Rozrywka.Lelum.pl > Zabójstwo

Zabójstwo

TVN
08.01.2023 21:29 Dziennikarz TVN został zamordowany. Policja wciąż szuka sprawcy

Zabójstwo Pawła K., cenionego dziennikarza stacji TVN, odbiło się w mediach szerokim echem. Makabryczne okoliczności czynu do dziś przerażają, a sprawca, jak się okazuje, pozostaje bezkarny. Służby dość sprawnie wytypowały podejrzanego w sprawie brutalnego ataku na reportera. Na jakim etapie jest obecnie śledztwo? Odpowiedź na to pytanie może być niepokojąca.

Agnieszka Włodarczyk
14.09.2021 11:02 Kulisy porażającej śmierci w Gdańsku wyszły na jaw. Zginęła na oczach dzieci. „Marzyła o szczęśliwej rodzinie”

Gdańsk stał się miejscem potwornego zabójstwa. Doszło do niego w niedzielę na osiedlu Zielony Trójkąt. To tam 29-latek zabił swoją partnerkę na oczach ich małych dzieci. Teraz na jaw wychodzą szczegóły zbrodni. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. 25-letnia Paulina A. zginęła z rąk swojego partnera Roberta G., kiedy w mieszkaniu były ich dzieci: roczna Marcelina i trzyletni Maks. W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok, obecnie prowadzący sprawę prokurator ujawnia szczegóły wydarzenia. Prokurator okręgowy Mariusz Duszyński poinformował, że po zapoznaniu się z wynikami sekcji zwłok zdecydował się postawić Robertowi G. zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Tim Feerick
12.09.2021 19:56 Porażające sceny w Gdańsku. 25-latka nie żyje. Sąsiedzi nie mogą uwierzyć, „W domu były małe dzieci”

Wstrząsające doniesienia z Gdańska. W dzielnicy Młyniska, położonej w centralnej części stolicy Pomorza, odnaleziono ciało młodej kobiety. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają lokalne służby, które wciąż działają na miejscu.

zagadka
05.04.2021 14:25 Która z osób przed chwilą popełniła zbrodnię? Tylko 5% ludzi potrafi wskazać właściwą postać, zagadka na logiczne myślenie

Zagadka na pozór wydaje się prosta, ale tylko 5 procent ludzi potrafi poprawnie odpowiedzieć na zadane pytanie. Skłania do logicznego myślenia. A ty potrafisz jednoznacznie wskazać, kto zabił szefa na podstawie tylko kilku słów? A może jednak znajdujesz się w tych pozostałych 95 procentach? Zagadka na niedzielne popołudnie to idealna forma rozrywki i okazja, by pobudzić nieco nasze szare komórki. Osoby logicznie myślące nie będą miały z nią najmniejszych problemów.

03.04.2021 13:21 Nagrano, w jaki sposób więźniowie przywitali zabójcę 3-letniej Hani

Łukasz B., podejrzany o zabójstwo małej Hani, jakiś czas temu pojawił się w zakładzie karnym. Nagranie uwieczniło reakcję pozostałych więźniów na przybicie mężczyzny. Z ich ust padły liczne przekleństwa, a nawet słowa „zachęty” do targnięcia się na własne życie. Sprawa zabójstwa małej Hani toczy się od kilku miesięcy. Przypomnijmy, że tragiczne sceny rozegrały się w nocy z 19 na 20 lutego. Początkowo sądzono, że 3-letnia dziewczynka zmarła wskutek wyziębienia organizmu. Jak podawały jakiś czas temu media, Hania miała dostać wyjątkowo okrutną karę od 30-letniej matki – kobieta przez dłuższy czas polewała córkę zimną wodą z prysznica. Dopiero później na jaw wyszły dalsze, równie przerażające fakty.

gogglebox
05.02.2021 14:58 Nie żyje dwóch chłopców. Mieli 3 i 5 lat, ciała znaleziono w mieszkaniu

Niebywała tragedia w gminie Inowrocław. Nie żyje dwóch chłopców z miejscowości Turzany. Prawdopodobne jest zabójstwo. Nie żyje dwóch chłopców z miejscowości Turzany (woj. Kujawsko-Pomorskie). Ich ciała zostały znalezione w mieszkaniu. Niewykluczone jest zabójstwo – wskaują na to rany kłute.

