytuacji mogły być dwa: wspomniana utrata łączności, lub… zguba słuchawki. Pojawiła się teza potwierdzająca drugą z wersji.

pogrzeb
27.12.2020 17:26 Dramat w rodzinie dziennikarza. W Wigilię zmarła jego córeczka, miała 9 miesięcy „Zmarła zeszłej nocy w ramionach mamy i taty”

Córka dziennikarza Andrew Kaczynskiego z amerykańskiej stacji telewizyjnej CNN zmarła w wigilię. Reporter poinformował o tej niewyobrażalnej tragedii w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Matką dziecka była dziennikarka Wall Street Journal, Rachel Louise Ensign. Dziewczynka cierpiała na bardzo rzadką, a przy tym bardzo poważną chorobę. Ciężko wyobrazić sobie ból Andrew Kaczynskiego i jego małżonki po stracie dziecka i to w jeden z najpiękniejszych dni w roku. Córka pary dziennikarzy, Francesca dzielnie walczyła z chorobą, jednak ostatecznie zmarła. Kondolencje dla rodziny dziennikarza napływają z całego świata. Dziecko miało zaledwie 9-miesięcy.

wypadek
25.11.2020 13:24 Nie żyje znany polski dziennikarz, wszyscy widzieliśmy go w TVP. Miał 58 lat, lekarze do końca walczyli o jego życie

Nie żyje dziennikarz radiowy i telewizyjny Tomasz Kuc. Współpracował między innymi z TVP Info, Polskim Radiem 24. Był szefem Radia Olsztyn. Jego śmierć wstrząsnęła wszystkimi, w sieci pojawiają się liczne kondolencje od jego współpracowników. Tomasz Kuc był zakażony koronawirusem, od trzech tygodni oddychał za pomocą respiratora. Lekarzom nie udało się go uratować. Tomasz Kuc zmarł w wieku 58 lat. Jego kariera obfitowała w liczne sukcesy i kierownicze stanowiska. Dla jego licznych współpracowników to nieodżałowana strata. -Okropna, szokująca wiadomość – napisała na swoim profilu na Twitterze posłanka Joanna Lichocka.

Jolanta Lothe
14.10.2020 17:40 Wiadomość sprzed chwili, nie żyje słynny polski dziennikarz. Rodzina pogrążona w żałobie

Portal radioszczecin.pl, przekazał bardzo smutną wiadomość. Nie żyje dziennikarz, laureat licznych nagród, znany Polakom badacz i autor licznych audycji radiowych. Rodzina i fani są pogrążeni w głębokim smutku.Rodzina zmarłego, ale także liczni fani są pogrążeni w głębokim smutku. Nie żyje niezwykła postać, wybitny Polak, znany dziennikarz. Fatalna informacja właśnie obiegła media. Mężczyzna miał 73 lata, przyczyna śmierci niestety nie została jeszcze podana.

Granica z Białorusią
06.10.2020 17:44 Nie żyje znany polski dziennikarz. Współpracował z TVP, ”za wcześnie odszedłeś”

Nie żyje Jacek Marciniak. Dziennikarz, wydawca, współwłaściciel i redaktor naczelny Wydawnictwa Studia Emka, wieloletni współpracownik TVP. Był uhonorowany Odznaką Honorową Ministerstwa Gospodarki za „Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP” oraz Medalem Europejskim BCC. Informację o śmierci mężczyzny przekazał portal ksiazka.net.pl. Wiadomo, że dziennikarz ciężko chorował. Nie żyje polski dziennikarz, wydawca, właściciel wydawnictwa i współpracownik TVP. Dramatyczne informacje obiegły media. Z wielkim bólem żegnają mężczyznę jego przyjaciele i współpracownicy: – za wcześnie odszedłeś Jacku.