rodzice
15.01.2021 16:19 Jeżeli Kacper S. trafi do poprawczaka, to po jego opuszczeniu zostaną wykreślone wpisy w rejestrze karnym

Polsat News właśnie przekazał najnowsze ustalenia w sprawie 15-letniego Kacpra, podejrzewanego o zabójstwo o dwa lata młodszej Patrycji. Jak podaje, jeśli chłopak ostatecznie trafi do poprawczaka, opuści go najpóźniej po ukończeniu 21. roku życia. Wtedy wykreśla się wszystkie wpisy w rejestrze karnym. Od kilku dni cała Polska żyje sprawą zamordowanej nastolatki z Bytomia. Do zbrodni przyznał się 15-letni Kacper, który obecnie przebywa w schronisku dla nieletnich. Na razie sąd umieścił go tam na trzy miesiące. Dziennikarze Polsatu ustalili, co może wydarzyć się później.

kacper
15.01.2021 14:56 Prokuratura opublikowała wyniki sekcji zwłok 13-letniej Patrycji

Znamy wyniki sekcji zwłok zamordowanej Patrycji z Bytomia. Prokuratura potwierdza wcześniejsze podejrzenia – dziewczyna była w ciąży. Bezpośrednią przyczyną śmierci dziewczyny była rana kłuta serca. Prokuratura właśnie potwierdziła wcześniejsze nieoficjalne informacje na temat 13-letniej Patrycji. Do jej zabójstwa przyznał się 15-letni Kacper, który był blisko związany z całą jej rodziną. Ciało nastolatki znaleziono w środę na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich.

sąd
15.01.2021 11:35 Kacper S. przyznał się do zabójstwa. Na procesie powiedział jaki miał motyw

Słowa 15-letniego Kacpra, który przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji, są porażające. Dziennikarze Super Expressu ustalili, co nastolatek miał powiedzieć swojemu ojcu w sądzie. Przypominamy, że w dniu popełnienia morderstwa chłopak nie miał jeszcze 15 lat, dlatego nie trafi do więzienia. Wczoraj sąd zdecydował, że Kacper S. zostanie umieszczony w schronisku dla nieletnich, a następnie najprawdopodobniej trafi do poprawczaka. — Został zastosowany środek tymczasowy w postaci pobytu w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy — mówił rzecznik Sądu Okręgowego w Gliwicach Tomasz Pawlik.

sąd
14.01.2021 18:36 Pilne: Sąd podjął decyzję w sprawie 15-letniego Kacpra. Chłopak przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji

Sąd podjął decyzję w sprawie 15-letniego Kacpra. Chłopak przyznał się do zabójstwa 13-letniej Partycji z Bytomia. Teraz nastolatek zostanie umieszczony w schronisku dla nieletnich. Nie może podlegać odpowiedzialności karnej, ponieważ w chwili popełnienia przestępstwa, nie miał ukończonych 15 lat. Najprawdopodobniej trafi do poprawczaka. — Został zastosowany środek tymczasowy w postaci pobytu w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy — powiedział rzecznik Sądu Okręgowego w Gliwicach Tomasz Pawlik, jak cytuje go Polsat News. — Uzasadnione jest przypuszczenie, że zastosowane zostaną środki poprawcze — dodał sędzia.

mąż
10.12.2020 18:12 Mężczyzna po zabójstwie 16-latki: ”Kobiety bywają wyrachowane, pyskate oraz cwaniakują. Tak się to kończy”

Mężczyzna postanowił wypowiedzieć się na temat zabójstwa 16-letniej Ani, do którego doszło pod Siedlcami. Dziewczyna została odnaleziona w poprzednią niedzielę, oprawca zakopał ciało w lesie. Mężczyzna sugeruje, że nastolatka sama mogła przyczynić się do swojej śmierci – kobiety bywają wyrachowane, pyskate oraz cwaniakują. Tak się to kończy – napisał na Facebooku. Przypomnijmy, że sprawca zabójstwa został już zatrzymany i przyznał się do winy. W dalszym ciągu trwają debaty na temat tego, co było motywem zbrodni i czemu do niej doszło. Jak widać, niektórzy mają bardzo specyficzne zdanie na ten temat.

ginekolog
21.11.2020 09:00 Kobieta poszła na kontrolę do ginekologa. W pewnym momencie lekarz przerwał badanie i natychmiast wezwał policję