26.09.2020 23:15 Polski dziennikarz zmarł tragicznie 1 stycznia. Sprawca „zabił, bo usłyszał diabła”

Znany dziennikarz z Polski został zamordowany. Sprawca sam udał się na policję w celu zawiadomienia o popełnionym czynie. Historia, jaka się wydarzyła, mrozi krew w żyłach, a morderca oczekuje teraz na wyrok sądu.Dziennikarz z Polski nie żyje. Został zamordowany w bestialski sposób. Jak ustalili śledczy, sprawca zdarzenia podał niecodzienne powody dokonanej zbrodni. Stwierdził, że – Zabił, bo usłyszał diabła, przekazuje polsatnews.pl. Prokuratura zakończyła już śledztwo w sprawie popełnionego czynu przez mężczyznę, a teraz czeka go wyrok sądu. Cała historia mrozi krew w żyłach.

Granica z Białorusią
21.09.2020 17:38 Tragedia, nie żyje dziennikarz TVP i Polskiego Radia. Polskę obiegła zatrważająca wiadomość

Smutne informacje tego popołudnia, nie żyje jeden z dziennikarzy współpracujących z TVP oraz Polskim Radiem. Tragiczne wieści natychmiast obiegły Polskę. Wszyscy składają najszczersze wyrazy współczucia dla krewnych zmarłego. Nigdy nie zapomnimy tego cenionego mężczyzny.TVP pożegnało wybitnego dziennikarza. Niestety, jeden ze współpracowników stacji oraz Polskiego Radia nie żyje. Media przekazały tragiczną wiadomość o śmierci znanego mężczyzny, a cała Polska pogrążyła się w żałobie. To ogromna strata nie tylko dla rodziny i bliskich, ale także niewyobrażalny cios dla polskiego świata kultury.

Janusz Chabior
15.09.2020 20:49 Pilne: Nie żyje znany polski dziennikarz, miał tylko 41 lat. O jego śmierci poinformował prezydent Wrocławia

Nie żyje popularny dziennikarz, aktywista i działacz społeczny Bartłomiej Skrzyński. Miał zaledwie 41 lat, ciężko chorował przez całe życie, jednak miał na tyle siły, by przejść przez nie z uśmiechem i pożytkiem dla innych. Prezydent Wrocławia nie krył wzruszenia i wielkiego smutku spowodowanego tą informacją.Dziennikarz, aktywista i wybitna osobowość zmarł w wieku 41 lat. O jego śmierci poinformował prezydent miasta Wrocławia Jacek Sutryk, który stracił wspaniałego pracownika, ale także bliskiego przyjaciela. Wiele osób z pewnością mocno przeżyło tak wielką stratę, odszedł wiecznie uśmiechnięty i bardzo dobry człowiek.

TVP
14.08.2020 09:44 Skandal. Miejska kamera zarejestrowała, co wyprawia dziennikarz TVP tuż przed nagraniem. Nie mają wstydu?

Miejski monitoring na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie zarejestrował wysoce niewłaściwe zachowanie dziennikarza TVP. To, co robiła na oczach wszystkich, jest niewyobrażalne. TVP: Skandal w polskiej telewizji. Kamera zarejestrowała porażające sceny, których dopuścił się jeden z dziennikarzy Telewizji Polskiej, przekazuje kurierlubelski.pl. Niewiarygodne zachowanie wywołało wielka burzę w internecie. Wszystko działo się 13 sierpnia, we czwartek.

praca
29.04.2020 17:19 Wpadka dziennikarza na wizji. Nagrywał ze swojego domu, nie zauważył, co było w kadrze

Praca zdalna to najrozsądniejsze z rozwiązań podczas epidemii koronawirusa. Jeśli wykonywany zawód na to pozwala, większość pracodawców zdecydowała się na zlecenie właśnie takiej formy pracowania. Niestety, ta okazuje się czasem zgubna. W tym przypadku dziennikarz nie zdawał sobie sprawy, co obejmuje jego kamera, podczas gdy on udziela wywiadu na bardzo poważne tematy.Praca zdalna przysporzyła kłopotów kolejnemu dziennikarzowi. Wszystko przez to, że wydawało mu się, iż w kamerce internetowej widać mniej niż w rzeczywistości. Nic bardziej mylnego! Szczególnie kłopotliwa jest sytuacja, kiedy wpadkę zalicza się podczas transmisji na żywo i jej zapis stał się nieodwracalny. Taka sytuacja przydarzyła się dziennikarzowi, który nie zauważył drobnego szczegółu.