Ginekolog usłyszał od pacjentki, że ostatnio ma problemy ze zdrowiem. Gdy zorientował się, z czym ma do czynienia, od razu zadzwonił na policję. Musiał natychmiast przerwać badanie. Okazało sie, że 35-latka była świeżo po porodzie, jednak nigdzie nie było jej dziecka. Chwilę później kobieta ujawniła, że niemowlę nie żyje. Niestety, już nic nie można było zrobić. Sytuacja miała miejsce pod koniec września 2019 roku. Ginekolog miał wykonać jedynie rutynowe badanie. Nie spodziewał się, że tym wydarzeniem za chwilę będzie żyła cała Polska. Natychmiast zadzwonił na policję, niestety było już za późno.

Chłopak
30.09.2020 12:59 Zabił 11-letniego syna i popełnił samobójstwo. Zostawił list pożegnalny dla matki chłopca, treść paraliżuje

Do zdarzenia doszło w Turynie, we Włoszech. Ojciec zabrał syna do siebie. Małżeństwo nie było już razem, ale wspólnie opiekowali się 11-latkiem. Kobieta przyznała mediom, że nie zauważyła nic niepokojącego. Wieczór, w którym rozstawała się z synem wydawał się być zwyczajnym. Dopiero list pokazał, co tak naprawdę myślał jej były mąż.List, który zostawił kobiecie jej były mąż, poruszyły ją do reszty. Na początku myślała, że to jakiś żart, wkrótce jednak zdała sobie sprawę, że jej dziecku może grozić niebezpieczeństwo. Nie wiedziała, że syn został postrzelony przez ojca, który zaraz potem popełnił samobójstwo. W długiej wiadomości wyjaśnił: – Będziesz mogła oddzielić nasze ciała, ale nie nasze dusze, ponieważ one będą zawsze obok siebie.

Tomasz Komedna
18.09.2020 00:02 Wstrząsające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie miał nawet pojęcia, sytuacja jest dramatyczna

Tomasz Komeda to postać doskonale znana polskim mediom. Sprawa zabójstwa 15-letniej Małgorzaty K. w Miłoszycach do dziś nie została wyjaśniona, a skazany za jej morderstwo Komeda odsiedział 16 lat w więzieniu, zanim udowodnił swoją niewinność. Teraz ma plany wobec rodziców dziewczynki.Tomasz Komeda był oskarżony o zabójstwo 15-letniej dziewczynki, która zginęła w tragicznych okolicznościach w 1997 roku. Po 16 latach więzienia mężczyźnie udało się udowodnić, że jest niewinny. Mimo tego, jego sytuacja jest nadal dramatyczna. Media donoszą, jak wygląda aktualnie jego życie.

Maciej Kossowski
12.08.2020 23:32 Tragedia na oczach uczniów podstawówki. Wstrząsająca śmierć podczas lekcji online

Uczniowie, którzy odbywali zajęcia online, byli świadkami prawdziwego, rodzinnego dramatu. Jak poinformował PolsatNews.pl, kiedy dzieci zgromadziły się przed monitorami komputerów, w jednym z domów doszło do niewyobrażalnej tragedii. Nagle, po odgłosach przerażających krzyków, połączenie jednej z uczennic zostało zerwane. Niestety, historia, jaka wydarzyła się w Indiantown na Florydzie, nie jest kolejną, zabawną wpadką z zajęć online. Tym razem, podczas szkolnej lekcji, uczniowie byli świadkami dramatu, który rozegrał się w domu ich koleżanki z klasy.

mąż
01.08.2020 18:40 Mąż kazał zabić żonę, na pogrzebie udawał, że płacze. Nie mógł uwierzyć, gdy kobieta zjawiła się na uroczytości

Para była ze sobą od 10 lat, a kobieta w życiu by nie podejrzewała, że jej mąż jest zdolny do takiego okrucieństwa, i to względem swojej własnej żony i matki ośmiorga dzieci. Rzeczywistość niestety często okazuje się być szara i ponura, a ludzie, na których polegamy, potrafią wbić nóż w plecy.Mąż nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył swoją żonę na jej własnym pogrzebie. Udawał rozpacz, kiedy nagle spostrzegł, jak kobieta, która miała nie żyć, wysiadła z samochodu. Nie rozumiał jak to w ogóle możliwe, przecież sam zlecił jej zabójstwo i dopilnował, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jak potoczyły się losy biednej kobiety?

TVP
28.07.2020 09:14 Dramatyczne wydarzenia na północy kraju. Są ofiary, mężczyzna posunął się do najgorszego

Do zdarzenia doszło w Nowym Stawie koło Malborka, w województwie pomorskim. Policja znalazła dwa ciała, ze śladami ciosów od noża. Podejrzany został zatrzymany. Radio Gdańsk podaje, że kobiety były siostrami mężczyzny.Mężczyzna posunął się do najgorszego. Policja w Nowym Stawie (Pomorskie) znalazła dwa ciała kobiet. Podejrzany o zabójstwo został już zatrzymany przez funkcjonariuszy. Radio Gdańsk poinformowało, że najprawdopodobniej zabójca był spokrewniony z kobietami.

polka
23.07.2020 15:06 Zabił ją jej własny narzeczony. 22-letnia Polka niedawno została matką

22-letnia Polka mieszkała ze swoim oprawcą. Choć z pozoru tworzyli udaną rodzinę, nikt nie wiedział, że za drzwiami ich domu dzieją się straszne rzeczy. Narzeczony kobiety miał problem z alkoholem, stawał się po nim agresywny. Uwagę rodziny zwrócił fakt, że dziewczyna nie odbiera telefonu. Zawiadomili policję.Polka, 22-latka miała przed sobą całe życie. Była mamą dwóch uroczych chłopców – jej starszy synek Franek ma trzy lata, a młodszy Mariusz urodził się zaledwie półtora miesiąca temu. Niestety ich rodzinę spotkała tragedia. Kobieta zginęła w wyniku pobicia z rąk własnego narzeczonego. Tragedia zdarzyła się w Pile.

romans
29.05.2020 10:29 Matka twierdziła, że jej dziecko zaginęło. Prawda okazała się dużo gorsza

Matka zgłosiła na policję zaginięcie syna. Chłopczyk miał 11 lat. Zdaniem rodzicielki, gdy się obudziła, dziecka nie było już w domu. Policja szybko jednak odkryła prawdę. W aucie ojczyma chłopca i w domu znaleziono ślady krwi. Okazało się, że 11-latek zginął z rąk własnej mamy. Kobiecie postawiono zarzut zabójstwa.Choć w pierwszej chwili matka nie przyznała się do winy, później wyjawiła, co tak naprawdę się stało. Przyznała policji, że dziecko odurzyła bardzo silnymi lekami. Chłopiec miał problemy emocjonalne i zażywał tabletki łagodzące emocje i uspokajające. Jeśli był to nieszczęśliwy wypadek, skąd ślady krwi w domu i aucie? Sprawę bada policja.

ojciec
12.05.2020 15:26 5-latek zabił brata. Do tragedii doszło podczas zabawy, znalazł broń w lesie

Wydarzenie miało miejsce w Griffin w stanie Georgia w USA. Policjanci przesłuchali malca. Chłopiec był przekonany, że to zabawka. Policja stara się ustalić, do kogo mogła należeń broń i czy wokół domu nie wydarzyła się jakaś dziwna sytuacja.Brat zginął z ręki brata. 5-latek znalazł naładowaną broń w lesie obok domu. Rodzeństwo, w wieku 12, 7 i 5 lat bawiła się razem w ogrodzie. 5-letni chłopiec był pewny, że broń, która trafiła w jego ręce to zabawka, informuje Polsat News. Chłopiec miał wycelować prosto w brata i strzelić 12-latkowi w klatkę piersiową. Niestety nie udało się go uratować, policja szuka właściciela broni.

mama
05.11.2019 15:12 Mama zgłosiła zaginięcie synka. Policja dokonała potwornego odkrycia w jej torebce

Mama, która zgłosiła zaginięcie swojego synka, twierdziła, że został porwany. Kobieta postawiła na nogi całą policję, chłopca szukało wiele osób. Sprawa stała się jasna, kiedy w jej torebce dokonano przerażającego odkrycia. Bulwersujące szczegóły wstrząsnęły całą okolicą. Kiedy zapłakana mama z New Jersey prosiła policjantów, aby odnaleźli jej 2-letniego syna, wszyscy bardzo jej współczuli. Nakira Griney zeznała, że wyszła na spacer z dwójką swoich dzieci, a pewnym momencie została przewrócona i ktoś wyrwał chłopca z wózka. Szybko okazało się, że jej słowa nie są wiarygodne.